reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hejka jak tam kawka u mnie w locie więc byle jaka,od rana porządki w kuchni bo podłączaliśmy nową pralkę nawet jjedno pranie zaliczone :-D
obiadek się gotuje mały śpi więc mam troszkę czasu by poczytać ale widzę że tu cisza wikendowa:-)
koniczynka współczuję nocki mam nadzieję że Emilce szybko katarek przejdzie
adorea wszystkiego najnaj:yes:;-)
no i właśnie Michał zakończył drzemkę:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam niedzielnie
ale tu pustki:eek:

zuzak spiocha, ja pomijam herbatke z miodkiem i sie bycze. Nic mi sie nie chce a sterta do prasowania czeka...
dzis piekna pogoda za oknem (przynajmniej u mnie :-)) tzn sie nie pada :-D

milego popoludnia:tak:

U nas też słoneczko za oknem. Tobie również miłego dnia:)

Małej nasilił się katar, więc nocka za nami z wieloma pobudkami :-( Dziś małej z nosa ciurkiem leci, więc obejrzeć świeży śnieżek idę sama. Przy okazji kupię jajka, bo mam tylko 3 wiejskie, które wolę dla Emilki zostawić. W planie obiadowym naleśniki z farszem mięsnym- nadzienie już wczoraj przygotowane, więc roboty dużo nie będzie :-D

Zdrówka dla Milci:)


Adorea wszystkiego naj naj naj. Sto latek kochana!!!!!!!!
 
ja też tak na szybko i niedzielnie sie witam

u nas nocka niby ok ale coś mi się wydaje że te moje maluch coś rozkłada i pewnie jutro zahaczymy o jakiegos lekarza, Tomek przed 4 obudził się z takim jakimś dziwnym kaszlem że szok i minęła godzina zanim zasnął znów a ja z nim, rano temp prawie 38 i co jakis czas kaszle, teraz przez też i co chwilkę sie wybudza, a za nim oczywiście Asia też przed południem juz zaczęła kaszleć i temp 38,1 ech....zobaczymy co będzie jak wstaną

Perfecta obiadek wg Twojego pomysłu już sie robi, ryż już gotowy a miesko i pieczarki właśnie dochodzą, mmmmmmm a jakie zapachy z kuchni, nieco zmodyfikowałam bo mój wczoraj nie kupił udek tylko piersiaka z kurczaka ale też jest ok, i dopiero dziś bo wczoraj za późno mu się wrociło do domu
a masz jakiś pomysł na coś podobnego tylko np z makaronem? ładnie bym się uśmiechnęła :tak::-)
Kasiek1983 i jak nocka bez młodego? poszaleliście?;-)
emalia82 czytałam ten wątek i podobnie jak dziewczyny stwierdzam że odkąd mam dzieci nie mogę czytać takich historii bo tylko beczę, gdzie jest sprawiedliwość?
koriander ja podobnie czekam na wiosnę, a tu dziś nowa porcja śniegu:-(
ewelinka jak odstresowywanie, trzeba teraz odpocząć?
Klementinka tak u nas buziaki są dawane pełną paszczą i bardzo soczyste:-D
MagdaM a komu innemu masz smęcić? w końcu my Cię najlepiej zrozumiemy, a jak relaksowanie?
Agi wózeczek świetny, co do koleżanki szkoda słów, nasze czerwcowe maluchy i tak są najpiękniejsze i najfajniejsze na całym świecie (także te które postanowiły się urodzić w lipcu;-)) a jak ktoś twierdzi inaczej to się nie zna i tyle
Lencja i jak reszta nocki? a swoją drogą cudny pokoik ma Kornelcia, brawo za pomysłowaść i wykonanie
koniczynka zdrówka dla małej
adorea sto lat
s050.gif



oraz dla dzisiejszych solenizantów Natanka i Krystianka


tak wszystkie piszecie o relaksowaniu a ja w jego ramach wczoraj robiłam rogaliki z przepisu lenki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja,,,,
My już po kościółku i spacerku....Mała przespała 1,5 godziny spaceru....a jak wstała byliśmy już przy samochodzie....próbowałam ją wyjąć z wózka to nie chciała...chyba zakochała się w nim :-)....Jak przekładałam ją z fotelika do wózka to aż piała z radości....
lencja- takiego smaku mi narobiłaś rano z tą kawą że jeszcze w kościele o niej myślałam...Niestety nie miałam w domu wszystkich skłądników ale kiedyś na pewno wypróbuję bo sam już przepis brzmi pysznie.... :-D
kasiek - doszłaś już do siebie po szalonej nocce z mężusiem...hihi :-D
koniczynka - współczuję nocki...i zdrówka dla Emilki!!!! Oby katarek szybko poszedł w niepamięc!!!!
eagle - również dla Twoich pociech....zdrówka....zdrówka...zdrówka....
izia_tcz - to widzę że zakup udany.....
lena - Ty pracusiu....Ja tam się lubię czasem polenić....

A ja czekam na obiadek...Dziś mamy zapiekany...Stary już się krząta po kuchni.....

Adorea - zdróweczka i samych radości w życiu!!!!

Natanku i Krystianku
samych pogodnych dni, radości
i życia pełnego miłosći
Tego życzy ciotuchna i Poluchna
 
Ale tu cisza!!!
Siedze na allegro i patrze na te wszystkie wózki i już mi się w głowie kręci.
Chciałabym spacerówkę ( może byc używana ) ale taką do której w przyszłości mogłabym dopiąc fotelik i gondolke ( jak by się jeszcze dzidzia trafiła ). Tylko chce masywne koła a nie co coś takiego jak Chicco Enjoy. Poradzcie coś. Patrzyłam na X-landery ale jakieś dziwne te spacerówki.
 
wrócił amdab.ccgncv dcv xd xc xwa aw wa sd yjjyjyhjyhjyhjyv fmmhykkjkjlozs

Maiało być wróciłam :p i się mój syn dopisał:)
Alez jestem wykończona:) AAALLLEEEE.....
Zrobiłam najzajebiściejsze klopsiki po chińsku z sosem słodko ostrym i ryżem:)
Miałam zdjęcie zrobić ale sobie przypomniałam jak pochłoneliśmy już wszystko
Zrobiłam klopsy i sos wg diety 5 Przemian iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Niby wszystko tak samo dodałam jak zwykle ale smak był niesamowity!!!!!!!!!1 Jak to możliwe że inna kolejność dodawania składników tak zmienia smak potrawy! Wyszła idealna! W życiu nie zrobiłam lepiej. Jestem w szoku!
Eagle Kochana nakarmię Jasia i napiszę Ci przepisy na makarony:) Obydwa bardzo dobre 1 sprawdzony od lat , taki o który zawsze sie moi znajomi dopominają a drugi , który wypróbowałam nie dawno:)
Napisz jak Wam smoakował czerwony ryż:)
Idę głodomora Jaskowego nakarmić:)
 
Ostatnia edycja:
czesc babeczki:)
widze ze spedzacie niedziele z rodzinka bo tu prawie nikogo nie ma ;)

ale jestem zestresowana, jutro pierwszy raz przyjedzie tesciowa i zostanie z Kubusiem caly dzien, my z mezem bedziemy w pracy, posprzatalam w domu i zaraz ubranka Kuby poprasuje, chociaz zwykle tego nie robie, ale nie chce zeby tesciowa miala kolejny preteklst zeby mnie skrytykowac, bo znajac ja moze powiedziec, ze nie dbam o dziecko, skoro mu ubranek nie prasuje, dziewczyny, ale sie denerwuje przed jutrzejszym dniem eh

wszystkiego najlepszego dla Krystianka i Alanka! rosnijcie zdrowo!!!

konniczynka to Ty zapoczatkowalas super suwaczki zabkowe? bombowe sa:)

adorea sto lat kochana


dziewczyny czy ktoras z was zna sie na prawie pracy?


milego wieczorku ;)
 
Oj wreszcie powróciliśmy do domku dzieciaki za domem stęsknione ja oczywiście kompa dorwałam i nadrabiam a u znajomych jak zwykle chłopy sie popiły i miałyśmy niezły z nich ubaw boże jak dzieci po dwóch godzinach od naszego przyjazdu juz na rzęsach chodzili:eek:ale zdjęcia śmieszne przynajmiej sa bo ja zawsze aparat na takie imprezki zabieram:happy:Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej:-)
 
Witam się wieczornie !widzę że dlaj cisza nawet nie mam czego nadrabiać :-Dnie uwierzycie ale ja już leżę sobie w łóżeczku:tak: stary w pracy mały już śpi umęczony wrażeniami ,wyszalał się dziś z bratem a i z głupia fran kupiliśmy mu dzisiaj chodzik jaki był szczęśliwy :-Dnie chciał z niego wyjść a najlepsza zabawa była w chowanego z firanami:-)
Perfecta po co ja czytałam te przepisy na kurczaczka teraz mam na nie chęć:realmad::-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Eagle - poprzednia nocka Kornelki bez dodatkowych pobudek, ciekawe jak będzie dziś :)
Agi - jutro rano przed pracą na kaffkę zapraszam :) Będę Cię miała na sumieniu, że Ci myśli w kościele kawką zaprzątam:)
mama kubulki - współczuję jutrzejszego stresu i trzymam kciuki aby było ok :)
Emalia - ja też czasem siedzę na allegro i przeglądam spacerówki i w sumie to póki co nie umiem się zdecydować.
Perfecta - niesamowite z tym jak te potrawy według 5p smakują, prawda?

A nam się dziś udało sprzedać biurko, po przeprowadzce Nelci do jej pokoju musieliśmy się go pozbyć bo było za duże by się nam w innym pokoju zmieściło. Próbowałam na allegro ale nie było chętnych no i udało się przez portal darmowych ogłoszeń Darmowe ogłoszenia w Szerlok.pl polecam bo to całkiem fajna strona, łatwo się dodaje ogłoszenia, łatwo nimi zarządza nie ma żadnej rejestracji itp.
Miłego wieczorku :)
 
Do góry