reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ale tu cisza nedzielna , chyba wszystkie się modlą:)
Jasiek gada jak najęty:) oczywiście po swojemu:p Mąz musiał co godzinke średnio schodzić z nim na dół bo płakał...
Ale padam na pyszczek:)
Eagle - Makaron z kurczakiem w sosie pietruszkowym to nr 1
na patelni rozgrzewamy masełko , wrzucamy pokrojoną w kostkę pierś kurczaka , smarzymy na złocisty kolor , dodajemy pęczek natki pietruszki chwilke mieszami na ogniu i zalewamy szklanka bulionu. Dusimy aż troszke się sos zredukuje i dodajemy śmietany , troszke jeszcze gotujemy i podajemy z makaronem:) Może być spagetti , ja lubię z grubszymi rurkami lub kokardkami:)
Makaron z kurczakiem , bazylia , miętą z cytrynową nutą - makaron nr 2
Masełko tak samo jak w nr 1 wrzucamy kawałki piersi z kurczaka i od razu dodajemy skórkę startej na małych oczkach cytryny lub dwóch cytryn( ja wole 2:)) jak kurczak zrobi się złocisty pokropić go sokiem z 1 cytryny dodać po garści lub dwóch świeżej bazylii i świeżej mięty , zalewamy szklanka bulionu i dusimy chwilke. Jak wyżej dodajemy smietany i podajemy z makaronem:)

Przepisy dodałam na gotujących tez by nie zaginąły w akcji:)
Konniczynka - Zdrówka dla Emilki!!!! Obiad smakowity:)
Eagle - Jak się Dzieciaczki czują??? Zdrówka dla Obydwojga!!!!
Kasiek
- Jak tam po szaleństwach sobotnio-niedzielnych?:)
MagdaM - Jak dzisiejsze samopoczucie po wczorajszych ploteczkach przy tipsach?:)
Agi - wózek pięęękny:) Lekki??? Super że Polunia tak polubiła swój nowy dyliżans:)
Izia - Ty tez taka padnieta jak ja po pożądkach w kuchni?
Emalia - Ja sobie bardzo chwalę nasz wózek - Mamy Implast Boldera!!! Genialnie sie prowadzi , duża gondolka ,Jasiek do tej pory w niej jezdzi i super fotelik , no i spacerówka juz wypróbowana i super tez jest. Koła są masywne bardzo. Ja jeszcze planuję zakupić parasolkę na wypady na miasto bo lżejsza. Tak czy inaczej jak chce na przyszłość to Implasta polecam z całego serca!
Mama Kubulki- przytulam
ADOREA - KOCHANA ŻYCZE CI SZYBKIEJ BUDOWY , SZYBKIEJ PRZEPROWADZKI , ZDRÓWKA , SZCZĘŚCIA , MIŁOSCI I SPEŁNIENIA MARZEŃ TYCH MALEŃKICH I TYCH NAJWIĘKSZYCH !!!!!!!!!!!

NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZONKA DLA KRYSTIANKA I NATANKA - ROSNIJCIE ZDROWO , Z UŚMIECHEM NA BUZIACH , ZJADAJCIE DO KOŃCA OBIADKI I PIJCIE DUŻO HERBATKI!!!
 
reklama
ja tak tylko na chwilkę bo nie wiem jaka nocka mnie czeka bo już jest mega marudzenie u Asi, a Tomek budził sie dwa razy ( co mu sie nie zdarza) odkąd zasnął po 19

Perfecta czerwony ryż i reszta mmmmmmmmmm pycha, smakowało wszystkim mnie, mężowi i Asi
dziękujemy za nastepne przepisy, napewno wypróbujemy


spokojnych i przespanych nocek dla wszystkich
 
Ewelinka - super że wypad sie udał:)
Lencja - Ja jestem w szoku!!! Na prade uzyłam tych samych składników co zawsze tylko łączyłam je według schematu i taka bomba smakowa wyszła że do tej pory przeżywam jak mrówka okupację:) Dzięęęęękuję za stronki!!!!!!!!!:*:*:*
Izia - Super że mały zadowolony z chodzika:)
Eagle - Ciesze się że smakowałao- polecam się na przyszłość!!!:)
Tatuś kąpie Jasia a mama na bb buszuje:)
 
izia - fajnie że Michaś zadowolony....
mamakubulki - będzie dobrze....!!!! Nie stresuj się Kochana....!!!! Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień
perfecta - Ach Ty i te Twoje przepisiki....Jesteś niesamowita....A co do wózka...Jest mega lekki...Waży 6 kg...I prowadzi się go nieziemsko lekko....
lencja - będę o 6.00 rano!!!! Pasi???? Hihihi!!!
Tatuś na kocu bawi się z Poluśką a ja na BB...Mała tak szybko sie przemieszcze że strach ją zostawić na sekundę bez opieki...Nie mogę się przyzwyczaić....Kiedy ona się tego nauczyła....????
 
Lenka - Ty to masz Super Córkcię:) Od 19 pewnie do 7 rano ?Super że wizytacja udana!
Lencja- Ja tez na kawkę sie piszę:)
Agi - Dlatego my kupilismy ten megasny kojec bo Jasiek też wiercipiętny:)
 
reklama
Do góry