reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Eagle-dzisiaj na szczęście wolna od kulinarnych snów:) Ten obaidek z czerwonym ryżem i kurczaczkiem też świetnie bez pieczarek smakuje , a juz wyśmienicie np jak się zrobi do niego mizerię:)
Od wczoraj siedze i czytam o tej diecie wg 5 przemian - nawet mój mąż powiedział że chce spróbować:) Muszę kupic książkę !



Ja właśnie też zaczełam czytać o tej diecie i mój mąż też się w to wkręcił :-) zobaczymy co z tego wyjdzie



Dziekuje dziewczyny za miłe słowa już :-) fajnie wiedzieć że mozna się komuś wyżalić nawet przez neta i nikt mnie za to nie krytykuje. Buziaki dla was :-)

My dzisiaj byliśmy na spacerku, po spacerku małe sprzatanko :-) a wieczorkiem ma przyjść do mnie koleżanka i w ramach relaksu ja jej zrobie tipsy i posiedzimy sobie i pogadamy ona przy martini a ja przy karmi :-)


Stasiu
[*] Aniołeczku
 
reklama
klementinka - w piątek!!! Już nie mogę się doczekać...Liczę że dzięki temu przeobraże się conajmniej jak nie w łabędzia to w przepiórkę...hihi :-D ;-)
magdam- od tego tu jesteśmy...żeby się wspierać, doradzać a jak trzeba dać wirualnego kuksańca w nos.... :-D

A pamiętacie to moją koleżankę co kiedyś powiedziała że Pola ma odstające uszy....to dziś stwierdziła jeszcze ,że mała wyłysiała na boczkach....Ale mam brzydkie dzieciątko, co????

Acha kupiliśmy małej wózek i już jesteśmy po pierwszym spacerku....a teraz zmykamy do mojej koleżanki!!!! Oczywiście nowym wózeczkiem..... :-)
 
Ostatnia edycja:
Madziu - Widzę że lepiej juz troszke się czujesz:) I jeszcze babskie ploteczki powinny pomóc:) Buziaki!!!
Agi - Co to za pinda blada??? Polusia to cudna dziewczynka!!!
Klementinka - Jasiek ma tak samo:) A tatę uwielbia w czoło całowac i wtedy trzeba ręcznikiem wycierać skronie:p:p
Ewelinka - miłego weekendu u znajomych:)
Emalia - Dziękuje za pamięć:) Byłam na zakupkach Co do tej histori to ja niestety wczoraj przeczytałam i żałuję :( Podobnie jak dziewczyny nie potradfię czytać takich rzeczy po urodzeniu się Jasia. Ryczałam jak bóbr:( , dlatego staram się omijac takie tematy , nawet jak w tv leci cos... np reklama fundacji tvn MA SA KRA
Liliti - fajnie!!! troszke się odpoczęłaś:) I miłego powrotu na uczelnię życzę Kochana
Lenka - Co tam dzisiaj upichciłaś?
Kajdusiu - I udało się coś wymyśleć?:)
Eagle- Jak ryż??:)
Kasiek- UDANEJ ZABAWY!!!!!
izia - o co kamman z tymi zdjęciami, ubraniami itp bo nie zdążyłam:) Współczuję nocki Kochana!
Kolenderko - SUPER ŚNIADANKO!!! Nie dziwię się że Lilunia się zajadała:) Udanej soboty na plotkach spędzonej zyczę:)

Mnie cos dzisiaj dół złapał , taki nie wiadadomo jaki... W zasadzie wiadomo ale to nie tutaj:)


GDZIE JEST BUTERFLY??? kPI? NA-STUSKA? się Kobiety gdzieś podziały nam!
 
perfecta dziewczyna pisała że ma problem i potrzebuje ciuszków dla dziecka i jak ktoś ma to ma przesłać jej zdjęcia
 
To niezle Coś w stylu "Potrzebuje pomocy , ale biorę tylko next , cheerokee , mother care":)
Kiedyś w otwocku spalił się domek rodzinie wielodzietnej. Podany był nr do nich, więc zadzwoniłam i powiedziałam że mamy duzo ciuszków (kobieta była mojej postury a ja nie ucieram się jak stara baba ze skwarami tylko staram się mimo swojej tuszy ubierac w miare ok. :):)) , mebli w b. dobrym stanie itp. Zadała mi pytanie : "Czy to sa rzeczy nowe?" Ja powiedziałam że nie , że sa uzywane ale w b. dobrym stanie. Usłyszałam tylko: To nie dziekuję.... Byłam w szoku!
Oczywiście rzuciła słuchawką...
 
To niezle Coś w stylu "Potrzebuje pomocy , ale biorę tylko next , cheerokee , mother care":)
Kiedyś w otwocku spalił się domek rodzinie wielodzietnej. Podany był nr do nich, więc zadzwoniłam i powiedziałam że mamy duzo ciuszków (kobieta była mojej postury a ja nie ucieram się jak stara baba ze skwarami tylko staram się mimo swojej tuszy ubierac w miare ok. :):)) , mebli w b. dobrym stanie itp. Zadała mi pytanie : "Czy to sa rzeczy nowe?" Ja powiedziałam że nie , że sa uzywane ale w b. dobrym stanie. Usłyszałam tylko: To nie dziekuję.... Byłam w szoku!
Oczywiście rzuciła słuchawką...

Masakra....dlatego ja pomagam u nas w mieście tym ludziom gdzie wiem i widzę jaką mają sytuację!!


P.S
Za ok 2 m-ce znowu bede organizowąła zbiórkę ciuszków i zabawek:)
 
Ostatnia edycja:
Agi taka kolezanke to bym za drzwi wywalila, nienawidze jak ktos sie Jaska czepia, zaraz jak lwica bronie mlodego
ma tupet
a pochwal sie jaki wozeczek kupiliscie

ja sie nakrecam na wyjazd do szklarskiej chociaz na kilka dni w kwietniu, potrzebuje jakiejs zmiany
 
klementinka - w piątek!!! Już nie mogę się doczekać...Liczę że dzięki temu przeobraże się conajmniej jak nie w łabędzia to w przepiórkę...hihi :-D ;-)
magdam- od tego tu jesteśmy...żeby się wspierać, doradzać a jak trzeba dać wirualnego kuksańca w nos.... :-D

A pamiętacie to moją koleżankę co kiedyś powiedziała że Pola ma odstające uszy....to dziś stwierdziła jeszcze ,że mała wyłysiała na boczkach....Ale mam brzydkie dzieciątko, co????

Acha kupiliśmy małej wózek i już jesteśmy po pierwszym spacerku....a teraz zmykamy do mojej koleżanki!!!! Oczywiście nowym wózeczkiem..... :-)

Współczuję koleżanki...ja bym ja raczej koleżanką nie nazwała!!!!
Chciałabym ją widzieć jak ona wyglada!!
Pola jest piękna jak wszystkie czerwcowe dzieciaczki bez wyjątków!!
 
reklama
Agi taka kolezanke to bym za drzwi wywalila, nienawidze jak ktos sie Jaska czepia, zaraz jak lwica bronie mlodego
ma tupet
a pochwal sie jaki wozeczek kupiliscie

ja sie nakrecam na wyjazd do szklarskiej chociaz na kilka dni w kwietniu, potrzebuje jakiejs zmiany
ooooo a mnie mąż meczy zeby jechac w któryś weekend ale nie w tym miesiacu bo brak kasy:(
 
Do góry