reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie,

iza_tcz a co ci się stało z klawiaturą?
emaila ja też jestem na rezerwowej, ale nie wiem co z tego wyjdzie. Zdjęcia Jasia super;)
milka gratuluję postępów w raczkowaniu, u nas na razie tylko obracanie się wkółko. Za to siedzenie opanowane do perfekcji, już od dawna się nie kiwa
Agi Pola już tak sama ładnie stoi? Zdolna dziewczynka;-)
koriander gratuluję zakupów! 15euro to rzeczywiście bardzo mało.
perfecta pyszności;-)
 
czesc lasencje;-)

widze ze kulinarne trendy góruja;-) czyli wiosna idzie bo nam sie cos zaczyna chciec hehe

co do gotowania na miesku to można tylko pamietajmy zeby wrzucic miesko na wrzatek wtedy stworzy sie otoczka białkowa i tłuszcz przedostanie sie do wywaru w ograniczonej zawartosci, o 3/4 mniejszej niz gdy wkładamy mieso do zimnej wody i potem gotujemy ( to równiez rada dla odchudzajacych sie mama;-)
dobrze ugotowac dziecku zupe np na mostku cielęcym czy kosteczce z odrobina miesa, najbardziej tłuste sa niestety kurczaki a raczej elementy ze skóra, bo pod nią kurczak ma najwiecej tłuszczu......(stąd babcine rosołki z kurczaczka których trawienie dorosłej osobie zajmuje jakies 11 do 17 godz;-)
dla niejadków dobre bedzie rissoto, lub ugotowany ryż z warzywami na parze do tego gotowae mieso lub jajko......


gratuluje zębolków, raczkowania i fryzur;-)
Agi fajna z was rodzinka;-)
 
hej dziewczyny mam pytanie mje dzicko od wczoraj dostalo jakies dziwnej wysypki. Najpierw pojawila sie ona ba brzuszku potem przeniosla sie na plecki i troszke na glowke. Jakies 4-5 dni temu byla przeziebiona, miala gorączke i biegunke, bylam z nią u lekarza i on przepisal orsalit kroplowke doustną i od tamtego momentu biegunka się wzmorzyla i pojawiła sie ta wysypka. Jak myślicie czy moze to byc uczulenie na kroplówkę??? proszę pomóżcie
No tak..zostalam zignorowana...dziekuje serdecznie za pomoc :(
 
Pierniczek upieczony, mężuś spuszcza winko. Będzie miły wieczorek...

Aga- Polunia to sama słodycz, zresztą cała rodzinka jest cudowna.
Kasia- ja dzisiaj Jaśkowki dałam trochę pomidorówki z makaronem takiej naszej przyprawionej i wcinał ,że ho ho. teraz tylko patrze czy nic mu nie będzie.
Kasiek- mi się wydaję,że jak teraz ma objawy alergii to nie ma co do wiosny czekać, tylko im szybciej tym lepiej wykluczyć z diety lub z otoczenia alergen.
Koriander- a gdzie ty przez przypadek takie zaje....zakupy robisz?Pochwal się fotką.

Ale właśnie teraz niby sie nie robi w okresie zimowym bo cos tam nie wykaże...nie wiem o co kaman!!
 
reklama
No tak..zostalam zignorowana...dziekuje serdecznie za pomoc :(

Nie potrafię Ci pomóc, bo zupełnie nie znam tego leku więc nic nie odpisałam. Tak jak zyraffka ci pisze najlepiej pójść z tym do lekarza, skoro jesteś pewna że to po tej kroplówce, może lekarz ją zmieni. Bo według tego co piszesz to biegunka miała słabnąć, a ona się nasila, więc coś jest nie tak... żeby tylko dziecko Ci się nie odwodniło:(

Eeeeeeeeeee lena!! Gajka ma już dwa zęby??? Tak teraz patrzę na twój suwaczek;)
Tylko my bezzębne... ech... może to i dobrze, przynajmniej jak się wsysa we mnie to nie ma czym ugryźć;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry