reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam się i ja....
U nas nocka spoko....Zaraz jadę do pracy omówić ostatnie szczegóły bo za dwa tygodnie o tej porze będę już w pracy :-(....Mogłabym wziąc jeszcze urlop z ten rok...ale wolę go wykorzystać latem....żeby móc polecieć do Polski...urządzić dla rodzinki pierwsze urodziny Luśki....
kajdusia - fajnie że w pracy udany powrót....A co do Małgosia to mała terrorystka z niej :-D...ale skąd ja to znam.... :-D....
koriander - no niezłe zakupki....umknęło mi wczoraj...JA w niedzielę ruszam na pchli targ...Już rece zacieram!!!! :-D:happy:
krakowianko - dla Twojej Jagódki
[*]...Aniołeczku to już rok jak Ciebie nie ma ....!!! Krakowianko kochana odezwij się co u Ciebie!!!

Dzisiejszym solenizantom
Soniu (liliti), Michałku (izia_tcz)
oraz Małgosi (kajdusia)
Rośnijcie zdrowo, z uśmiechami na buziolku
i niech otacza Was szczęście, spokój radość i miłość
Wszystkiego dobrego robaczki
Ciotka i Polcia:tak::-D:tak:
 
Ostatnia edycja:
Cześc cześć
Miałam załatwić dziś lekarza medycyny pracy, ale nas zasypało- pierdzielę, nie jadę :-)
nocka do d, 5 godzin-4 pobudki, czyli norma.
Ekspres mi się popsuł, kto mnie zaprosi na kawusię????

Jagódko- świeczuszka dla Ciebie
[*]
 
Dzień dobry!!!

Dla Sonii i Małgosi wszystkiego najlepszego!!! :)

Nadal pogoda do bani, ale nabrałam optymizmu i czuję wiosnę już w powietrzu!!! Kocham wiosnę!!! Wszystko rodzi się do życia, jest to piękny okres... :D

U nas sypie śnieg więc ze spacerku nici :( biorę się za obiad! dziś Devolay według przepisu naszej utalentowanej Perfecty!!! Dziękuje kochana!

Lece bo krzykacz wzywa... aha, Kajdusiu, widzę że z Gosi taka mała terrorystka!!! ;)
 
Zdec- Kochana jak wystawiasz Natalki rzeczy? Sprzedajesz "pakami" czy pojedyncze sztuki? Szykuje się w ten weekend do Jasia rzeczy by wystawić i nie wiem czy bardziej opłaca się wystawić po kilka rzeczy czy lepiej właśnie pojedyncze
Ewa i Julcia - Przepraszam ,ale ja zupełnie nie wiedziałam co napisać. Jasiek nigdy nie brał tego leku, nigdy nie miał 3dniówki (tfutfu) więc ciężko mi cos stwierdzić.
Kurcze przygotowałam się na Housa a tu od początku 6 puscili:( TVP:(
Idę Forbsa obejrzeć , potem top gear i lulu
DOBRANOC PCHŁY NA NOC:)

Kochana jak się też tak wkur...am,że weszłam na Chomika, zapłaciłam za transfer i wczoraj już sobie ściągnełam 1 odcinek 7-ej serii. Dzisiaj już mam trzy kolejne:-D

hehehehe, tylko 3 pobudki, cud jakiś :)


No no, gratuluję postępów w spaniu:-)

Witam się i ja....
U nas nocka spoko....Zaraz jadę do pracy omówić ostatnie szczegóły bo za dwa tygodnie o tej porze będę już w pracy :-(....Mogłabym wziąc jeszcze urlop z ten rok...ale wolę go wykorzystać latem....żeby móc polecieć do Polski...urządzić dla rodzinki pierwsze urodziny Luśki....
kajdusia - fajnie że w pracy udany powrót....A co do Małgosia to mała terrorystka z niej :-D...ale skąd ja to znam.... :-D....
koriander - no niezłe zakupki....umknęło mi wczoraj...JA w niedzielę ruszam na pchli targ...Już rece zacieram!!!! :-D:happy:
krakowianko - dla Twojej Jagódki
[*]...Aniołeczku to już rok jak Ciebie nie ma ....!!! Krakowianko kochana odezwij się co u Ciebie!!!

Dzisiejszym solenizantom
Soniu (liliti), Michałku (izia_tcz)
oraz Małgosi (kajdusia)
Rośnijcie zdrowo, z uśmiechami na buziolku
i niech otacza Was szczęście, spokój radość i miłość
Wszystkiego dobrego robaczki
Ciotka i Polcia:tak::-D:tak:

Współczuję powrotu do pracy, ale będzie dobrze.:tak:
Zazdroszcze tego targu. Super sprawa. Udanego polowania.:rofl2:

Cześc cześć
Miałam załatwić dziś lekarza medycyny pracy, ale nas zasypało- pierdzielę, nie jadę :-)
nocka do d, 5 godzin-4 pobudki, czyli norma.
Ekspres mi się popsuł, kto mnie zaprosi na kawusię????

Jagódko- świeczuszka dla Ciebie
[*]

Ja zapraszam na kawe i pierniczka;-)



Dla Jagodzi
[*]
[*]
[*]. Pamiętamy o Tobie Anołeczku.






Dla dzisiejszych jubilatów Soni i Michasia, moc całusów!!!!
 
Hej!!
JA nie mam czasu w ogóle na forum:)
Hehe trochę odpoczniecie odemnie;)

[*] JAGODZIANKO PAMIĘTAM O TOBIE RAZEM Z GAJĄ!!!
 
Nie potrafię Ci pomóc, bo zupełnie nie znam tego leku więc nic nie odpisałam. Tak jak zyraffka ci pisze najlepiej pójść z tym do lekarza, skoro jesteś pewna że to po tej kroplówce, może lekarz ją zmieni. Bo według tego co piszesz to biegunka miała słabnąć, a ona się nasila, więc coś jest nie tak... żeby tylko dziecko Ci się nie odwodniło:(

Eeeeeeeeeee lena!! Gajka ma już dwa zęby??? Tak teraz patrzę na twój suwaczek;)
Tylko my bezzębne... ech... może to i dobrze, przynajmniej jak się wsysa we mnie to nie ma czym ugryźć;)
ANo ma 2 zębole;)
 
Witajcie:)

Kurcze Agi, koriander wy to macie tam dobrze, wszystko takie tanie:-( U nas masakra:-( Nowy kosztuje ok 150zł.
Milka chyba źle się wyraziłam na razie nie sprzedaję małej rzeczy, bo jeszcze wszystkich mi koleżanka nie oddała. Na razie na allegro wystawiłam m.in. wózek, chuśtawkę, detektor tętna płodu i trochę ciuchów ciążowych:)
 
reklama
Hejus piczki

Nie pisalam ,bo zwyczajnie mi sie nie chcialo,nie bede tu zmyslac historyjek,no tak po prostu czasem jest. Dzinks łobuzuje w łozeczku az tak,ze puszczaja boki i łozeczko sie rozłazi, niewiem ile jeszcze postoi . Dziekuje ,ktorejs z was co podala linka z Ikei o tych nakladkach silikonowych, wlasnie musze sobie zakupic,bo niedługo nie bedzie co zbierac :-D

To moje dziecie to chyba niedlugo zacznie chodzic,bo tak sie juz przemieszcza , raczkowac oczywiscie nie chce, wiec przeczuwam,ze pod koniec 9 miesiaca zacznie chodzic :-):-) ,a wtedy to bedzie masakra dla moich kwiatow :szok::no:

My sie szykujemy,bo w niedzielke z samego rańca jedziemy do Warszawy ,czeka nas 8 godz jazdy, ciekawa jestem jak dzinks to zniesie, dobrze,ze jedzie z nami jeszcze Bartoszek to zawsze braciszek zabawi małego :-)

Dziewczyny wy byłscie w tym ZOO co tam sa hipopotamy ? Mozecie podac namiar i czy warto? I wogole gdzie warto isc z dziecmi w wawce, co zwiedzic?

Tez sie wybralismy zimowa pora,ale w lato nawet nie ma takiej opcji na wyjazd :confused:

Ja na swojej diecie schudłam juz 5kg :-)
 
Do góry