reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

to ja też sie witam wreszcie popołudniowo ale mój zrobił sobie dziś wolne więc rozumiecie wrrrrr......

Perfecta świetne te twoje wariacje kuchenne, wrzucaj będziemy korzystać, a przepis na kurczaka z ryzem i pieczarkami mam zamiar zrobić w sobotę:tak:
koriander super że już wiosna u Was podeślij nam troszkę
oj wiem coś o tym, ale jak tu się powstrzymać jak taki kluseczek się przytula:-) dziś po 5 znów się przebudził i wylądował obok mnie:-p
kajdusia bosko to musi wyglądać a jak się "randka" Piotrusiowi udała?
sealet to się Agatka rozgadała, teraz pora na "mama"
lena co do imienia ja bym nie zmieniła zarówno u jednego jak i u drugiego
ach i świetny filmik
Milka słyszałam że w słoiczkach też można zamrażać, ale praktyczniejsze jest np w pojemnikach na lód - tyle że to małe porcyjki są, lepsze są woreczki np takie jak do mrożenia owoców lub mleka, albo pojemniki plastikowe do przechowywania żywności z przykrywkami
emalia "popisy" Jasia świetne, gratulujemy umiejętności
kasiaj. cześć Filipku
aisa80 super czyli zmierza ku lepszemu


i to na tyle bo brzdąc woła
 
Ostatnia edycja:
reklama
WLasnie kupilam przez przypadek za 15€ :szok: wozek Maclaren Techno i pchacza Fisher Price dla Lili :-):-D

Lena tez chcialam zgapic ten "sufaczek" zabkowy od koniczynki bo ona chyba pierwsza go miala :);-)Ale jakos nie moge sie za to zabrac
Pola slicznotka i mamusia tez :)

Perfecta ja nawet jak dla nas miesko gotuje to najpierw na wrzatek wrzucami i wylewam, chociaz troche tego syfu sie splucze..:eek:

Kajdusia i jak minal dzien? A Malgos zadowolona z niani i vice versa?

A u nas dzis racuchy z jablkami i bananami na obiad mmmm
 
Ostatnia edycja:
Perfecta - może właśnie dlatego mały ma takie suche placki na ciele? może to wcale nie od mleczka? może jakaś inna alergiczna reakcja... a tak a propos, to można zrobić dziecku test z krwi żeby wykryć na co może być uczulone????

Co do obiadu to zapomniałam sprawdzić co mi poradziłaś i po prostu usmażyłam udka (przyprawione wieloma przyprawami albo raczej ziołami) do tego ryż z warzywami (warzywa pokrojone drobniutko usmażone na masełku i zmieszane z ryżem) i surówka... mąż był zachwycony, więc prawda rzeczywiście jest taka że obiad można zrobić z tego co się ma pod ręką, trochę eksperymentować i git!!!
 
Perfecta - może właśnie dlatego mały ma takie suche placki na ciele? może to wcale nie od mleczka? może jakaś inna alergiczna reakcja... a tak a propos, to można zrobić dziecku test z krwi żeby wykryć na co może być uczulone????

Co do obiadu to zapomniałam sprawdzić co mi poradziłaś i po prostu usmażyłam udka (przyprawione wieloma przyprawami albo raczej ziołami) do tego ryż z warzywami (warzywa pokrojone drobniutko usmażone na masełku i zmieszane z ryżem) i surówka... mąż był zachwycony, więc prawda rzeczywiście jest taka że obiad można zrobić z tego co się ma pod ręką, trochę eksperymentować i git!!!

Można ale wydaje mi się, że popierwsze to na wiosnę sie robi takie badania a po drugie nie wiem czy nie za mały.Bo teraz koleżanka 1,5 rocznej corce chciała zrobic ale lekarka kazała czekac do wiosny!!!
 
Można ale wydaje mi się, że popierwsze to na wiosnę sie robi takie badania a po drugie nie wiem czy nie za mały.Bo teraz koleżanka 1,5 rocznej corce chciała zrobic ale lekarka kazała czekac do wiosny!!!

Pozwoliłam sobie też strzelić koniczynkowy suwaczek ząbkowy ;)

wiem że mały jest na coś uczulony, no bo te placki, ale nie wiem na co... za dużo rzeczy teraz je żeby to stwierdzić... a lekarz ma to w dupie, bo dla nich to zawsze jest skaza i tyle! nie ważne co się dzieje to przepiszą Ci pepti czy nutramigen i gra... denerwuje mnie to, bo trzeba najpierw wykluczyć wszystkie możliwości a nie od razu zganiać wszystko na skazę... a nasze malce teraz znają tyle dobrych smaków, że jak przyjdzie im podać pepti to jest ryk i koniec jedzenia przez 2 dni...
 
reklama
Pierniczek upieczony, mężuś spuszcza winko. Będzie miły wieczorek...

Aga- Polunia to sama słodycz, zresztą cała rodzinka jest cudowna.
Kasia- ja dzisiaj Jaśkowki dałam trochę pomidorówki z makaronem takiej naszej przyprawionej i wcinał ,że ho ho. teraz tylko patrze czy nic mu nie będzie.
Kasiek- mi się wydaję,że jak teraz ma objawy alergii to nie ma co do wiosny czekać, tylko im szybciej tym lepiej wykluczyć z diety lub z otoczenia alergen.
Koriander- a gdzie ty przez przypadek takie zaje....zakupy robisz?Pochwal się fotką.
 
Do góry