reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

No tak..zostalam zignorowana...dziekuje serdecznie za pomoc :(

no ale nie miej do nas pretensji o to!!
Rzadko kiedy piszesz więc nie wiemy co może byc u Twojego dziecka bo go nie znamy a żadna nie chce doradzać bo tak ciężko:)
Wiec może najlepiej idź do lekarza bo tak naprawdę może byc wszystko!!
Może te krosty to była trzydniowka i jej urok, a może to byc uczulenie na orsalit!Więc ciężko cokolwiek doradzić!!
A orsalit jest po to by nie odwodnić dziecka, poprostu uzupełnia on elektrolity!
 
reklama
Nie mam może takiego szczęścia do zakupów jak koriander ale przed chwilą udało mi się kupić na allegro krótko używany w super stanie pchacz fisher prica za 70zł:)
Jutro mam też nadzieję na finalizację transakcji wózkowej i kupuję małej w zamian fotelik większy samochodowy:)
No i jeszcze trochę rzeczy powystawiałam na allegro, nie zapeszając, ale dobrze to wszystko wygląda;)
Tak więc pewnie sprzedam i kupię coś nowego;)
 
Witam !
starsze dziecko spi a młodsze targa je za włosy i budzi niech juz wkońcu uśnie bo matka tez chce kiedyś wkońcu odpocząc :rofl2:
Dzis były u mnie dwie kolezanki z czasów liceum razem naszych dzieci było u mnie w chałupie 8 bo moich 3 sztuki jednej 3 i drugiej 2 małe przedszkole było troche sprzątania jak wyszli:-Dale fajnie tak stare czasy powspominac i wogóle:tak:
 
Zdec - u mnie taki pchacz 15 funciaków kosztuje nowy....a jak się trafi na promocję to i za 10 mozna kupic...
ewelinka - no rzeczywiście niezłe przedszkole.... :-)

A ja właśnie szukam jakiejś wygodnej spacerówki, lekkiej, zwrotnej....Już sama nie wiem co wybrać...W weekend pojade zobaczyć je "na żywo"...Mętlik w głowie....
 
Zdec- Kochana jak wystawiasz Natalki rzeczy? Sprzedajesz "pakami" czy pojedyncze sztuki? Szykuje się w ten weekend do Jasia rzeczy by wystawić i nie wiem czy bardziej opłaca się wystawić po kilka rzeczy czy lepiej właśnie pojedyncze
Ewa i Julcia - Przepraszam ,ale ja zupełnie nie wiedziałam co napisać. Jasiek nigdy nie brał tego leku, nigdy nie miał 3dniówki (tfutfu) więc ciężko mi cos stwierdzić.
Kurcze przygotowałam się na Housa a tu od początku 6 puscili:( TVP:(
Idę Forbsa obejrzeć , potem top gear i lulu
DOBRANOC PCHŁY NA NOC:)
 
Zdec - u mnie taki pchacz 15 funciaków kosztuje nowy....a jak się trafi na promocję to i za 10 mozna kupic...
ewelinka - no rzeczywiście niezłe przedszkole.... :-)

A ja właśnie szukam jakiejś wygodnej spacerówki, lekkiej, zwrotnej....Już sama nie wiem co wybrać...W weekend pojade zobaczyć je "na żywo"...Mętlik w głowie....

Ja też już dłuższy czas szukam takiej spacerówki, ale na razie nic mi się nie udało znaleźć... tylko ja mam też ograniczony budżet, więc będzie trudno... przymierzam się do tej, koleżanka ma i poleca: CHICCO WÓZEK SPACEROWY MULTIWAY MISTRAL, KRAKÓW (1457141522) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
W pracy w porządku, uczniowie okazali się stęsknieni za mną, ja za nimi trochę też :laugh2: Małgosia byla z opiekunką dziś dwa razy- najpierw 3 godziny i było super i później wieczorem jeszcze dwie i była straszna tragedia- podobno całe dwie godziny się darła, opiekunka do mnie dzwoniła, że już nie wie co robić- sama prawie zaczęła płakać... No taka już ta nasza Gosia jest- jak czegoś nie dostanie i to NATYCHMIAST robi awanturę na całą chałupę :cool:

Agi
- śliczni jesteście wszyscy, i sympatia aż od Was bije...
Perfecta-poprosze pomysl na obiad na jutro- w lodówce mam tak: światło, chrzan, ketchup i mleko :-D:-D:-D A tak poważnie to powinnaś być restauratorką!:tak:
koriander- rewelacyjne te zakupy, czy u Was też funkcjonuje gumtree? Czy to na jakimś pchlim targu?
ewelinkato wesoło dziś miałaś :-)

Wczoraj spałam 5 godzin z 4 przerwami "na Małgosię", ciekawe jaka nocka dziś mnie czeka? :sorry:
Dobranoc
 
reklama
Do góry