reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
gosiagro super śmieszka i fajnie że udało się to nagrać
lena oj każdy sposób dobry :)

a ja idę jakieś pranie wrzucić bo za niedługo do łazienki się nie zmieszczę;)

a ciekawa jestem jak tak Agi z Polcią się bawią u dziadków i jeszcze AniaCh83 coś dawno się nie pokazywała.....ciekawe co tam u niej i u Filipka i magdalena79 i Michałkiem?
 
Ostatnia edycja:
gosiargo - super twoja mała :)
my dopiero wstałyśmy w końcu wyszedł ząbek i dziś tylko była jedna popudka o 4 rano a pozniej o 6 butla i spanko do 9 - tak mogłby być zawsze
lece na kawke ;)
 
Witam niewyspana kiedy te zeby wreszcie wyjdą:baffled:
perfecta-moja to samo musi mieć jak największe audytorium wtedy popisuje się na całego:tak:
eagle-oj żeby moja tak chciała sama cyca odrzucić a już widze że będzie problem z odzwyczajaniem
gosiagro-jaka Majeczka radosna od rana:happy:
krakowianko-miło że zaglądasz do nas:tak:
 
krakowianko wspominamy Jagódkę i myslimy o Tobie często;-) fajnie ze zagladasz do nas choc to zapewne trudne.....napisz jak u Was, choć pare zdań.....pozdrawiamy
 
Dziewczyny teraz nie wiem cz Gaja nie ma zapalenia ucha:(Kurde mać!!!
Wypłunęła jej woskowina az całe ucho żółte i jak naciskam z przodu to płacze;(
 
kurcze lenka a masz możliwość skonsultowania tego z lekarzem, pisałaś chyba że sąsiadka nia jest?
wiesz z zapaleniem uszu nie ma żartów
 
reklama
kurcze lenka a masz możliwość skonsultowania tego z lekarzem, pisałaś chyba że sąsiadka nia jest?
wiesz z zapaleniem uszu nie ma żartów

właśnie jade do niej o 14,30 niech mnie przyjmie mam nadzieje, że nie odmówi zreszta sama mówiła, że jakby się coś działo mam wracać!!
 
Do góry