reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam:)

ale się super śmieje...kochane takie brzdące:)

lena hmm, możlwie ze ma zapalenie ucha, a żaden dr niesprawdzał ucha u niej??? bo z tego co piszesz że wylala sie woskowina, to juz poważne zapalenie może byc:( bo mógl to pęknąć obrzek:/ i ból sie złagodzi u niej, ale żeby nie zalewało poważniejszych częsci w uchu, musisz dbac o to, najlepiej dajac krople zeby wypływała na zewnatrz wsyztko.

I CO mogę jeszce doradzić, tylko zebys nie myslala ze jestem jakas chora ze tak ci nagaduje. ale jezeli to będzie zapalenie ucha, to nie zastanawiaj sie tylko bierz zastrzyki, ja wiem ze dla matki i dziecka to ciezka sprawa...ale po antybiotyku doustym szybko wraca ucho...a zastrzyki dolecza do konca!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:)

ale się super śmieje...kochane takie brzdące:)

lena hmm, możlwie ze ma zapalenie ucha, a żaden dr niesprawdzał ucha u niej??? bo z tego co piszesz że wylala sie woskowina, to juz poważne zapalenie może byc:( bo mógl to pęknąć obrzek:/ i ból sie złagodzi u niej, ale żeby nie zalewało poważniejszych częsci w uchu, musisz dbac o to, najlepiej dajac krople zeby wypływała na zewnatrz wsyztko.
W sobotę miała sprawdzane:(
 
właśnie jade do niej o 14,30 niech mnie przyjmie mam nadzieje, że nie odmówi zreszta sama mówiła, że jakby się coś działo mam wracać!!
to dobrze
wiesz ja na punkcie uszu to juz jestem chyba przewrażliwiona ( z wiadomych powodów)
nam zawsze laryngolog powtarza i przypomina żeby bardzo na nie uważać
ja bym nie leczyła na własną rękę zanim nie zobaczy tego lekarz, ale jak piszesz wylała się woskowina to nieciekawie, a to taki jednorazowy wypływ czy jest tego więcej?
nadmiar woskowiny może też być przy infekcji górnych dróg oddechowych, gardła i nosa może to od tego
 
Lenaa jak wyglądało to co wypłynęło z ucha... takie ciemno zółte czy np. takie coś jak ropa z żółtym, bo ja specjalistka od zapaleń ucha....często miewałam właśnie takie z wyciekami...i laryngolog zabronił kropli do uszu
 
to dobrze
wiesz ja na punkcie uszu to juz jestem chyba przewrażliwiona ( z wiadomych powodów)
nam zawsze laryngolog powtarza i przypomina żeby bardzo na nie uważać
ja bym nie leczyła na własną rękę zanim nie zobaczy tego lekarz, ale jak piszesz wylała się woskowina to nieciekawie, a to taki jednorazowy wypływ czy jest tego więcej?
nadmiar woskowiny może też być przy infekcji górnych dróg oddechowych, gardła i nosa może to od tego

póki co jeden raz!!!No ale jakby to nie był stan zapalny to by nie płakałą przy nacisnieciu!!
 
Lenaa jak wyglądało to co wypłynęło z ucha... takie ciemno zółte czy np. takie coś jak ropa z żółtym, bo ja specjalistka od zapaleń ucha....często miewałam właśnie takie z wyciekami...i laryngolog zabronił kropli do uszu

Tak na chłopski rozum normalny miód:)Ciemno żółte!!
 
reklama
ale ja nie mówilam zeby lena sama krople kupowala tylko chodzilo mi ze dr musi przepisac...
a mi chodziło o to że lekarka która mnie leczyła mówiła że krople przy wycieku szkodzą i dawała coś do robienia sączka...coś oleistego czym namaczało się gaze (albo coś innego nie pamiętam)...

Lena to znaczy że nie ma ropy, więc chyba nie ma wycieku...u mnie często był właśnie wyciek ropny i nie wyglądało to jak miód... podobno wycieki u dzieci są dość powszechne i nie robią krzywdy bo bębęnek się goi....ja miałam zapalenie ucha średnio 3-4 razy w roku zawsze ropne-ból okropny i tak do 15 roku życia a potem jak ręką odioł nigdy się więcej nie pojawiło.
Lenka jeśli to ucho to bardzo Gai współczuje bólu bo wiem co to znaczy bół okropny, czasami nie wiadomo co bolało ucho, ząb głowa....często lądowałam u dentysty a okazywało się że to ucho....koszmarny ból
 
Ostatnia edycja:
Do góry