reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Piąta :-)

chłopaki już nie śpia :-) Kacperek już mi zwiał do Szymka :-) a mamusia nadrabia zaległości na bb :-)
Hefi - i jak wczoraj droga do domu mineła?
Zdec - miłego dnia w pracy :- )

Oczywiście poczytałam i nie pamiętam co miałam pisać ale wieczorkiem padam na pysk ze zmęczenia tyle że siedze i obserwuje ta mała kombinatorke tak się wycwaniła ze jak usnie na noc przebudza się fika na brzuch podciaga się przy szczebelkach i luka co my robimy w łózku ja oczywiscie na kompie więc odwracam w drugą strone lapka kłade ją na boczek ale a 15 m od nowa no rzesz będe musiała juz z kompem sie nawet przed nia kryc:eek:


jak bym o Kacperku czytała :-)
 
reklama
Piąta :-)

chłopaki już nie śpia :-) Kacperek już mi zwiał do Szymka :-) a mamusia nadrabia zaległości na bb :-)
Hefi - i jak wczoraj droga do domu mineła?
Zdec - miłego dnia w pracy :- )




jak bym o Kacperku czytała :-)

Obyło się bez dużych korków :D Jak napisałam ci smsa to byłam koło akademika ekonomicznej więc już bliżej niż dalej ;)
Poza tym to musimy się częściej spotykać bo mam w domu małą obserwatorkę :p i już umiemy z klęczek usiąść :-D i się wtulamy w mame tak bardzo bardzo :) hehehe
Dzięki raz jeszcze za kawkę.
Mężowi opowiadałam o Kacperku jak on zasuwa i się pytał kiedy ja zacznę własne dziecko chwalić :p
 
no to super :-) to musimy się umówić na kolejne spotkanko :-) może reszta wrocławianek też się dołączy :-)

jak by co to ja jestem zawsze w domku więc zapraszam :-)
 
Ostatnia edycja:
a więc nadrabiam....pewnie na raty jak mi maluchy pozwolą

u nas nocka znów cudowna Musiek zjadł butlę, zasnął przed 20 i pobudka na cyca o 5 :tak::-), wszyscy zadowoleni i wyspani, a co w związku z tym chyba pomalutku przygoda z karmieniem będzie się kończyć, w tej chwili to już są tylko 2-3 i to przeważnie w nocy lub nad ranem, w ciągu dnia już cyca nie chce
w sumie pewnie by juz nie cycał ale moje lenistwo nie pozwala mi na wstawanie o 4 lub 5 i robienie butli, zdecydowanie szybciej i wygodniej jest dać cyca, ale gdyby budził sie nieco poźniej....:-)
Ola_fasola i jak dzisiejsza nocka? kochana wiem dokładnie co czujesz bo ja miałam tak samo z moją starszą córą, zaczęłam nocki przesypiać kiedy ona sama zrezygnowała z nocnego jedzenia jak miała niecałe 11 miesięcy i tez nie pomagało oszukiwanie smoczkiem bo ona była kompletnie bez smoczkowa ( z reszta po co jak to ja byłam jej ulubionym żywym smoczkiem ) a butli w nocy nie chciała i koniec, ja się w końcu poddałam i czekałam aż sama zacznie przesypiać
kurcze nie wiem co doradzić może na początek próbujcie mimo wszystko smoczka
zyczę żeby się udało i Klarunia dała mamie nieco pospać
Kasiek1983 mój tez jest daleko w tyle z tymi umiejętnościami, owszem również posadzony siedzi (od tygodnia to umie), ale do raczkowania i stania to....., pozycja na brzuszku jest bardzo beee, najważniejsze że nie choruje i z tego trzeba sie cieszyć, super fotki Damianka
lencja gratulujemy Kornelci przesypiania nocek i miłej pracy
lena i jak Gajusia? przespała nockę, jak reaguje na antybiotyk, mam nadzieję że juz lepiej i szybko wroci do zdrowia
a sytuacji nie zazdroszczę bo także to przerabiałam z Asią, na szczęście raz i mam nadzieję że już nigdy więcej
koriander u nas również ciemiączko coraz mniejsze ale wcześniej pulsowało podczas płaczu lub złości, a to normalne
sealet zdrówka dla Agatki, oby nie rozwinęło się nic gorszego
Asencja a ile zjada Krystianek w ciągu dnia? może za mało i mu to nie wystarcza, dlatego chce w nocy nadrabiać
słyszałam kiedys o metodzie takiej żeby robic mleko coraz słabsze tzn. do tej samej ilości wody dodawać coraz mniej mleka, aż dziecko dojdzie do wniosku że nie warto wstawać w nocy lub podawanie wody zamiast mleka, czy sposoby te są skuteczne niestety nie wiem
ewela 28 super że u Was lepiej, ale nadal odsyłamy zyczenia dużo zdrówka
Perfecta a może Jasiek coś ci poprzyciskał
spróbuj kombinacji "ctrl+shift"
jak u was zdrowko i nocka minęła?
zdec cały wieczór zaglądałam czy są jakieś wieści od Was, kochana wiem że taki stres nie jest fajny, ale będzie dobrze, myślę że gdyby były jakieś poważniejsze obawy to lekarz by nie tego nie odkładał na za tydzień
a 6 godzin bez jedzenia to duzo jak dla takiego malucha, przecież nawet robiąc morfologię niemowleta mogą byc po jedzeniu, ale masz racje tu może chodzić o ewentualna narkozę
Anik79 u nas podobnie cyc lub butla rano ok 8 później tylko kaszki, obiadki, owocki, butla znów wieczorem ok 19 i cyc w nocy
a jak Wikusia na feriach? bo chyba jeszcze nie wróciła?
Klementinka o to faktycznie dziwna sytuacja w tym przedszkolu, hm...ciekawa jest co na to rodzice tych dzieci? pewnie niekoniecznie wiedzą jak to w praktyce wygląda
dziumdzia84 ja podaję codziennie bo my jeszcze pół na pół cyc i butla ale nasza pediatra powiedziała że teraz w okresie zimowym napewno nie zaszkodzi podawać
hefi oj słodkie to wtulanie się w mamę, moj tez się jakiś czas tego nauczył i cwaniak wie że tym mame zawsze kupi i to wykorzystuje:tak:
a jeszcze robi taki numer ze łapie mnie swoimi rączkami, przyciąga, wtula się po czym podnosi głowę, popatrzy na mnie, uśmiechnie się i znów tak mocno sie wtula.....jak go tu nie kochac z to:-)


ufff....udało się nadrobić:-D
 
TWARDY apropo Twojego nie odpisywania!!!
Widzę, że gdy tylko się pojawiasz to siejesz zamęt więc może opuść nasze czerwcówki bo naprawde tutaj nie pasujesz!!Może pasujesz ale niepotrzebnie siejesz zamęt i robisz nieprzyjemną atmosferę!!!Nie na tym polega pisanie na forum!!!
 
Eagle wiesz co budziła się już tylko 2 razy ale to przez gorączkę!!!Miała 38,7 w pupie czyli po odjęciu 38,2 wiec tragedi nie ma dostała czopka i poszła spać;)
Ale po tym antybiotyku całkiem inna panienka!!!Smieje się bawi moze nie tak jak zawszeale widać ewidentną poprawę;)
 
Eagle wiesz co budziła się już tylko 2 razy ale to przez gorączkę!!!Miała 38,7 w pupie czyli po odjęciu 38,2 wiec tragedi nie ma dostała czopka i poszła spać;)
Ale po tym antybiotyku całkiem inna panienka!!!Smieje się bawi moze nie tak jak zawszeale widać ewidentną poprawę;)
to super że jest poprawa, z każdym dniem będzie lepiej :)
a chętnie wypija antybiotyk, bo mój jak przed sylwestrem złapał gardło od Asi i dostał Bactrim to ciężko było mu go podać, zaciskał buzie i koniec
 
reklama
to super że jest poprawa, z każdym dniem będzie lepiej :)
a chętnie wypija antybiotyk, bo mój jak przed sylwestrem złapał gardło od Asi i dostał Bactrim to ciężko było mu go podać, zaciskał buzie i koniec

oj to samo ale wiesz co robiedajezabawkę nad głowętak powyzej ale na wysokosci i wtedy jak Gaja patrzy się do góry to zawsze otwiera buzie to ja wtedy łyżeczkę ciach;)
 
Do góry