reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

lenka a czy jak jej tego nie naciskasz to daje jakieś oznaki że ja boli? typu ciągnięcie sie za uszko, pocieranie nim o materac

też się nachodzicie po tych lekarzach, kochane będe trzymać kciuki żeby było dobrze
 
reklama
ma 76/77 cm, wiec po nim nie widać, ale już nosi ubranka 86 :)

co ty mowisz 86 juz nosi??? no w szoku jestem, ja myslalam,ze moj dzinks jest duzy,ale my nosimy jeszcze 74/80 :-p

Kahna nie lemntuj jak mala dziewczynka ,to jest forum oglne jak chcesz to pisz, forum zamkniete jest czynne od naszej ciazy,wiec sorry . :confused2::nerd:

Asencja ja obstawiam na chłopca :-)

twardy gdzie jestes ? chyba stanął na całego :-D:-D:-D

Dziekuje wszytskim za zyczenia odnosnie naszego zdrowia, jak narzie bez zmain, czyli gluty i kaszelek nadal jest :sorry: dzinks spi, ide posprzatac łazienkę :happy:
 
c

twardy gdzie jestes ? chyba stanął na całego :-D:-D:-D
Dobre, nawet bardzo dobre...Ty zawsze wiesz co powiedzieć:-D:-D:-D
U nas też glutki ciągną sie 2 tygodnie, już sama nie wiem co mam robić...dziś skończyliśmy antybiotyk a mały nnadal czasami pokasłuje a glutki to chyba bez zmian zupełnie ciągle są.
 
eagle - Krystianek w dzień zjada 600ml mleka (do 19) i słoiczek obiadu. To chyba prawidłowo...
O tej metodzie rozcieńczania mleka tez słyszałam, ale pediatra powiedziała, żeby absolutnie tak nie robić...
lena - strasznie spółczuje, że nie wiadomo o co chodzi:( Nestety nie doradze, bo się nie znam...tylko trzymam kciuki, żeby w końcu coś Gai pomogło :(

Czy wasze szkraby też się tak śmiesznie się przemieszczają? Mój Krystianek nie umie raczkować, za to chodzi na prostych rękach i na wyprostowanych nogach (tak, że dupcia jest wysoko).
 
eagle - Krystianek w dzień zjada 600ml mleka (do 19) i słoiczek obiadu. To chyba prawidłowo...
O tej metodzie rozcieńczania mleka tez słyszałam, ale pediatra powiedziała, żeby absolutnie tak nie robić...
lena - strasznie spółczuje, że nie wiadomo o co chodzi:( Nestety nie doradze, bo się nie znam...tylko trzymam kciuki, żeby w końcu coś Gai pomogło :(

Czy wasze szkraby też się tak śmiesznie się przemieszczają? Mój Krystianek nie umie raczkować, za to chodzi na prostych rękach i na wyprostowanych nogach (tak, że dupcia jest wysoko).




chciałabym to zobaczyc
moja też nie umie jescze raczkować tylko do tyłu się czołga - czasami próbuje podnieśc tyłek - ale chyba zaciężki ;)
 
eagle - Krystianek w dzień zjada 600ml mleka (do 19) i słoiczek obiadu. To chyba prawidłowo...
O tej metodzie rozcieńczania mleka tez słyszałam, ale pediatra powiedziała, żeby absolutnie tak nie robić...
lena - strasznie spółczuje, że nie wiadomo o co chodzi:( Nestety nie doradze, bo się nie znam...tylko trzymam kciuki, żeby w końcu coś Gai pomogło :(

Czy wasze szkraby też się tak śmiesznie się przemieszczają? Mój Krystianek nie umie raczkować, za to chodzi na prostych rękach i na wyprostowanych nogach (tak, że dupcia jest wysoko).




chciałabym to zobaczyc
moja też nie umie jescze raczkować tylko do tyłu się czołga - czasami próbuje podnieśc tyłek - ale chyba zaciężki ;)
 
co ty mowisz 86 juz nosi??? no w szoku jestem, ja myslalam,ze moj dzinks jest duzy,ale my nosimy jeszcze 74/80 :-p

Kahna nie lemntuj jak mala dziewczynka ,to jest forum oglne jak chcesz to pisz, forum zamkniete jest czynne od naszej ciazy,wiec sorry . :confused2::nerd:

Asencja ja obstawiam na chłopca :-)

twardy gdzie jestes ? chyba stanął na całego :-D:-D:-D

Dziekuje wszytskim za zyczenia odnosnie naszego zdrowia, jak narzie bez zmain, czyli gluty i kaszelek nadal jest :sorry: dzinks spi, ide posprzatac łazienkę :happy:


SORRY MOGE WIEDZIEC O CO CI CHODZI???? BO niby piszecie że jestescie otwarte dla wszytkich a ty tu wywalasz takiego posta...zamknełysmy wczorajsza rozmowe, wiec po co ponaglasz? z nudów?? bo czasami komus może byc cholernie przykro...jakąs idiotką nie jestem że można po mnie jechac ile kto chce;( sory aletak to odczuwam:(
 
reklama
Jestem:)
Dziewczyny wiectak uszka są tylko w środku przekrwione zadnych leków a ten antybiotyk co bierze to musi pomoc!!!I powiedziałą mi babka ze to całkiem normalne ze woskowina sie wylewa:)A newt dobrze bo nie zatyka i bakterie nie maja życia;)
 
Do góry