reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Gosiu, trojka naprawde uposledzonych dzieci, moim zdaniem nie powinny chodzic do "normalnego" przedszkola bo naprawde bardzo duzo wymagaja, ale za takie dzieci dostaje sie extra kase i nie wiem czy to nie o to tu chodzi
do tego jedna mloda siksa, ktora wyzej....
no tak mnie wkurzyla
i szefowa zapatrzona w siebie, ona robi cala pedagogiczna prace z dzieciakami a ty jestes od podaj, wynies...

to rzeczywiście niezawesolo, a może to tylko takie pierwsze wrażenie... szkoda:-(
 
reklama
Nie wiem co komu odpisac... Padam od 18 jazda bez trzymanki. Czeka mnie ciekawa nocka , bo Jas goraczkuje a do tego wszystkiego maz przyjechal do domku chory i lezy na dole. Czeka mnie noc superowska. Pewnie nie zaasne...I latanie z gory na dol....Mam tylko nadzieje ze u niego nie grypa , tylko siedzial 2 dni przy stercie archiwow i mysle ze to od tego brudu i kurzu tak mu sie zrobilo. Troszke pospal od 19 i juz lepiej wyglada , nie charczy nie ma kataru tylko glowa go boli i stan podgoraczkowy ma.
Zdecku - jestem przekonana ze jak przelozyl na za tydzien to po obejzeniu pewnie stwierdzil ze nic pielnego. Trzymam kciukasy i buziaki dla Natalki
Lenka - nie wiem czy pisalam czy nie ale ciesze sie ze z Gaja lepiej juz Kurcze dziwne ze dopiero po 4 wizycie sie zdecydowali na antybiotyk i jakakolwiek diagnoze. Czy musialo dojsc do wczoraszych wydarzen? EEEhhhh ta sluzba zdrowia.........
Kasiek - Caro albo Agast ( nie pamietam ktora )podawaly przed wczoraj lub w niedziele 2 stronki do testow z 2010 roku. Jak znajde w nocy chwilke bo pewnie bede siedziala przed kompem by nie zasnac to odnajde:)
Tymczasem spadam zrobic sobie nie dobra kawe okropna. Kupilam Sati i czekoladowa i waniliowa sa super. A tym razem wzielam normalna i nie da sie jej pic ale dziesiaj mus:(
Wyspijcie sie za mnie prosze!
 
Oczywiście poczytałam i nie pamiętam co miałam pisać ale wieczorkiem padam na pysk ze zmęczenia tyle że siedze i obserwuje ta mała kombinatorke tak się wycwaniła ze jak usnie na noc przebudza się fika na brzuch podciaga się przy szczebelkach i luka co my robimy w łózku ja oczywiscie na kompie więc odwracam w drugą strone lapka kłade ją na boczek ale a 15 m od nowa no rzesz będe musiała juz z kompem sie nawet przed nia kryc:eek:
 
witam
nadrobiłam 40 stron bb i sie tylko zdenerwowałam
najpierw odnośnie słoiczków, pózniej o chorobach dzieciaczków :(

najgorsze jest to ze mojej małej nikt nie mierzył od kilku miesięcy główki :(
dziewczyny może to głupie pytanie ale jak zmieezyć ciemiączko?
a jeśli dziecko jest na sztucznym mleku to też podajecie wit d3? - ja daje co 3-4 dni do kaszki - ach zawsze coś :(
 
Oczywiście poczytałam i nie pamiętam co miałam pisać ale wieczorkiem padam na pysk ze zmęczenia tyle że siedze i obserwuje ta mała kombinatorke tak się wycwaniła ze jak usnie na noc przebudza się fika na brzuch podciaga się przy szczebelkach i luka co my robimy w łózku ja oczywiscie na kompie więc odwracam w drugą strone lapka kłade ją na boczek ale a 15 m od nowa no rzesz będe musiała juz z kompem sie nawet przed nia kryc:eek:
:-D:tak:

No wasnie marudze i marudze a najwazniejszego nie napisalam. Jasiek dzisiaj rano mame obudzil za wlosy (lozeczko mam przysuniete do naszego lozka) Ja otwieram oczy a moj syn cieszy sieeeee i "uuuuuuuuu" mowi i kosi kosi SAM ROBI:)
ubaw mialam z samego rana:) I przez caly dzien klaskal. Ale zeby nie bylo jak mu sie przypomnialo ze umie robic kosi kosi to nie tak ze sam sobie siedzial od razu wolal mame ("uuuuuuuu") by ta stala i bila brawo jak synek pieknie kosi robi. Usmialam sie ....:-D
 
witam
nadrobiłam 40 stron bb i sie tylko zdenerwowałam
najpierw odnośnie słoiczków, pózniej o chorobach dzieciaczków :(

najgorsze jest to ze mojej małej nikt nie mierzył od kilku miesięcy główki :(
dziewczyny może to głupie pytanie ale jak zmieezyć ciemiączko?
a jeśli dziecko jest na sztucznym mleku to też podajecie wit d3? - ja daje co 3-4 dni do kaszki - ach zawsze coś :(

Witaminke D musisz podawac codziennie! Zwalszcza teraz bo , mamy zime i nie ma prawie slonca , bo nasze malenstwa zjadaja mnie mleka niz na poczatku co obniza porcje wit d

Przepraszam Was ze tak pisze nie po polsku ale nie umiem naprawic:(:(

Kasiek - fotelik.info :: Testy fotelików 2010 - To Arica dodala na zakupowym o!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów!
Zaraz uciekam do pracy, a mała na razie z tatą, nie będzie zadwolony bo już gada z łózeczka i koniec jego spania;)

Życzę wszystkim miłego dnia:)
 
reklama
Do góry