reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Zdecku- kurcze szkoda ,że musicie czekac, bo byś była spokojniejsza. Na pewno będzie ok.
My dzisiaj mieliśmy bilans i pielęgniarka mówiła ,że wizyty mamy co 6 tyg do ukończenia roczku, żeby widziec czy głowka rośnie proporcjonalnie do klatki piersiowej. Więc wydaje mi się ,że same wymiary głowki mało mówią. A widzę ,że wiekszośc dzieci ma przybliżoną. My mamy głowkę 45cm a klatka 46.
A Natalka jak ma? ( wiadomo ,że jest młodsza od Jasia o miesiąc).

Lenka- to dobrze ,żę już lepiej. Ty wiesz ,że ja nic nie podaję prócz witaminy D3. A tobie pediatra kazała?
 
witamina D podawana z mlekiem nie stanowi zadnego problemu,mleko zawiera również tłuszcze, ja podaje po posiłku, wit C dodaje do herbaty lub podaje sama miedzy posiłkami....poza tym dziecko nie zdązy opróżnić żołądka tak szybko;-)
 
Witajcie wieczorową porą:) dziecię poszło już spać i mam nadzieje ze pośpi tak ładnie jak ostatnie dwie noce:-)
Pisalyście o jedzeniu maluchów - Oskar zjada cycka i butle 220 ml na noc - i przez oststnie dwie noce nie jadł - dostawał butlę dopiero ok 7 rano, bo wcześniej ok3 musiałam mu robić 150 ml mleka. Poźniej je 120 ml jaszy tak ok 10:30, o 13 owoc, ok 16:30 obiadek i ok 19 jogurt. W ciągu dnia nie ruszy butli ani cyca - takze cyckanie tylko wieczorem.

Kasiek1983 - super że się odezwałaś:)ja też coraz rzadziej tu bywam, ale obiecuję poprawę:-)a synek prześliczny
lena - dobrze że wkońcu trafiłaś na porządnego lekarza i mam nadzieje że antybiotyk szybko zadziała - ty że mała dużo śpi sie nie przejmuj - szybciej wyzdrowieje. jeszcze raz zdrówka dla Gajusi
zdec - szkoda że dzisiaj się nie udało zrobić badana, kurcze wyobrażam sobie jak się beziesz denerwowała ten tydzień - ale naprawde uważam że będzie dobrze!i życze zdanego egzaminu, pamiętaj cuda się zdarzaja:-D
zyrraffka - u mnie numer z wodą tez nie przechodz, próbowałam herbatki z dnia na dzień słabsze robić - ale nie da sę go oszukać - pluje i się wydzera - więc ja się narazie poddaje.
sealet - zdrówka dla Agatki
ewela28 - dla Tomaszka również szybkiego powrotu do zdrowia!
emalia82 - a są jakieś powody by to kontrolować co 6 tyg? u nasklatka piersiowa wieksza od główki, na badaniu 7 stycznia glówka 45 cm a klatka 51,5 i niby wszystko ok

tyle mi się udało, mały w łóżeczku zaczyna się wiercić więc penie za chile się przebudzi.

Dzisiejszym solenizantom - wszystkiego najlepszego!
 
Natala teraz ma 44cm
Mamy duże ciemiączko ok 2x2,5 i nadal miękkie
jas tez ma 44 cm, wydaje mi sie ze Natalka ma normalna glowke, moze ona jest drobna za Toba a glowke ma po tatusiu i dlatego wydaje sie ze ma duza
Ja tak na sekundke, nie mam czasu pisac na ogolnym za to podczytywalam, straszne emocje wczoraj wieczorem! Zdec trzymam kciuki
Poodpisuje pozniej




Czy obserwujecie pulsujace ciemiaczko u waszych maluszkow???
prosze napiszcie bo od wczoraj sama sie zaczelam schizowac :-(
nam tez czasami pulsuje, zwlaszcza jak placze lub ciagnie butle
Mi pediatra powiedziała, że już mojemu szkrabowi starczy, bo waży 9400, a nocne karmienie powoduje, że szybciej szkraby rosną.
Teraz mam jeszcze jeden powód - ostatnio jak wstaje w nocy, to mam najgorsze mdłości :p
wspolczuje mdlosci, Jas tez w tych granicach wazy, i tez je w nocy
tylko moja pediatra popukala sie w glowe jak spytalam o wode zamiast mleka
podobno juz niedlugo sie to samo unormuje

ah ta hospitacja mogla lepiej wypasc, juz nie jestem taka pewna czy chce tam pracowac:/
 
reklama
Do góry