reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Matko skąd wiecie że to twardy?? "Detektywki":p

Niby według książeczki w 6 m-cu główka 44,5cm i klatka piersiowa też 44,5... czyli jest coś nie tak, bo powinien być mniejszy obwód głowy niż klatki... a co do porównywania to muszę ją porównywać z dziewczynkami, bo chłopcy mają inne siatki centylowe, ale już staram się jakoś na ten temat nie myśleć.... i tak będzie co ma być...
 
Niby według książeczki w 6 m-cu główka 44,5cm i klatka piersiowa też 44,5... czyli jest coś nie tak, bo powinien być mniejszy obwód głowy niż klatki... a co do porównywania to muszę ją porównywać z dziewczynkami, bo chłopcy mają inne siatki centylowe, ale już staram się jakoś na ten temat nie myśleć.... i tak będzie co ma być...

sprawdziłam w książeczce, u mnie 2 m-ce temu klatka i główka taka sama 42 cm
 
Cześć dziewczynki:)

Nie zaglądałam kilka dni, a tutaj tyle się działo z dzieciaczkami...

Przede wszystkim chciałam napisać, że trzymałam kciuki za Wiktorię Leny, cieszę się, że operacja się udała, mam też nadzieję, że Gaja już dużo lepiej się czuje?
zdec - nie martw się, trzymam kciuki, mój Mały ma obwód 45 cm i wg lekarki wszystko w normie:) tata też ma dużą głowę!
aisa - dzięki za przepis na herbatkę, nie wiem tylko, gdzie dostać świeży imbir jak dla mnie Natalia na zdjęciu wygląda normalnie, niektóre znajome dzieci mają większe główki i jest ok
Lencja - królika rozbroiłam, jestem takim Hannibalem Lecterem w świecie królików;) wyszło mi jakieś 20 obiadków, zamroziłam surowe porcje
kasiek1983 - mój Mały też maruda okropna ostatnio, cały czas chce być na rękach, ewentualnie non stop trzeba się z nim bawić i zajmować, sam nie chce nawet trzy sekundy, w łóżeczku ryk nawet, jak sie obudzi i od razu nie trafi na ręce...na nic nie mam czasu i siły... mam nadzieję, że jak się zrobi bardziej samodzielny, to nie będzie tak absorbujący:)) tym bardziej, że nie chce spać ostatnio wcale w dzień
ewelinka307 - czy przy 3 dzieci można w ogóle się lenić???:szok:
Nie pamiętam, co jeszcze miałam odpisać, aha, zdjęcia dzieciaczków prześliczne wszystkie-najbardziej śmiałam się z garnka:)
Chorowitkom wszystkim zdrowia dużo, pamiętam, że jeszcze ewela z dzieciaczkiem chora, miesięczniakom z ostatnich dni samych uśmiechów:-)
Z nowości u mojego Synia - od trzech dni zjada samodzielnie całe biszkopty:)

pozdrawiam, lecę kąpać

edit: zdec, u mnie główka i klatka od urodzenia zawsze tyle samo
 
Ostatnia edycja:
Zdec- nie ma by mniejsza. Chodzi o to żeby nie było dużej różnicy np; 4-5 cm i żeby proporcjonalnie rosły. U nas na początku było identycznie, póżniej 1cm różnicy ,potem znowu tak samo ( zależy która mierzy). U Natalki jest ok!!! Ci lekarze niech się leczą. Malutka, jest śliczną ,zdrową , pogodną dziewczynką, nie masz co się zamartwiac :)

Jasiek mnie zaraził katarem.

Twardy- a ty co tak nicki zmieniasz? Wrogów masz czy co? :)
 
po pierwsze witam:)

ostatnio czasu starcza tylko na pobieżne podczytywanie:no::no: a brakuje mi Was:-)

wczoraj już "wytropiłam" że twardy zmienił/a nicki małam pisać ale jakoś nie udało mi się ale widzę że dziś już wszystko jasne:-p

bardzo gratuluje mi_mi, asencji i agusi rośnijcie zdrowo dziewczyny:-D

kasiu ja piorę jeszcze w LOVELI bo dwa razy w nowosicach wygralismy wiec mam zapasy, ale jak sie skonczy to bede prala w persilu sensitive, płynu od niedawna używam już "dorosłego" silan sensitive. ale jak bylismy w szkocji to proszku nie brałam, tam typowo dziecieych nie ma(chyba) i pralismy w dorosłym lagodnym proszku i alergii nie bylo wiec mysle ze spokojnie mozesz probowac.

Agi78 super że niespodzianka się udała, miłego pobytu w ojczyznie:tak:

Lena dobrze że diagnoza postawiona, teraz tylko duuuużo zdrówka dla Gajuni:-) a jak Wiktoria po operacji?

Zdec Tymek miał mierzoną głowkę 7stycznia i miał wtedy 45cm a klatke 1cm albo poł cm mniejszą i nikt nic nie mówi że to źle, myśle że nic a nic nie jest Natalce, jak widzisz wszystkie nasze dzieciaki mają podobne rozmiary, a więc duzo spokoju na następny tydzień i powodzenia na tomografii, ale te 6 godzin przerażające, ale masz rację napewno chodzi o narkoze:-(

koriander ale miałaś pecha z tym złodziejem:wściekła/y: co za bezczelny typ!!!choć z dwojga złęgo lepiej w ten sposób zostać okradzinym niż napadniętym... brrr mnie też kiedyś "bezboleśnie" okradli i to przed świetami ale się naryczałam:wściekła/y: a jak kolega???bo nie wiem może pisałaś a ja coś przegapiłam:zawstydzona/y:

przepraszam że prawie nikomu nie odpisuje ale po takim czasie to ciężko:(

edit: aaaaa bardzo, ale to bardzo dziękuję dziewczynom które pamiętały o Tymcia miesiecznicy:-)

a my chcemy z Tymkiem złożyć życzonka dzisiejszym, wczorajszym (w tym dla kolegi - Filipka:-D) przedwczorajszym solenizantom. Kochane robaczki najlepszego!!!
 
Ostatnia edycja:
a czemu? atmosfera zła czy co??
Gosiu, trojka naprawde uposledzonych dzieci, moim zdaniem nie powinny chodzic do "normalnego" przedszkola bo naprawde bardzo duzo wymagaja, ale za takie dzieci dostaje sie extra kase i nie wiem czy to nie o to tu chodzi
do tego jedna mloda siksa, ktora wyzej....
no tak mnie wkurzyla
i szefowa zapatrzona w siebie, ona robi cala pedagogiczna prace z dzieciakami a ty jestes od podaj, wynies...
 
reklama
Witam wpadlam na sekunde zeby dowiedziec sie co u Zdec widze ze nie mamy zadnych nowych i nformacji poza stresem. Zdec Ercio ma szwsze rowne obowy
 
Do góry