reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Mnie też przeraziło to 6 godzin. Ale wyraźnie powiedział mi że ostatni posiłek ma zjeść najpóźniej o 2 w nocy.... wydaje mi się że to ze względu na narkozę, żeby nie zwymiotowała albo coś takiego.
 
reklama
Widzę że każda z nas co chwilkę zaglądała żeby zobaczyć czy już są wieści od Zdec... ;) widać że nie jesteś nam obojętna kochana!!! :) szkoda że znów musicie czekać, ale skoro możecie czekać to znaczy że lekarz za bardzo się nie obawia, więc i Wy możecie spać spokojniej... boziu, 6 godz bez jedzenia... mój by się darł w niebo głosy!!!


Pisałyście kiedyś na temat proszku do prania... ja od samego początku piorę w Vizir i płukam w Silan Sensitive, nie było potrzeby kupować specjalnych proszków, zresztą jak się dziecka skóra przyzwyczai do tych dziecięcych proszków to czasami jest problem zmienić...

Jeszcze zapomniałam... wielkie gratulacje dla naszych kiełkujących fasolek!!! :)

Laski, co sądzicie o tym foteliku? i gdzie można znaleźć jak dany model wypadł na testach??? a i jeszcze jedno... czy te foteliki można umieszczać przodem do kierunku jazdy już od teraz jak brzdące są małe??? Fotelik samochodowy Foteliki GRACO NAUTILUS 8J95 (1411068019) - Aukcje internetowe Allegro
 
A i wiecie co sie jeszcze dowiedziałam chodząć po tych lekarzach...że każda wit C czy juvit czy cebion i wit d3 powinno się podawać przed podaniem mleka bo one się rozpuszczają tylko w tłuszczach!!!Szkoda, że pediatra niepowiedziała mi tego w 1 tyg życia Gai!!!
 
Kasiek - fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe wszystkie :: sortowanie wg kryterium grupa

Lena - to mnie zaskoczyłas, ja cebion i witD podaję ostatnio do mleka, bo inaczej mi pluje, tylko żelazo daję razem z obiadkiem z dala od mleka, bo wiem że tylko tak się wchłania.

No ja tez dawałam zawsze do mleka albo herbatki!!Także pewnie lipa....Uciekam się zdrzemnac póki Gaja zasnęła!!!Ciekawe jak ja mam jej podac antybiotyk o 22;(Może się sama obudzi:(
 
A i wiecie co sie jeszcze dowiedziałam chodząć po tych lekarzach...że każda wit C czy juvit czy cebion i wit d3 powinno się podawać przed podaniem mleka bo one się rozpuszczają tylko w tłuszczach!!!Szkoda, że pediatra niepowiedziała mi tego w 1 tyg życia Gai!!!
mnie o tym akurat informowali, że witD podawać przed jedzenie mleka albo nawet razem z mlekiem ale nie do butli tylko np. na łyżeczkę aby wiedzieć że dziecko dostało wszystko.
Lena jak dawałaś do mleka to wszystko Ok z herbatką trochę gorzej.
 
reklama
Lena- witaminy ktore rozpuszczają się w tłuszczach to A,D,K,E,F. Witamina C rozpuszcza się w wodzie.

Pysia- jasne ze martwimy się o swoje dzieci.. Matka, ktora sie nie martwi o dziecko ma dla mnie coś nie tak z głową..
 
Ostatnia edycja:
Do góry