reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie dziewczyny:)
Tak sytuacja niby opanowana dzisiaj wylądowałyśmy u czwartego lekarza!!Gaja niby ma zapalenie gardła i coś z krtania już podałam antybiotyk teraz śpi zobaczymy co będzie jak wstanie!!!Dziękuję za wsparcie i słowa otuchy jestescie kochane!!!!
A co do duszenia miała drgawki tak jakby padaczkę i leciała strasznie błądziła wzrokiem....ja ją zapakowałam w fotelik i do przychodni tam mnie nie przyjęli...więc na szpital akurat przyjmowała mnie babka u któej w sobote byłyśmy prywatnie...mówi,do mnie, że tak szczerze to nie chce Gai zostawiać bo zaraz cos jeszcze podłapie a ma tylko kaszel i katar...więc ja tez sie nie zgodziłam chociaż ona do mnie mówi, że byłaby spokojniejsza gdyby została...ale dla mnie nie ma łóżka tylko stołek i nie wiadomo czy byśmy nie leżały na sali gdzię dzieci są same które matki zostawiają więc tam jest jeden wielki ryk!!!Powiedziałam, że się nie godze i wyszłyśmy oczywiście podziękowałam bo babka naprawde sie starała!!!Dzisiaj byłam u innego lekarza tzn mojej sąsiadki i dała antybiotyk powiedziałą, że nie ma na o czekąć!!


Lena przeszłam przez to samo z córka...:( drgawki, błądzenie oczami, zapatrzona w jedn punkt, polykanie jezyka;( ehh myslalam ze ja trace:( i ze strace bobaska w brzuchu ehhh nie zycze nikomu...tylko powiem tyle trzeba było brać zastrzyki...bo to sie dopiero rozwija wiem co pisze:(
 
MYŚE że powinnaś dawać przynajmniej 2 krople w okresie zimowym. a ogolnie to w całkiem mieści sie w normie:) bo miała duże gdy sie urodziła, a pamietaj że gorzej jak sie za szybko zrasta...wiec u natalki rośnie w tempie normalnym do urodzeniowego:)

wiec ani obwód głowki nie jest jest zły, ani ciemiączko...wiec mysle ze taka jej uroda...nie napisalas czymacie duze głowy? czy dziadkowie maja??;-)

Mój mąż ma i jego tato też. Właśnie lekarka wczoraj na niego patrzyła i mówiła że dość podobne, ale i tak kazała to sprawdzić. Dzisiaj już jestem trochę spokojniejsza, pewnie wszystko do popołudnia... zobaczymy co wyjdzie... mam nadzieję że wyniki będą od razu...
Do tego jak na złość akurat dzisiaj miałam mieć egzamin no i trudno się mówi, czeka mnie sesja poprawkowa. Chyba że jest tu ktoś chętny kto chce go za mnie napisać?;)

Lena dobrze że już lepiej. Mam nadzieję że antybiotyk pomoże. Z tymi lekarzami to tak jest, że jak co do czego to żaden nie wie tak na prawdę co się dzieje.
 
jestem pewna że to po męzu i dziadku:) zobaczysz...a wyniki nie wiem obawiam sie ze nie bedziesz miala odrazu przynajmniej u nas nie ma odrazu...i będzie usypiana tak???

a egazmin...nie mysl o tym najwaznijesze zdrowie dziecka;)
 
jestem pewna że to po męzu i dziadku:) zobaczysz...a wyniki nie wiem obawiam sie ze nie bedziesz miala odrazu przynajmniej u nas nie ma odrazu...i będzie usypiana tak???

a egazmin...nie mysl o tym najwaznijesze zdrowie dziecka;)

Właśnie jeszcze to usypianie mnie martwi, bo przecież nie wiadomo jak zareaguje na narkozę:((((
 
Zdec-trzymam dziś kciuki żeby było wszystko w porządku narazie nie masz się co denerwowac lekarze zawsze muszą wszystko dokładnie sprawdzać a my sie tylko niepotrzebnie stresujemy mi się wydaje że jakby miała wodogłowie to by miała o wiele większą główke zresztą chyba by to wczesniej wykryli
liliti-moja też jak siedzi w krzesełku i widzi że zupke podgrzewam to krzyczy am am am:-Di ciamka buzką
hefi-niestety faceci tak już maja mój tez zawsze mówi że tylko troszke wypije ale zawsze się kończy inaczej jak smaka załapie to skończyc nie może
olafasola-ja po doświadczeniach z dwoma sterszymi córciami myśle że póki się karmi cycem to maluch się budzi do cyca dopiero po odstawieniu zaczynają przesypiać całe noce bo już niema się do czego budzić ja już bym chciała swoja odstawić ale jak to zrobić ech ciężko będzie
 
Ja tak na sekundke, nie mam czasu pisac na ogolnym za to podczytywalam, straszne emocje wczoraj wieczorem! Zdec trzymam kciuki
Poodpisuje pozniej

Natala teraz ma 44cm
Mamy duże ciemiączko ok 2x2,5 i nadal miękkie
Zdec u nas tez bardzo duze ciemiaczko i czesto do tego pulsuje, ale tutaj go nawet nie sprawdzaja :-( nie martw sie lekarze potrafia niezle nastraszyc, Natalka jest na pewni zdrowa!

Czy obserwujecie pulsujace ciemiaczko u waszych maluszkow???
prosze napiszcie bo od wczoraj sama sie zaczelam schizowac :-(

Kasiek ciesze sie ze piszesz i ze Damis zdrowy i sliczny jak zawsze!!

Lena antybiotyk na pewno szybko zadziala, caly czas trzymalam kciuki za was chociaz nie pisalam!

Agi super ze dobry lot i ze dziadkowie tacy zachwyceni :))

ewelinka ja tez chcialabym powoli odstawiac na razie redukujemy cyca w dzien, pozniej sprobuje podawac butle na wieczor, no i zostanie tylko noc...

Wszystkie zdjecia przepiekne, ale dzieciaczki juz duze i zdolne!!!!

Najserdeczniejsze zyczenia dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantow!!
 
reklama
Zdec - wiem że się denerwujesz dzisiejszym badaniem, trzymam mocno kciuki za Was, myśl pozytywnie!!!! Wszystko będzie dobrze. Natalka dobrze się rozwija i usg pisałaś że w normie, na pewno skończy się na strachu, a sprawdzić trzeba. Widocznie taka jej uroda. Iga ma główkę 45cm.

Lena - dużo zdrówka dla Gaji...co za lekarze twierdzili że nic jej nie jest, mam nadzieję że szybko antybiotyk sobie poradzi.

Kasiek - spoczko, czas na siadanie to do 10 m-ca, więc maluch ma jeszcze czas, a właśnie pozycja na brzuszku bardzo wzmacnia mięśnie, a piszesz że Damianek nie lubi jej. Igula też mleko tylko w nocy pije, w dzień nie ruszy, chyba że z cyca to łaskawie pociągnie:) Damiś jaki wielki już!!!!!

Ola
- oj współczuję nocki, moja w nocy już tylko butlę je, mam w podgrzewaczu i jak zaczyna się wiercić to dostaje i przez to przesypia trochę lepiej. Może faktycznie odstawienie by pomogło

Lencja - gratki, jak Ci się udało odzwyczaić od nocnego jedzenia?

Koriander
- u Igi bardzo często pulsowało ciemiączko, teraz już coraz rzadziej bo myślę że już coraz mniejsze i nie widać tak, ale też się zdarza, to jest całkowicie normalne!!!!!Nie schizuj:)

A mój kombinator jak się przebudzi to siada i kładzie się do przodu - na brzuszek, składa się jak scyzoryk, i śpi w odwrotną stronę - tam gdzie nóżki powinna mieć to ma główkę:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry