reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Tak piszecie o tym karmieniu w nocy tzn oduczaniu moim zdaniem dziecko sie samo oduczy tylko potrzebuje czasu więc ja na waszym miejscu bym dalej podawala tym bardziej, że chyba zadne z Waszych dzieci nie ma nadwagi!!Gaja sama odrzuciła butlę i cyca w nocy!!
 
reklama
ale ja tez bym chciala na zamknietym wklejac...a to chyba musze miec jakies haslo prawda??

lenka popieram to co mówisz ze dziecko samo musi sie oduczyc...u nas córka po 3 m-cu nie jadła wogole w nocy a karmilam ja piersia do 9 m-ca a juiana karmilam m-c i je nawet do 2 razy w nocy,tez lekarka odradzala karmienie mocne ze wzhledu na jego 10 zebów , a ja mówie ok, tylko niech sobie pani julka weźnie na jedna noc , to sie pani odechce go oszukiwac heheh
 
Koriander - ja widziałam, jak ciemiączko pulsuje w rytm bicia serduszka. Uważam, że to normalne.
Lena - trzymam kciuki, żeby Gaja w koncu wyzdrowiała. Mam nadzieje, że antybiotyk pomoże.
Zdec - powodzenia na badaniach! Żeby Natalka miała wszystkie wyniki w normie i żeby było po stresie.

Czy macie pomysł jak odzwyczaić od butelkowego nocnego karmienia?
Pani doktor powiedziała, żeby karmić o 19, potem o 23 (nawet na śpiocha) i że do 8 powinien wytrzymać. To teoria. W praktyce jest tak, że je o 19, potem czasami przed 22 jest już głodny, potem może jeszcze chce o 2 i o 5 :/ Czasem się zdaży, że zje o 19, 23 i o 5. Nie da się oszukać ani smoczkiem, ani piciem. Jakieś sposoby macie? Bo jak Krystianek tak dalej bedzie przybierał, to się załamie (w dosłownym znaczeniu) :)
 
Koriander - ja widziałam, jak ciemiączko pulsuje w rytm bicia serduszka. Uważam, że to normalne.
Lena - trzymam kciuki, żeby Gaja w koncu wyzdrowiała. Mam nadzieje, że antybiotyk pomoże.
Zdec - powodzenia na badaniach! Żeby Natalka miała wszystkie wyniki w normie i żeby było po stresie.

Czy macie pomysł jak odzwyczaić od butelkowego nocnego karmienia?
Pani doktor powiedziała, żeby karmić o 19, potem o 23 (nawet na śpiocha) i że do 8 powinien wytrzymać. To teoria. W praktyce jest tak, że je o 19, potem czasami przed 22 jest już głodny, potem może jeszcze chce o 2 i o 5 :/ Czasem się zdaży, że zje o 19, 23 i o 5. Nie da się oszukać ani smoczkiem, ani piciem. Jakieś sposoby macie? Bo jak Krystianek tak dalej bedzie przybierał, to się załamie (w dosłownym znaczeniu) :)
Kurde nie wiem dlaczego nie chcecie karmić w nocy!!!
Ja karmie Gaję po kąpieli o 19 i śpi do 7.30 anim sie obudzi obejrzy klub myszki miki to jest ok 8-30
Tylko fakt ona w dzień je nadal mleko co 3 godz:)
 
Kurde nie wiem dlaczego nie chcecie karmić w nocy!!!
Ja karmie Gaję po kąpieli o 19 i śpi do 7.30 anim sie obudzi obejrzy klub myszki miki to jest ok 8-30
Tylko fakt ona w dzień je nadal mleko co 3 godz:)

Mi pediatra powiedziała, że już mojemu szkrabowi starczy, bo waży 9400, a nocne karmienie powoduje, że szybciej szkraby rosną.
Teraz mam jeszcze jeden powód - ostatnio jak wstaje w nocy, to mam najgorsze mdłości :p
 
ja nie wyobrażam sobie zeby mi juluś popuścil nocne karmienie:p przeciesz on wrzeszcy z głodu:p a w dzien nie je wogole butelki bo nie weźnie do buzi...wiec tylko noc zostaje na karmienie... zazdrosze lena trochu ze nie karmisz w nocy, u mnie to maz robi i karmi ale zawsze sie człwoiek budzi, zeby nosic na rekach zanim maz zrobi zeby neli nie obudzil.


a waży 11 kg...a wszyscy dali by mu moze z 8:p
 
zdec ty nie czytaj tych ******* z neta ,bo widze,ze juz filmy sobie ukladasz, jakby mala miala wodoglowieto by przy porodzie to wyszlo :no:

lena duzo zdrowka dla corci :-)


Wszystkim mamą i szkrabom chorowitym duzo zdrowka :-)

My z dzinksem juz pomalutku wracamy do zrowia, dzisiaj kupilam mu masc Pulmex baby rozgrzewajaca i krople do nosa euphbrium bardzo dobre . Dzinks spi od 13:30 :szok:,ale ma spust :szok:


kahna chciec ,a moc to dwa rozne slowa :-)
 
Ostatnia edycja:
Mi pediatra powiedziała, że już mojemu szkrabowi starczy, bo waży 9400, a nocne karmienie powoduje, że szybciej szkraby rosną.
Teraz mam jeszcze jeden powód - ostatnio jak wstaje w nocy, to mam najgorsze mdłości :p
Aha zapomniałąm, że Ty w stanie Błogosławionym:)A jaki ma wzrost bo Gaja wazy juz 9700 a ma 70 cm:)
 
Oo dziewczyny mozecie podac mi hasło do zamkinietego i stronke bo mialam zapisane ale komp byl formatowany i mi zniknelo i juz nie pamietam....:dry::-)

wszystkiego najlepszego dla olenizantów:-)

zdec i jak tam?
 
reklama
Do góry