reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
ZDEC jestem dobre myśli i na pewno to nie wodogłowie!!!Mam przykład Wiktorii to się widzi od razu!!
Mam nadzięję, że lekarz się pomylił!!!
Wiem, że łatwo pisać ale głowa do góry!!
 
Ja oszukuję smoczkiem. Ale słyszałam też żeby zamiast mleka dawać np wodę.

smoczek odpada, łukasz nie weźmie do buzi, próbowałam różnych, woda też odpada, bo jak podaje butlę (on nawet soku z butli nie pije w dzień) to rozbudza się całkiem i wyje.


koriander- pulsujące ciemiączko to normlne, szczególnie gdy dziecko płacze.
 
Ostatnia edycja:
zdec- to wychodzi na to, że jej główka jest taka sama jak naszych czerwcowych dzieciaczków, Maja 2 m-ce temu miala 43 cm, wiece teraz tez ma pewnie 44-45. Ciemiączko miała 2x1. Zobaczysz skończy się na strachu , współczuje ci naprawdę tego stresu:-:)-(

Kasiek - super, że się odezwałaś!!! Damiś śliczny:tak: Maja tez sama nie siada, tylko jak ja posadzę to siedzi stabilnie, co do kupki u nas zwykle 2 i tez zdarzają się kawałki jedzenia, po prostu dziecko jeszcze nie potrafi części strawić

Lencja - gratuluje sukcesu!!!

Lena - mam nadzieję, że antybiotyk dobrze podziała i będzie coraz lepiej!

koriander - teraz już tak nie zwracam uwagi na ciemiączko, chyba mniej pulsuje bo mniejsze i tak nie widać, kiedyś często pulsowało jak płakała lub pila mleko, generalnie przy wysiłku, to normalne, nie denerwuj się!!!

avena - to Iga kombinuje w łóżeczku jak Maja, ta najchętniej śpi z nogami na panelu karuzeli:szok:
 
:-(
Właśnie wróciliśmy od lekarza i jutro idziemy do szpitala na tomografię:( Mała przez tą dużą główkę i miękkie ciemię ma podejrzenia wodogłowia:(

Trzymam kciuki za dobre wyniki tomografii! Pewnie niepotrzebnie Was nastraszyli, musi być dobrze :tak:

kreatorka - super, ze się odezwałaś; powodzenia na sesji!
Postaram się częściej odzywać :-) dzięki, w końcu muszą się te egzaminy skończyć :-D

Widzę, że na forum ostatnio problemy... mam nadzieję, że u wszystkich skończy się dobrze! Zdrowie naszych maluchów jest najważniejsze... wszystko inne przy tym schodzi na drugi plan...
 
Niestety chorowicie się na forum zrobiło :( :( :(

zdec - jestem pewna, że wszystko będzie w porządku, rozmiar główki i ciemiączko Natalka ma takie jak inne dzieciaczki czerwcowe :)
Lena - koszmar z duszeniem się Gaji i do tego drgawki.... mam nadzieję, że antybiotyk załapie i szybciutko Gajeczka wróci do zdrowia
Koriander - pulsujące ciemiączko w czasie płaczu czy złośći to nic dziwnego :)

U nas też zdrówko się psuje - mała kaszle jak potępieniec, zwłaszcza jak się położy do snu. Kaszel ją wybudza, potem płacz i usypianie od nowa :( Byłyśmy dzisiaj u lekarza - jakaś wiusowa infekcja, więc na razie bez antybiotyku. Tylko syropki, witaminki i zakaz spacerków :(
 
robię obiadek, i ciągle mysle o natalce zdec. zobaczycie nie dlugie zdec napisze wszytko gra:) 3 mam kciuki i jestem pewna ze taka jej uroda...


a własnie robiłyscie kiedys pieroszki Pierożki z serem i szynką ja dodaje jeszce pleśniowy ser. mówie wam z barszczykiem kiszonym rewelka...mniam manim dzis beda u nas na obiad:)



dziewczyny kiedy bede mogla oglądac iwklejac zdjecia;( to dlugo sie czeka zebym mogla:(
 
reklama
Do góry