reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Co do Matek co pragną schudnąć to polecam Żywienie wg. 5 przemian. Jedzenie jest smaczne i szybkostrawne. Książka nosi tytuł: Filozofia Zdrowia oraz Filozofia Życia ,autorka: Anna Ciesielska.

POLECAM. Zainteresowani znajdą też mnóstwo informacji w internecie.
mam 2 jej ksizki, ale jakoś niewiem zabardzo nierozumiem tego - to jest sposob na zycie - nie dieta i ta kawa gotowana rano 5min :no:
dużo przypraw są potrzebne tam do gotowania nie mogę tutaj dostać :(
 
aisa - zainspirowałaś mnie tymi książkami. Rozumiem że to sposób jedzenia na styl dalekowschodni. Jeśli tak to w końcu coś dla mnie:):):)

troszke jest o tym w necie , właśnie czytam i stwierdzam że muszę kupic te książki:) chyba strzał w 10:) do tego joga i za rok zniknę:p:p:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Perfekta - ja jestem na tym zywieniu od kilku miesiecy. Sluzy to calej mojej rodzinie. Ksiązki sa naprawde fajne, no a na końcu są przepisy które mozna wykorzystac zanim sie nauczysz sama doprawiac w ten sposob. Wczoraj robiłam pyszna pieczen wieprzową. I na obiad i do chlebka. Sniadania na cieplo sa bardzo wazne. Jem albo Zupe Sniadaniową, albo robie kanapki na patelni: chlebek, maslo, pieprz ziolowy, cebulka, pieczen, kminek zmielony - pod przykryciem na 7 minut i z musztardą - pychotka :)

Jak ktos bedzie chcial cos wiecej na ten temat to pytac - bo nie chce sie narzucac :)
 
Do góry