reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam trzeciego dnia L4 ... fajnie:)

agast22, zdec, koriander, gosiagro - dzięki dziewczyny :), ja właśnie miałam usuniety część paznokcia i wyczyszczony wał... za nic nie chciało się goić, dziwne bo nic mnie boli a tam przecież niezła rana

co do siadania to ja też słyszałam, że to jeszcze wcześnie, zresztą tak jak piszecie, każdy dzidziuś rozwija się w swoim tempie ... moje dziecię nie ma jeszcze ząbków, i sie nie zanosi, nie raczkuje, dopiero odkryła przewracanie z brzucha na plecy ... - to ja powinnam juz chyba ciągle u lekarzy siedzieć ...

ewus - super te Twoje chłopaki:)

katarzynajanicka - gratuluję ząbka!

Lencja - witam, witam ...

ewela - poczytaj najpierw o tej diecie Dukana, wiele szkód wyrządza podobno ...
 
reklama
No więc najpierw trzeba wybrac się do lekarza przed tą dietką czy np. nerki są zdrowe , poruszałyśmy ten temat kilka dni temu i mamy tutaj speca , która napisała kilka przeciwskazań odnośnie Dukana:) Nie każdy może ją stosować:)
 
Dziewczyny, a mi się przyplątało chyba zapalenie oskrzeli :-(

Wczoraj miałam straszne dreszcze i było mi bardzo zimno, biorę termometr, a on pokazał 39 stopni

Biorę apap i osciloccocium (czy jakoś tak to się pisze) jak mi do jutra nie będzie trochę lepiej to muszę iść do lekarza. Najgorsze jest to,
że karmię Hanię cyckiem, ale co mam zrobić jak ona nie chce pić z butelki :-(

Ja też teraz byłam chora ale w dwa dni wykurowałam sie wiec szybciutko. Polecam jesc duzo cebuli (w kazdej postaci: smozona, surowa, duszona) oraz czosnek. polecam tez herbatke "kilerke" : półtora szklanki wrzątku , 1 kopiata łyżeczka tymianku, 2 łyżeczki lukrecji oraz pół łyżeczki imbiru. Gotowac na malym ogniu ok 10 minut. Pic 2 lub 3 razy dziennie 30 minut po posiłku.

Mnie pomoglo. :)
 
Dziewczyny, a mi się przyplątało chyba zapalenie oskrzeli :-(

Wczoraj miałam straszne dreszcze i było mi bardzo zimno, biorę termometr, a on pokazał 39 stopni

Biorę apap i osciloccocium (czy jakoś tak to się pisze) jak mi do jutra nie będzie trochę lepiej to muszę iść do lekarza. Najgorsze jest to,
że karmię Hanię cyckiem, ale co mam zrobić jak ona nie chce pić z butelki :-(

Aha, ja tez karmie cyckiem wiec wlasnie dlatego nie bralam leków, jedynie rutinoscorbin i wapno. No a rezte pisałam wczesniej :)
 
Co do Matek co pragną schudnąć to polecam Żywienie wg. 5 przemian. Jedzenie jest smaczne i szybkostrawne. Książka nosi tytuł: Filozofia Zdrowia oraz Filozofia Życia ,autorka: Anna Ciesielska.

POLECAM. Zainteresowani znajdą też mnóstwo informacji w internecie.
 
reklama
Co do Matek co pragną schudnąć to polecam Żywienie wg. 5 przemian. Jedzenie jest smaczne i szybkostrawne. Książka nosi tytuł: Filozofia Zdrowia oraz Filozofia Życia ,autorka: Anna Ciesielska.

POLECAM. Zainteresowani znajdą też mnóstwo informacji w internecie.

aisa, staraj się nie pisać posta pod postem. Jak chcesz coś dopisać, to użyj opcji "edytuj" :-)
 
Do góry