reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Uffff jakoś poszło;-) Nawet udało mi się odpowiedzieć na pytanie na szóstkę, ale nie wiem czy pozostałe pięć będzie do końca dobrze:-D:-D

Kasiulka - ja dokładnie wiem o tym wózku tyle co avena;-) Ale wiem że ewela go miała i nie dawno sprzedała. Może napisz do niej na PW;-) O właśnie już doczytałam:-D:-D:-D

Lencja - moja też tak 2-3h. Potem już oczy trze;-)

A tymczasem znowu uciekam do nauki, jutro kolokwium:-(
 
reklama
kasiulka-ja miałam buzza kiedyś dla Marysi teraz mam mutsy ale na wiosne chce kupić już jakąś parasolke maclarena raczej bo zarówno buzz jak i mutsy to duże wózki takie raczej do roku tak mi się wydajeale ogólnie kiedyś na quinny nie narzekałam dla mnie był ok
A ja dziś skoczyłam z małą na zakupki zakupiłam spodnie i bluzke dla siebie dla dzieciaków nic tym razem aż dziwne i nareszcie sobie bransoletke do koralików w aparcie no i jestem zadowolona:-)
 
katarzynajanicka-no właśnie się wkurzyłam bo odemnie musiałam jakieś 20km zrobić wchodze do kruka a babka mówi że nie ma tych żmijek bo się skończyły a powiedziała że u nich po 100 no ale tak się już napaliłam że poszłam do aparta i za 200 kupiłam no trudno jak miejsca zabraknie na koraliki to następną kupie w kruku;-)i tak jak wróciłam mój mówi to prócz bransoletki chyba i koraliki kupiłaś a ja oczywiście nie nie to poprostu na tej bransoletce tak ładnie wyglądają:-Da cztery nowe korale już w domu czekały zakupione w miedzyczasie;-)
 
Kasiulka ja mam qunni ale speedy sx wiec chyba nie pomoge ale jestem z niego bardzo zadwolona to starszy model

Lencja Eryk spi po 40 min w ciagu dnia fajnie by bylo jakby spal co 3 godz ale najczesciej popoludniowa drzemka wypada i jeczy wieczorem

Dzisiejszym solenizantom buziaki
Liliti 8 mies !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wow
 
hej laseczki
jutro rano bedzoiemy juz w drodze w góry,jakos nie moge sobie tego wyobrazic ze sie gdzies ruszamy, kiedys czesto wyjezdzalismy ale od 8 miesiecy sie nie ruszalismy na tydz nigdzie hehe......
ja jeszcze nie spakowana a na 14 ide na uczelnie, bo mam cwiczenia na farmacji.....nie moge sie ogarnąc hehe ...
dobra ide poprasowac ciuchy dla małej
 
cześć kochane Mamuski;-)
dziękuję za wszystkie miłe słowa odnośnie postępów mojej córci, ale pamiętajcie że ona jest jednym z najstarszych czerwcowych dzieciaczków;-) poza tym to kwestia ostatnich dwóch tygodni, taki skok rozwojowy.nic sie nie działo a tu nagle taki wysyp i postępy;-) lada moment wasze szkraby tez bedą nawijac jak szalone.
dzis Sonia był z babcia cały dzie, wracamy do domu a ona tata,tata,tata i nawija wkółko ;-) także co dzien pojawia sie cos nowego.

my szykujemy sie do wyjazdu ,pakowanie...ehh ciekawe jak to bedzie, tzn jak mała zniesie podróż,
wyruszamy w poniedziałek ok 6 rano, jak mała sie obudzi to ją zapakujemy do fotelika;-)
bedzie jechała juz w foteliku 2, mysle ze bedzie jej wygodnie, ma 3 pozycje ustawienia od siedzącego do półleżącego .zmontujemy go z tyłu z kierowca ,obok bedzie miała stoliczek i babcie a ja z mężem z przodu pojedziemy. kupiłakm jej tez małą wanienkę bo ta jej nie zmiesciła by się do auta;-)
troche sie stresuje ale kiedys musi byc ten pierwszy raz;-)
zazdroszcze tej wyprawy, my sie zastanawialismy nad gorami w tym roku ale babcia nie moze z nami jechac wiec uznalismy ze bez sensu, bo nawet nie poslizgamy sie
a podrozy sie nie boj, dzieciaki swietnie je znosza, zwlaszcza juz w drugim foteliku,
to spora wyprawa, bo o wszystkim trzeba pomyslec a jak o czyms zapomnicie to na miejscu tez sa sklepy i mozna dokupic;)
powodzenia i milej zabawy


Lencja Jas spi roznie, po posniadaniowej drzemce potrafi nawet 3-4 godz nie spac ale po poludniu to spalby co godzine 15 min.

Zdec no to zdolna jestes, brawo i oby tak dalej

od kilku nocy Jas budzi sie dokladnie o 6:30, ja jestem wtedy nie bardzo w stanie wstac wiec przytulam go i jakos udaje nam sie pospac do 8 ale nie wiem od czego on sie budzi, tak przebudza wlasciwie
widac ze jest jeszcze spiacy a spac nie moze
 
reklama
ja też sie witam

dziękuje dziewczyny, miło się czyta że pamiętałyście o mnie, też mi Was brakowało bardzo jak mnie nie było:-)

a u nas nocka dobrze Musiak wstał po 6 :szok: i rzucił sie z paszczą na cyca a nie jadł raptem 11 godzin i tak mu się jakoś poprzestawiało że od rana wszystko przesunięte o godzine, powinien jeść o 8 a obudził się o 9, o 11 ma byc kaszka w planie a pewnie bedzie godzine później
kajdusia fajnie takie wypady a to basenik a to łyżwy:tak:
hefi udanego wyjścia na basen
Lencja u nas przeważnie ok 2-3 godz, a w ciągu dnia ma dwie drzemki ok 2 godz
ale zdarza się że śpi tylko ok godz i wtedy wpada jeszcze jedna drzemka
liliti udanego wyjazdu, napewno wszyscy wrócicie zadowoleni
ewelinka a to zakupy udane, super że tym razem coś dla mamy
ewuś to musi być słodi widok takie dwa małe rozrabiaki
zdrówka dla Kubusia


ogromne buziaki dla maluchów
Colina, Julianka, Milenki, Damianka
h090.gif
h085.gif



a ja zmykam niedługo na zakupy, może coś sobie kupię

miłego dnia wszystkim
 
Ostatnia edycja:
Do góry