reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

cześć!
czytam że wasze dzieciaki to ładnie śpią w ciągu dnia mój to jedna max dwie drzemki w ciągu dnia jedna jak się uda to z rana ok 10 dzisiaj właśnie zasnął druga ok 13-14 obie po ok 15-20 min i choć marudny to spać nie pójdzie :no:
ewuś fajnie musi to wyglądać jak tak ze sobą aię bawią dopóki nie zaczną walczyć:-Dbo wtedy ich uspokoić to pewnie nie łatwo
liliti miłej podróży i udanego wyjazdu
zdec no ładnie jak zwykle nic nie umiem a pewnie 6 będzie :-D
no i wszystkiego najlepszego dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantów
 
reklama
Uffff jakoś poszło;-) Nawet udało mi się odpowiedzieć na pytanie na szóstkę, ale nie wiem czy pozostałe pięć będzie do końca dobrze:-D:-D

Kasiulka - ja dokładnie wiem o tym wózku tyle co avena;-) Ale wiem że ewela go miała i nie dawno sprzedała. Może napisz do niej na PW;-) O właśnie już doczytałam:-D:-D:-D

Lencja - moja też tak 2-3h. Potem już oczy trze;-)

A tymczasem znowu uciekam do nauki, jutro kolokwium:-(

Gratki i powodzenia dzisiaj na kolokwium. Trzymam kciuki :)

ja też sie witam

dziękuje dziewczyny, miło się czyta że pamiętałyście o mnie, też mi Was brakowało bardzo jak mnie nie było:-)

a u nas nocka dobrze Musiak wstał po 6 :szok: i rzucił sie z paszczą na cyca a nie jadł raptem 11 godzin i tak mu się jakoś poprzestawiało że od rana wszystko przesunięte o godzine, powinien jeść o 8 a obudził się o 9, o 11 ma byc kaszka w planie a pewnie bedzie godzine później
kajdusia fajnie takie wypady a to basenik a to łyżwy:tak:
hefi udanego wyjścia na basen
Lencja u nas przeważnie ok 2-3 godz, a w ciągu dnia ma dwie drzemki ok 2 godz
ale zdarza się że śpi tylko ok godz i wtedy wpada jeszcze jedna drzemka
liliti udanego wyjazdu, napewno wszyscy wrócicie zadowoleni
ewelinka a to zakupy udane, super że tym razem coś dla mamy
ewuś to musi być słodi widok takie dwa małe rozrabiaki
zdrówka dla Kubusia


ogromne buziaki dla maluchów
Colina, Julianka, Milenki, Damianka
h090.gif
h085.gif



a ja zmykam niedługo na zakupy, może coś sobie kupię

miłego dnia wszystkim
To jak wrócisz, pochwal się zakupami.


A ja życzę wszystkim miłego dnia :)
 
witajcie
dzis byłam z Małą u pani psycholog w ośrodku wczesnej interwencji, pochwaliła małą ze mimo iz ur w 36 tyg ciązy to jest nad wyraz rozwinieta,przeprowadziła kilka testów i mała składa sylaby podstawowe,potrafi nasladowac pokazane proste gagi,reaguje zawsze na swoje imię, potrafi pokazac kilka rzeczy zapytana np gdzie jest,? reaguje na proste polecenia typu daj mamie,idziemy jesc, choc na rączki,kto idzie, rozumie tez ze cos mozna włozyc do środka i wyjąc potem,szuka zabranego przedmiotu....jestem zadowolona z wizyty, poradzono mi bym kupiła małej piramidke do zabawy (wiecie te kółka małe i coraz większe do nakładania na patyk)i książeczki dotykowe (podobno mozna kupic w Merlinie) a takze bym puszczała jej z płyty proste piosenki rymowane i uczyła krótkich wierszyków z książeczki, typu idzie rak nieborak..;-)
kiedy sie urodziła za wczesnie bałam sie ze bedzie długo nadrabiac ten miesiac a okazało sie ze nie ma takiej potrzeby bo rozwija sie ze tak powiem zgodnie z planem;-)
byłysmy tez u okulisty i wszystko ok, nie ma wady wzroku, widzi i reaguje prawidłowo.

zrobiłam kolacyjkę, sałatkę grecką i grzanki (3 rodzaje) do tego lampka wina, czekam tylko na męża aż skonczy karmic mała;-)

w niedziele wyjezdzamy z małą i babcia do szklarskiej poreby razem ze znajomymi i ich dzieckiem ,mamy apartamenty tam wynajete, chce zeby mała pooddychała troche górskim powietrzem razem z babcia na spacerkach a my skoczymy na nartki poszusowac;-)

Oj to nie jestem pewna czy Kamil zdałby połowę z tych testów :-( :-( chyba zacznę się bać czy nie jest cofnięty :-(

Dziewczyny nadrobię Was wieczorem, muszę przygotować coś super na obiad bo tata przychodzi :-)
 
anecznik bez przesady to mój w takim razie to wogóle nic nie potrafi a wydaje mi sie ze jest po prostu leniuszkiem po tatusiu:-D:tak:
 
Oj to nie jestem pewna czy Kamil zdałby połowę z tych testów :-( :-( chyba zacznę się bać czy nie jest cofnięty :-(

Dziewczyny nadrobię Was wieczorem, muszę przygotować coś super na obiad bo tata przychodzi :-)
ja od wczoraj chodze zdolowana bo Jas tez mi sie cofniety wydawal po tych informacjach
roznica tylko okolo tygodnia a on nawet polowy rzeczy nie robi
 
Kasiaj, Ewelinka - ale mi narobiłyście ochoty na tą bransoletkę:-) Ja też chcę!!!! Charmsy mi się już znudziły, ale za to zegarek stamps jest the best

Ewus - fajny widok takie dwa bobaski, i jak się kochają od małego

Lencja - Iga śpi tak do 3 razy dziennie, teraz np. już ponad godzinę, czasem ponad dwie jej się zdarzy, ogólnie w dzień ok 3-4h bo to różnie bywa i nie wiem czy to nie za dużo, bo później w nocy mi się budzi

Liliti - spokojnej podróży i udanego wyjazdu

eagle - co kupiłaś?

Anecznik, Klementinka - nie myślcie tak o umiejętnościach maluszków!!!!!Po pierwsze to każdy maluch jest inny, a po drugie wydaje mi się że taki psycholog ma jakieś techniki badania i nawet możecie nie wiedzieć o niektórych umiejętnościach synków. Tak więc głowa do góry i nie marudkować proszę:tak:

Zdec
- gratki!!!!!

Wszystkiego najlepszego dla: Colina, Julianka, Milenki, Damianka
 
Hej
Ja tylko na chwilke...Pochwalić się że mamy ZĘBOLKA!!!!...Chyba zaraz się poryczę z radości....!!!Na razie tylko maleńki ostry czubeczek...Ale JEST!!!
 
reklama
Do góry