reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
liliti - udanego wyjazdu!

zdec- gratuluje wczorajszego egzaminu i powodzenia dziś!

ewus- dużo masz radości z tymi urwiskami:tak:

eagle - owocnych zakupków:-D

hefi - jak po basenie?

Magda M - co u Was? Jak z Kacperkiem, ospa przeszła?

Klementinka
- nie martw się, każde dziecko rozwija się w swoim tempie, Maja tez wielu rzeczy nie potrafi, a zresztą nie wiem może i potrafi bo psycholog ma na pewno jakieś metody by to sprawdzić i możemy nawet nie wiedzieć ze dziecko coś umie, a odpowiednio przez niego stymulowane może coś zrobić:tak:

avena - Maja w dzień śpi średnio łącznie 3 godz, na szczęście potem potrafi przespać noc od 19:30 do 6 rano, z tym ze jest karmienie na śpiocha o 22:30

Agi -wielkie gratki!!!!! W końcu się doczekałaś:-D:-D

Najlepsze zyczenia miesięcznicy dla Milenki, Julianka, Damianka i Alanka! Buziaki:-)
 
Ale dzis mały ruch na bb
agi-gratki zębola u nas dalej nic
avena-tylko uważaj bo to bardzo wciągające:-Dja co jakąś kase mam to już po koralik :tak:tak się napaliłam mam nadzieje że niedługo mi sie znudzi bo zbankrótuje:-D
zdec-super że tak dobrze idzie ci z tymi egzaminami
 
Hej
Ja tylko na chwilke...Pochwalić się że mamy ZĘBOLKA!!!!...Chyba zaraz się poryczę z radości....!!!Na razie tylko maleńki ostry czubeczek...Ale JEST!!!
gratulacje!!!

wiem, ze macie racje ale zaczelam sobie troche wkrecac, dzieki za oprzytomnienie

aha, oczywiscie dla wzsystkich dzisiejszych Miesieczniakow najlepsze zyczenia!!!!
 
Hej
Ja tylko na chwilke...Pochwalić się że mamy ZĘBOLKA!!!!...Chyba zaraz się poryczę z radości....!!!Na razie tylko maleńki ostry czubeczek...Ale JEST!!!
GRATULACJE!!!!

Dzisiejszym solenizantom STO LAT!!

Relacja foto z basenu na zamkniętym :) a ogólnie było super! Mała zadowolona :) po basenie padła i spala dobre 2 godziny :)
 
witam sie i ja :)

Alankowi, Damiankowi, Juliankowi oraz Milence wszystkiego dobrego, duzo zdrowka i usmiechow!!!!

agi-
garatuluje zabala :)
zdec-gratuluje i powodzenia na kolejnych egzaminach
liti-udanego wyjazdu
ewus-fajnie masz z maluchami, te ich zabawy musza wygladac slodko
hefi-super ze wypad na basen sie udal

my po zakupach, dzis ladnie slonko sieci i grzeje chwilami(jak nie zawieje jest bosko..)wybralam sie z mysla zakupienia spiochow a znow majatek wydalam na zuze, a sobie tylko butki to pracy, ale zawsze cos:-D
wczoraj zuzak marudny na maksa no nic nie moglam zrobic cigle tylko ryk, a spala raptem 2 razy po 30min w dzien, naszczescie dzis juz nie jest tak zle i zajmuje sie soba:tak:-nie wiem co jej wczoraj bylo jakis skok czy jak-nic nowego nie jadla, wogle malo jadla ehh..uroki ;-)
dobrze ze jutro m w domu to mi troche pomoze ogarnac ten haos...

wogle to moje dziecie ostatnio bardziej kumate :-) i coraz lepiej jej raczek w tyl wychodzi-szkoda tylko ze do przodu tak sprawnie nie idzie, ale wszystko w swoim czasie, jeszcze mi sie dziecko w zyciu naraczkuje i nachodzi:tak:

udalego popoludnia

 
Hej
Ja tylko na chwilke...Pochwalić się że mamy ZĘBOLKA!!!!...Chyba zaraz się poryczę z radości....!!!Na razie tylko maleńki ostry czubeczek...Ale JEST!!!

Gratulacje!!!!!!!!!!!! Ja pewnie też się porycze jak w końcu u nas się pojawi.

Ale dzis mały ruch na bb
agi-gratki zębola u nas dalej nic
avena-tylko uważaj bo to bardzo wciągające:-Dja co jakąś kase mam to już po koralik :tak:tak się napaliłam mam nadzieje że niedługo mi sie znudzi bo zbankrótuje:-D
zdec-super że tak dobrze idzie ci z tymi egzaminami


Faktycznie tu cicho dzisiaj. Kosztowne macie hobby , ale jak to było w piosence Fasolek " każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma..."

My dzisiaj po spacerku do lasu. Pogoda wręcz wiosenna. Fotki wrzucę za chwilę.:)

Zdec- jak Ci dzisiaj poszło?
Magda- jak dzieciaczki. Już po ospie?
Lilit- udanej podróży :)
 
Hej;-)
Ile Wasze dzieci są aktywne po drzemce - zanim zaczną znowu wykazywać oznaki zmęczenia?

Mój tak dwie godzinki ma przerwy czasami więcej.I długo nie śpi:-(

Fajny;-) Szkoda że ja nie mam takich zdolności:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Dziękujemy za życzenia:tak:;-)

Ostatnio znowu mnie nie było...
Rośnie mi 8 i tak mnie boli że czasami nawet leki nie pomagają...Pół czaszki,ucho-boli jak diabli i na niczym się skupić nie mogę :-:)-:)-(

Agi gratuluję zębolka.
Lenka malutkiej również. Chyba teraz tylko my zostaniemy bez;-)
Kasiu my nie mamy takiego wózka i nie wiem co i jak;-)


Jutro G ma służbę to powinnam nadrobić większość jak Alanek będzie spał.

Dzisiaj u mnie wiosennie:shocked2: Ciepło i wogóle.Ale nic mnie nie pocieszy przy tym bólu...:-(
 
reklama
A mój mąż mi właśnie format kompa zrobił i musze wszystko od nowa poustawiać sobie po mojemu :)
Jedyne co mnie wkurza to moja skleroza i tym sposobem poszły się kochać wszystkie moje zapisane zakładki :((((((( buuuuuuuuuuuu.....
 
Do góry