reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Hej
Sorki, nie odzywam się...ale z Polcia wciąz niezbyt dobrze...Ten kaszel jest coraz gorszy, dziś miała taki atak kaszlu że aż zwymiotowała wszystko co jadła....Boziu...dobrze że mnie cos tknęło...Spała i zaczeła kaszleć...ale jakoś tak inaczej niż do tej pory więc pobiegłam na górę jak szalona...a ona bordowa i oddechu nie mogła złapać....Przechyliłam ja i wtedy zwymiotowała ....Normalnie sie popłakałam....Jutro znów sie umawiam do lekarza...ale czy oni coś zrobią...Wątpię...Mam ochotę spakować się i wrócić do Polski....A jutro mam spotkanie w pracy i dzis miałam pozałatwiać parę spraw bo chcą mnie trochę zrobić w konia....i miałam jechać posprawdzać pewne rzeczy, według mnie nieprawne....ale przez to nie pojechałam nigdzie....No nic zobaczę co jutro powiedza w pracy i najwyżej do Citizena pojadę w poniedziałek....Ach....Znów głowa mi peka...Na szczęście Polcia ma apetyt, teraz ogląda Jaka to Melodia i śpiewa sobie....tylko troszkę smutna taka ...jak nie moje dziecko :-(
Sorki że Was nie poczytam...ale nie mam nawet jak zjesc...bo ciągle sie boje o te ataki kaszlu że nzów ją taki złapie...więc boję się ja nawet spuścić z oka na chwilkę...
ewuś - zdążyłam zobaczyc tylko przed południem Twoich chłopaczków...Są cudowni!!!!
 
Jejku Agi rzeczywiście dobrze że miałaś czuja:(
Moja też dzisiaj zwymiotowała ale dlatego że jabło jadła i coś jej nie podeszło, tzn ja wiem co, nic co nie jest starte na zupełną papkę jej przez gardło przejść nie może:( Dlatego nawet jabłko starte na najmniejszej tarce to dla niej problem:( Ale gigantka zwymiotowała na siebie, wzięłam ją na ręce na mnie doprawiła, a chwilę potem w najlepsze śmiechy i mnie gryzie;P Chyba nawet nie wiedziała co się stało...

Miałam się uczyć, a jak zwykle was podczytuję... ja to jestem już chyba uzależniona od BB, może by się na jakąś terapię odwykową wybrać?;-)
 
Dziewczyny nie poznaje mojego męża, wpierw zgodził się ze mną ćwiczyć A6W (trochę go komplementami zmotywowałam :-) ) i bardzo dobrze bo ja bym już dawno sobie odpuściła, a on mnie czasem "zmusza" do ruszenia tyłka :-D Teraz stwierdził że w poniedziałek przejdzie ze mną na dietę:szok::szok::szok: (żeby mi było raźniej) tylko pod warunkiem że sam wybierze którą :-) mam mu przygotować 3 diety i zobaczy :-)
Będzie miał wybór między "plaż południa" "Dukana" i trzeciej nie znalazłam znacie jakąś???
Już prosiłam o to w wątku kulinarnym, ale podajcie link do strony z przepisami do diety Dukana, te strony co ja znalazłam to trochę skąpe są.

Moje dziecko zasnęło jak zawsze o 19 tyle że po 100 mleka, ciekawe ile pośpi :no:
 
Ostatnia edycja:
Ja mam dzis okropny dzien :-:)-( nasz bardzo dobry kolega, 35 lat mial wylew kilka dni temu, lezy sparalizowany w szpitalu, jest przytomny ale mowi tak ze go nikt nie rozumie... 35 lat!!!!! :wściekła/y::wściekła/y::no: jak sie dowiedzialam to nie wiedzialam za co sie zlapac.. :-(
 
reklama
Do góry