reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam Mamuski.
Mam takie pytanko: czy czasem nie macie dość? Tzn, czy nie chcialybyscie wrócić do tego co było? Do poukładanego dnia i porządku? Do wstawania rano do pracy, pobytu w pracy z ludzmi, powrót do domu na obiad, czas dla siebie i spanie w nocy?
Ja wciąz za tym tęsknie, a przeciez Basia ma juz 7 miesięcy i nie umiem sie wciaż przestwić...
 
reklama
zebyscie wiedzialy, wyspimy sie dopiero jak nasze maluchy pojda do przedszkola :-)

A wiecie , moj dzinks sie trzyma juz jedna reka w lozeczku jka stoi ,a dumny jak paw ;-D
 
Heloł:)
Chcialam tylko napisac ze Jagoda właśnie przeszła trzydniówke. Od niedzieli miala goraczkje, myslalam ze to od zębow a dzisiaj cala w kropki :)

dobrze, ze już koniec:tak:

Jas probowal dzis podniesc sie trzymajac szczebelki, niestety nie udalo mu sie bo tylko jedna raczka ale i tak jestem dumna:laugh2:

pierwsze próby, pewnie kolejnym razem już się uda:-)

Aha, zapomniałam napisac ze po raz pierwszy od bardzo dawna Basia obudzila sie raz na karmienie w nocy!!!

super:-D

tak jak obiecałam na zamkniętym:moje szkraby

super szkraby:tak: a to Kubuś czy Szymonek jak w Spa w wanience rozłożony;-):-)
 
Witajcie,

Nie jestem w stanie odpisać ani doczytać bo masakra... jestem aktualnie w pracy, a mam jeszcze tyle nauki że szok:szok::szok:
Obiecuję że będę na bieżąco po weenedzie i egzaminach;-)
Tymczasem wszystkiego najlepszego dla przedprzedwczorajszych szkrabów, przedwczorajszych, wczorajszych i wszystkich wszystkich i dziejszych oczywiście!:-)
Przepraszam że tak pobieżnie, ale już muszę uciekać...
 
witam się :)
Agi- mam nadzieję, że zły nastrój z wczoraj już minął? Głowa go góry! Masz wspaniałą córeczkę a ona wspaniałą mamę!
Klementinka- hoho jeszcze troszkę i będziesz za nim biegała po domu hihi
Agast- mam nadzieję, że nie było tak strasznie z tą 3-dniowką jak u nas
Aisa- Ja byłabym wniebowzięta gdybym tylko raz musiała wstawać :)
Ewus- ja też chcę mieć bliźniaki!!!! śliczne szkraby! Szymonek to jak boss w jacuzzi :) A ja myślałam ze są klonami a tu ooo każdy inny hihi :) Gratuluję zdania egzaminów! Wiedziałam ze dasz radę. :D

dołączam do wszystkich pragnących się wyspać....
 
Bbutterfly- a czemu u Was było strasznie??

Ewuś- chłopcy są prześliczni!!! Dobrze widze ze jeden podobny do mamy a drugi do taty???

Zdec- Ty pracusiu!!!!

Kasiulka- wczoraj piękne zdjęcia Haneczki widziałam!!
 
reklama
Kochane ja mam patent na niewyspanie. Umówiliśmy się z moim mężem że w weekend jeden dzień on się wysypia do bólu a w drugi ja. I tak praktykujemy od kilku miesięcy. Jeden dzień w tygodniu pomaga:) Może spróbujcie się tak dogadać z połówkami swoimi:)
Ewus - gratuluję zdania egzaminu!!!! Chłopaki "najsuper" :p A po minach widzę że to gwiazdy piłki nożnej bedą zobaczysz:)
Aisa - Ja nie załuję ani chwili. Moje życie zmieniło się diametralnie jak Jaś przyszedł na świat!
Priorytety się pozmieniały. Życie podzielone jest na etapy. Rodzisz się , uczysz , szalejesz , pracujesz aż w końcu przychodzi czas na to by pojawił się w twoim życiu cud życia:) I wtedy zaczynasz rozumieć po co żyjesz , co jest sensem twego zycia....Przynajmniej ja tak mam:)
 
Do góry