reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ewuś zajefajnych chłopaków masz hihi, jeszcze raz napisze ze podziwiam Cie bo radzisz sobie niemal sama i z dwójką, pełen SZACUN MAMUŚKO ;-))

dziewczyny wszystkie forumowe dzieciaczki są super, marzy mi sie zlot latem czerwcowych mamusiek z dzieciakami ....ehhh fajnie by było

życzenia dla wszystkich dzisiejszych solenizantów ;-)

mała rozgadała sie na całego, buzia jej sie nie zamyka;-) myslałam ze to wczorajsze jej mama am am to jakies próby ale dziś spimy sobie smacznie z mężem w łóżeczku i o 7:30 z głosnika w niani MAMA MAMA ;-) no nie powiem ,łezka mi sie zakręciła hehe a mąż na to wstawaj ciebie woła :tak: czekamy teraz na tata i baba, a do kotów (bo mamy dwa ) woła ej ej ;-)) no i oczywiscie pierwszym i najwazniejszym słowem jest nee nee !! oznaka własnej odrebności ;-)

ide gotowac zupkę ;-)
 
reklama
...a ja już nie pamiętam mojego życia sprzed julka :D

kurcze szukam na allegro jakiegoś fajnego stroju kąpielowego, bo z małżem chcemy raz w tyg wybierać się na basen i nabrać kondycji a tuuu nic nie ma... phhhh trochę się też wstydzę z resztą tak bez ubrania pokazać :D

perfecta- miałam wczoraj pisać ale poszłam spać... a którą @ masz jeszcze tak obfitą? Bo ja miałam 2 pierwsze takie masakryczne, 3 już była lepsza ale usg miałam już 2 razy po porodzie bo też mnie brzuch bolał, moja gin pomierzyła jajniki, macicę za pierwszym razem, wszystko było ok. Za drugim byłam po cytologię i też sprawdzała co tam w środku słychać, oprócz małej nadżerki wszystko ok, więc i Ty nie panikuj, na pewno jest wszystko dobrze... mnie jeszcze brzuch pobolewa ale moja gin mówiła że ciąża to olbrzymi wysiłek i ogranizm nawet przez rok się regeneruje. A ja to z tych anemicznych więc pewnie ma rację :) Trzymam kciuki, na pewno jest i u Ciebie wszystko ok!

Agast- mój przechodził 3-dniówkę na początku września... pech chciał że zaczął w piętek wieczorem więc caaały weekend mi wył wręcz, bo płakaniem nie mogę tego nazwać :( tylko viburcol pomagał :/ w końcu po konsultacji telefonicznej z lekarzem z rodziny i pojawieniu się wysypki wpadliśmy na to że to 3-dniówka... tylko że mają ja podobno dzieci od 6-36 miesiąca a mój miał 3 mies więc nawet nie przypuszczaliśmy że to właśnie to :( a w pon poszliśmy do lekarza to wysłali nas nawet uszka sprawdzić bo dla nich było dziwne że niby za mały na 3-dniówkę, uszka czyste więc się wyjaśniło :) nie życzę nikomu takiego weekendu :(
 
ewus fajne chłopaki!! a powiedz mi ile one teraz ważą? bo były maleńkie a teraz takie duże chłopaki :) gratuluje zdanych egzaminów! Kobieto jak ja Cię podziwiam!! Silna i fajna babka z ciebie!!
 
cud się stał... mały zjadł prawie cały słoiczek morelek... rzucał się na łyżeczkę a zawsze buzia zaciśnięta i krzyk :/ ...czyli jednak można normalnie zjeść? :) tylko jak po tym wyjdzie reakcja na skórze to chyba się potnę... jabłuszka nie, ziemniaczka nie, herbatki rumiankowej nie, marchwi do buzi nie weźmie... achhhh jakie owoce dajecie jeszcze dzieciaczkom? oprócz banana coś mało alergizującego ? bo u nas w sklepie to zazwyczaj w słoiczkach jest kilka owoców i wszystkie z jabłuszkiem a ja nie mogę takich podać?
 
bbutterfly- no to faktycznie nie za fajnie. ja myślałam ze od zębów ta gorączka, ale jak w nocy sięgnęła 40 stopni to zaczęłam sie niepokoić. Na szczescie pojawiła się ta wysypka więc juz wiemy co to:) Starsza moja corka nie przechodziła trzydniowki a podobno ma ją większość dzieci :)

Gratki za morelki:))
 
cud się stał... mały zjadł prawie cały słoiczek morelek... rzucał się na łyżeczkę a zawsze buzia zaciśnięta i krzyk :/ ...czyli jednak można normalnie zjeść? :) tylko jak po tym wyjdzie reakcja na skórze to chyba się potnę... jabłuszka nie, ziemniaczka nie, herbatki rumiankowej nie, marchwi do buzi nie weźmie... achhhh jakie owoce dajecie jeszcze dzieciaczkom? oprócz banana coś mało alergizującego ? bo u nas w sklepie to zazwyczaj w słoiczkach jest kilka owoców i wszystkie z jabłuszkiem a ja nie mogę takich podać?

jeszcze jest śliwka i suszona śliwka, gruszka williamsa
 
Buterfly - Hipp ma banan - brzoskwinię. i chyba banan -morela i jak napisała żyrafka śliwka także jest. Mój Jasiek samego jabłka nie zje , za to wszystkie rodzaje deserków z bananami pochłania:)

NO I GRATULACJĘ DLA SYNKA!:)
 
Dziękuję kochane za pochwały moich chłopów i mnie:)
agast,tak jeden to tata(KUBUS) Szymon to mama:)
nadika ważyli 2350 i 2400 a teraz 8700 i 8800:)
idę ubierać bliźniaki(szymonek krzyczy na cały dom:))a zaraz teść po nas przyjedzie

no to super waga, kurcze tylko mój Natan jest maleńki. Jak sie urodzil to ważył 2770 a teraz 7,200
 
reklama
Umówiliśmy się ze znajomymi na spotkanie dziś 16:30-17:00 a Nelcia jak zasnęła po 14 tak wciąż śpi już 3 godziny :szok::szok::szok::szok::szok:
Pewnie nie ma ochoty na spotkanie ze swoim o 5 tygodni starszym kumplem...
 
Do góry