reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzisiejszym solenizantom skladamy zyczenia :))

Natalka moj brat mial jako dziecko geste krecone czarne wloski, kiedys robili w przedszkolu zdjecia panie nie dopilnowaly no i ma zdjecie z lala pod pacha w kaciku dla lalek do dzis mamy z tego ubaw

Liiti naprawde krolewna

Ewelinka bo Ci krolik wyrosnie:)) sliczna dziewczynka

Koniczynka my devikap a juz mailam pierwsza recepte na vigantol w rece na szczescie nie zdazylam wykupic, u nas juz witaminowy rytual jak Ercio widzi po kapieli lyzeczke i jak mu do niej dolewam mleko to juz chichra wie ze potem to juz tylko cyc:)


Mamakubulki niech kiedys sam to zrobi to sie dowie czy to nic :))

Casia bombowe zdjecie witaj

Hefi fajny sposob na okzaywanie radosci a siniaki zostawia ? ja czasem jestem pogryziona bezzebnymi ( no prawie) dziaslami

Asia to sobie zapodalas jedzonko ja omijam takie rzeczy jak czosnek bo zmienia smak meka i boje sie ze maly potem nie bedzie chcial pic. Pozazdroszcic relacji z tesciami

Twardy temat rozwoju mamy omowiony 100 razy kazdy rozwija sie indywidualnie i tego sie trzymajmy wcale nie jest do tylu. Mam kolzezanke polozna dziecko jest pod opieka poloznej do 6 tyg i tylko za 6 wizyt zaplaci nfz i tak jestes na plusie moja byla 1 raz:)) goraczka moze z zebow

Agi zdrowka da Polci i pomyslec ze my na nasza sluzbe zdrowia narzekamy. Masz racje Polcia cie nie lubi tylko kocha i uwielbia

Lencja zginelo o jaka golarke pytalas? Gratuluje obrotow teraz to juz z gorki

Klementinka a kysz chorubska a waga.... no nic nie powiem mam nadzieje ze nam niedaleko do 8 kg

Anecznik znajdziesz prace poczekaj jeszcze chwilke musza sie rozkrecic w nowym roku. ja podaje cebion nawet 6 kropelek bo sezon chorobowy

Kasiulka masz plac zabaw w kojcu Olaf robi to samo Erciowi :))

Asiek ja mam taki KOJEC ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE BERBER HORN wys grat (1305041062) - Aukcje internetowe Allegro


Emalia ja sobie wypraszam :)) co dzien skadam hurtowo wszystkim :)) wiec czujcie sie zlozoni :)) ae moze masz racje powinnam imiennie :zawstydzona/y:

Arcia my kasendarze ale chyba ?Mamakubulki zamawiaa koszuki

Ewa i Julcia zuch dziewczynka

Liliti ale wygadana Twoja Sonia

Perfekta trzymam kciuki za badania oby byly dobre i okazalo sie ze to nic powaznego. Chcialabym przygotowac cos z Twojej "ksiazki kucharskiej" niesety na razie czasu brak no i eryczkowa dieta

lencja twarda dziewczyna :)


Ulkil oby spal w nocy po takim dniu



Kupiismy Erciowi ta siateczke do jedzenia biszkopcik ladnie mu podszed ale jabluszko wlozyl za gleboko i wylecialo mleko........
 
reklama
Nie wiem czy się dobrze zrozumiałyśmy. Chodziło mi o to że się witam ostatnia
A to się nie zrozumiałyśmy :)

Milka - pytałam o golarkę do odzieży
Agi - przytulam mocno, wyśpisz sie i jutro od raz inaczej na wszystko spojrzysz. To normalne, ze dziecko zwraca uwagę na innych bo przecież mama to zawsze obok jest i to jest naturalne, u mnie też, jak W. wróci z pracy to Nela od niego oczu nie odrywa. Niech Pola szybciutko zaśnie!
Klementinka - no lato to będzie o wiele lepszy czas na spotkanie :)
 
chyba rzeczywiście ci się porządnie spać chce ze takie głupoty wygadujesz;-);-)
Polusia na pewno nic mamie na złość nie robi! A nie możesz się położyć a P. przejmie Polę?

P. w pracy do 24.00.... :-(
Ale moje dziecko właśnie zasnęło....A ja miałam ostatnio sporo stresu....napiszę na zamkniętym jutro jak wszystko powyjaśniam...(o ile się uda)...Stąd chyba ta pękająca głowa....
 
Perfecta po ciąży słaby zawodnik ze nie:)Ale przed nie będę się chwalić bo nie ma czym chyba:)
Emalia wiem co to znaczy mi tez nie raz jest smutno jak widze długie posty i jest do wssystkich nawiazanie tylko nie do mnie!!Także głowa do góry!!
 
Jasieńkowi -
cudownemu, wpsaniałemu, przystojnemu
o pieknym uśmiechu młodemu mężczyźnie....życzymy dużo zdrówka, radości i samych cudownych chwil w życiu!!!!
Życzenia spóźnione ale płynące prosto z serduszka!!!! (Psieplasiamy :-) )

Ciotka i Polcia!!!!
 
Milka26 mam nadzieję że będzie spał tej nocy, bo ostatnie noce przez ten jego kaszel były koszmarne a mi się marzy chociaż jedna przespana noc bo już nie pamiętam kiedy taka była

Dziewczyny czy wasze dzieci też tak chlapią wodą w kąpieli? Ostatnio tak się spodobało Szymkowi chlapania, że mamy całą podłogę w pokoju zachlapaną i ja z A jesteśmy cali mokrzy. Chyba trzeba będzie się przenieść z kąpielą do łazienki

Zmykam spać (zanim moje dziecię śpi) bo jutro znów rano pobudka i do "fabryki" na 7 godzin pracy

Kolorowych snów
 
reklama
Do góry