reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Lenka - jestem dziś z Wami! Dacie radę.

Agi - mam nadzieję, że dziś w lepszym humorze wstałaś?

agusia - dużo zdrówka i żebyście jak najszybciej ze szpitala wyszli!
 
reklama
Heloł:)
Przyznaje się bez bicia ze nie przeczytalam;/

Chcialam tylko napisac ze Jagoda właśnie przeszła trzydniówke. Od niedzieli miala goraczkje, myslalam ze to od zębow a dzisiaj cala w kropki :)

Kasiulka- zrobilam juz te zdjecia, zaraz wkleje.
 
Witajcie!!!

OSTATNIE pożegnanie naszej babulki:(

Nie płacz. To tylko krzyż
Przecież tak trzeba

Nie drżyj. To tylko miłość
Jak rana w przylepce chleba

Łatwiej kiedy się nie wie

Zamyślił się anioł
Chciał zabrać głos
Lecz poszedł do nieba ....

 
Lena piękne słowa... trzymajcie się dzisiaj, myślami jesteśmy z Wami!a jak z Gają? masz ją gdzie zostawić?
Agi i jaki dzisiaj nastrój?mam nadzieję że wyspana i pełna pozytywnych myśli :)
agusia dużo zdrówka!!
 
Ja tylko na chwilę podziękowac Lence i Zyraffce że jako jedyne ( na kilkadziesiąt) złożyły przedwczoraj życzenia mojemu dziecku. Niby pierdoła, ale jednego dnia dzieciom składane są życie z wielkim boomem a drugiego ZERO!!! Sama się nie odezwałam bo byłam ciekawa jak to będzie. I się nie myliłam. Jest mi strasznie przykro. Forum schodzi na .....Tyle.
:-(

No głupia sprawa ,bo nie zawsze skladam zyczonka,ale mysle o danym maluszku. No widzisz tak czasem bywa,najwazniejsze,zeby nie zomniej jak beda urodzinki,a te miesiace to tam pryszcz :-) Wszystkiego najlepszego dla Jasieńka :-)

ewelinka hehe ,mnie tez nurtuje to pytanie - kiedy ja schudne :-D:-D:-D

A dzisiaj z naszej listy czerwcowej nie ma nikoogo urodzonego hihih dopiero jutro :-)
 
Hej.
Lenka- jestem z tobą i A.. całym sercem. Bądzcie dzielni:)
Ewela- z tego co zauważyłam, to tą liste trza by było trochę uzupełnic :)
Mój łobuz poszedł spac, to ja robie śniadanko :)
 
a my spalismy do 9:szok:
super tak pospac
z tego spania snila mi sie Koriander, bylysmy w fajnym miejscu, cos jak Toskania

Jas probowal dzis podniesc sie trzymajac szczebelki, niestety nie udalo mu sie bo tylko jedna raczka ale i tak jestem dumna:laugh2:

agusia wspolczuje choroby
agast dobrze ze juz wylazlo, zdrowka
 
reklama
Do góry