reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ja zaraz poodpisuje ale najpierw musze nakarmic meza, chcialam tylko napisac Emalii, kochana jest mi rowniez przykro ja nawet nie oczeukuje ze ktos bedzie pamietal o Lilci i zawsze w dniu jej urodzin po prostu pisze ze je ma:-D:-D, nie smutaj sie nikt tego nie zrobil naumyslnie!!! Tyle sie dzialo ostatnio, zreszta sama wiesz, dlatego przyjmij nieco spoznione ale szczere zyczenia dla swojego szogunka!!
Rowniez dla Natalki (kpi23) oraz dla dzisiejszych cudownych jubilatow Tomaszka (eweli) i 8miesiecznej juz Mai (kalwy)
!!!!!!!!!!!!

LENCJA AZ MNIE ZMROZILO BARDZO CIE PRZEPRASZAM WCZORAJ KOPIOWALAM CZYJES ZYCZENIA I RZECZYWISCIE NIE MA W NICH KORNELKI!!! MAM NADZIEJE ZE UWIERZYSZ IZ TO NIEDOPATRZENIE BO BARDZO BY MI BYLO SMUTNO GDYBYS CZULA DO NAS ZAL :no::-( Ogromny buziak dla twojej wspanialej pieknookiej coreczki i dla ciebie wielki kawal bezserowego sernika (ze wzgledu na diete):tak:
Zobacz załącznik 317381

zaraz sobie poczytam mam nadzieje ze sie uda:tak:
 
Ostatnia edycja:
Emalia dobrze że napisałaś , bo przynajmnie JA teraz się będę pilnować by codziennie , nawet jak czasu nie mam wpasć tutaj i złozyć życzonka , bo rzeczywiście to jest przykre.
Dziewczynki dziekuje Wam za ciepłe słowa!!!!! Naprawdę wile dla mnie znaczą!
Mam nadzieję że to tylko hormony , jednak miałam przez ostatnie 2 miesiące dość duze i częste bóle brzucha , Moja kochana Dr powiedziała że na takie obfite @ jest już za póżno by to było normalne i że albo hormony albo mięśniaki jakies się porobiły.
W niedzielę mam dzwonić i bedę wiedziała kiedy mam wizytację i liczę na Wasze kciuki w tym dniu bo jak się wiele z nas przekonało JUNE MOM POWER jest niesamowity:)
Lecę do męzulka posiedzieć pod pachą bo znów będzie zły że tylko forum i forum:)
 
Kasiek - widzę, że Tobie też ładnie waga leci:-D stosujesz jakąś dietę?

Lencja - brawo dla Nelci, tekst ze teraz tydzień będzie odpoczywać mnie rozwalił:cool2::cool2:

koriander
- czym tego męża będziesz karmiła:-)


Sto lat dla dzisiejszych solenizantów!
 
JESTEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMM
o mamo ciasta przygotowane pięknie wypieczone!!!Udekorowane na ostatni guzik:)
Już po kapieli leze w łózku i pije desperadosa;0tez mi sie os nalezy;)
Ale Gaja dzisiaj wyrznela o szczebelki łózeczka ale nic jej nie jest;\0
 
Perfecta powoli doczytuje, wspolczuje kochana, dobrze ze tak szybko bedziesz miala to USG

Kasiek jeszcze tylu stron nie przerobilam ale o co chodzi z ta niewidzialna..ja cie zawsze chetnie czytam i widze, zaraz dojde do powodu twojego smutku :tak::tak:

Lencja ja ci kiedys chcialam pisac o mleczku kokosowym, bo czytalam ze kokosowy tluszcz jest jednym ze zdrowszysch, ale uwazaj jak kupujesz bo czesto jest mieszane z normalnym mlekiem!! Tutaj mleko kokosowe jest bardzo popularne i jest go wiele rodzajow nie wiem jak w toruniu bedzie, w razie czego przywioze wam zapas jak bedziemy latem u mamy. Widzisz wykrakalam wczoraj ze cie Kornelka zaskoczy :-) gratuluje u nas tez sie zaczelo od przypadkowych obrotow i potem nabralo tempa
 
Dziękuję Butterfly ,Lencja , Avenka i reszta których nie pamiętam:) za uznanie względem przepisów - połechtałyscie moje ego:)
Ja uwielbiam gotować!!!! Zwłaszcza jak mam publikę a jeszcze jak się moję przepisy podobuja i do czegoś przydają to jeszcze lepiej:)
Będę częściej zamieszczać moje dziwności:)
Lencja - kolendrę trzeba lubić :) Ja uwielbiam , mój mąż tylko czasami jak ją gdzieś ukryję:p
A i ja tez spadłam z krzesła jak przeczytałam o tygodniowym odpoczynku:) Gratuluje przewrotu:)
Swoją drogą pyszna sałatka dziewczyny
Pomidorek
ogórek
natka kolendry
mieta
oliwa
sól
pieprz
Coś niesamowitego! Orzezwiająca i baardzo smaczna:)

Lenka super że wszystko się udało. NA ZDROWIE!!! lubiłam kiedys desperados... A wiesz ile się da na jednym posiedzeniu ich wypić??? Butelek?:p Ja wiem:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć (chyba ostatnia jestem w dniu dzisiejszym)

Najlepsze życzenia dla wszystkich dzisiejszych solenizantów :)

koriander nik mam część od imienia a część od starego nazwiska

Klementinka mój Szymon 14 stycznia skończy 7 miesięcy i waży 10 kg. Pani doktor powiedziała tylko że mała kluska z niego i niektóre roczne dzieci tyle ważą ale jak zacznie się więcej ruszać to przestanie przybierać na wadze. Moja Zuza jak była mała to też była kluseczka a teraz to jest taki chudzielec że można wszystkie żebra jej policzyć

Perfecta nie warto się martwić na zapas. Ja też muszę sie wybrać na USG, przed ciążą jak robiłam USG to wyszło że mam mięśniaka 2 cm i gin mi powiedział, że jak zajdę w ciążę to może się sam wchłonąć, w ciąży na USG nie było widać tego mięśniaka a po ciąży jeszcze się nie przybrałam żeby zrobić badania ale ostatnio boli mnie coraz częściej brzuch i nie wiem czy to jakieś zrosty po cc czy właśnie ten mięśniak się odnowił


Mój Szymon dzisiaj pokazał babci jaki potrafi być grzeczny. Spał od godz. 9.15 do 12.30 a potem od 14 do 16 ale o 16 to go budziliśmy bo musieliśmy już jechać do domu
 
Do góry