reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Klementinka- jest mi przykro bardzo. Jeżeli ja sie angażuje i staram się pisac te życzenia, to chciałabym zeby chociaz kilka "najbliższych mi osób" pamiętało. Przecież wystarczy wejsc na liste rozpakowanych ( ja tak Robie) i widzi sie jakie dzieci rodziły sie w danym dniu.


Na spotakaniu wroc też cisza!!!

przykro mi ze do takiej sytuacji doszło:-( ja za siebie przepraszam!
Oczywiście, że życzę Jasiowi jak najlepiej!
Co do spotkania to dla mnie aktualne:tak:
 
reklama
Ja tylko na chwilę podziękowac Lence i Zyraffce że jako jedyne ( na kilkadziesiąt) złożyły przedwczoraj życzenia mojemu dziecku. Niby pierdoła, ale jednego dnia dzieciom składane są życie z wielkim boomem a drugiego ZERO!!! Sama się nie odezwałam bo byłam ciekawa jak to będzie. I się nie myliłam. Jest mi strasznie przykro. Forum schodzi na .....Tyle.
:-(
emalia kochana ja jeszcze zadnemu dziecku nie składałam zyczen na tym forum, poprostu nienadążam czytac i niestety nie zwracam uwagi na suwaczki;-( ale na roczek malucha dostaniesz ode mnie zyczonka !!!!!!!!!!! masz jak w banku ;-))))
ps pamietamy o Twoim malenstwie teżzzzzzzz ;-)))))
 
witam przepraszam ostatnio tu nie zaglądam bo nie bardzo mam czas wpadłam powiedziec ze bylismy dzis na szczepieniu i Julka wogole nie plakala! smiala sie normalnie do tych pielegniarek i lekarza jestem przeszczesliwa
emalia82 ja za siebie również przepraszam ale poprostu nie wchodze ostatnio bo mam troche nauki
 
Emalia - Jest mi NIESAMOWICIE przykro!!!!!!!!!!!!!!!
Przepraszam Cię a zwłaszcza Twojego Jasia że nie złożyłam i ja życzeń. Wstyd mi okropnie ale cieszę się że napisałaś , domyślam się jak się możesz czuć:(:(:( PRZEPRASZAM i mam nadzieję że przyjmiecie z Jasiem spóżnione życzenia??? ALE JAK NAJBARDZIEJ SZCZERE!!!!

JASIEŃKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO , DUŻO ZDRÓWKA , UŚMIECHU NA BUZIUNI I MNÓÓSTWO ZABAWEK !!!






 
Ostatnia edycja:
Emalia- nawet nie chcę w to wierzyć, ze jedne dzieci są olewane a inne nie, po prostu czasami jest tutaj nazbyt gorąco i dlatego tak jest, przyjmij najszczersze choć spóźnione życzenia dla twojego słoneczka! ja się często nie wyrabiam dlatego rzadko składam życzenia :( głupio mi z tego powodu ale niestety tak jest :( dla pocieszenia dodam, że mnie też często tutaj się ignoruje ale zapewne jak jest dużo do nadrobienia to każdy czyta tylko po łepkach... ja też niestety
dobranoc
 
reklama
emalia - nie smuć się, ja przyznaję, że rzadko kiedy składam życzenia bo rzadko kiedy mam na to czas. Może dlatego np wczoraj jak widziałam wiele osób składających życzenia pominęło moją Nelcię, jednak mnie to jakoś mocno nie dotknęło, mam wiarę w to, że to są po prostu niedopatrzenia; jest nas tu dużo, z dnia na dzień coraz to więcej i trudno ogarnąć.
Perfecta - fajne te Twoje przepisy, chyba będę musiała się na coś z nich skusić, podoba mi się pomysł z mlekiem kokosowym do zupy, mam tylko nadzieję, że ono nie będzie Nelci uczulało. Używam w kuchni wielu ziół ale jakoś kolendry nie, zainspirowałaś mnie do tego by ją wprowadzić do potraw! Nie martw się na zapas przed badaniem, ważne by pójść i sprawdzić co się dzieje. Ja też w końcu powinnam do gina pójść..............
Agi - najważniejsze chyba byś ufała swej matczynej intuicji, dobrze, że oskrzela i płuca ma czyste, a syropek na pewno jej nie zaszkodzi.
izia, avena - współczuję tych telefonów..
arica - my mamy już zamówione foto-książki. Tylko coś mnie mocno zastanawia, jednego dnia złożyłam jedną książkę i zamówiłam, a drugiego troszkę tę wcześniej stworzona zmodyfikowałam i zamówiłam jako drugi prezent. To z założenia miały być 2 osobne zamówienia i wiecie co to później złożone zamówienie już jest wysłane, 2 dzień zajęła im realizacja, a to pierwsze ma być zrealizowane dopiero 17 stycznia, jestem tym mocno zaskoczona. mam nadzieję, że zdąży dojść! Dobrze, że tam jako adres wysyłki podałam już docelowy adres dziadków by podwójnie za przesyłkę nie płacić.
Klementinka - dobrze, że wróciłaś na forum, szkoda, że znowu się nam nie udało spotkać..ale to był paskudny czas jeśli o pogodę i choroby idzie... Do trzech razy sztuka!Zdrówka dla Jasia!
Casia77 - ja się troszkę obawiam kupić taką najtańsza na allegro golarkę, kupiłam jakąś kiedyś w biedronce i jest do niczego, a czasem by mi się przydała by coś odmechacić w miarę szybko i dobrze. Miłoszek ma śliczny uśmiech!!
liliti - fajna taka gadułka!
Anecznik - Kochana głowa do góry! Zobaczysz, ze kiedyś na pewno Ci się ta wiedza przyda!
mama kubulki - współczuję kontaktów z teściową...
aisa - zdrówka dla Basi, co to takiego ta "kilerka" ? :) Fajnie, że masz dobrze kontakty z Teściami!
Jeśli którąś z Wam pominęłam to przepraszam, nie jest to świadome!

I jeszcze się pochwalę.. Moje dziecko dziś przekręciło się samo z brzuszka na plecy, co prawda raz i chyba pewnym przypadkiem ale jednak! jak na tego leniuszka to niebywały wyczyn! pewnie teraz kilka tygodni będzie po tym odpoczywała :p
 
Do góry