reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Perfecta śliczny tygrysek :)
Twardy Antoś jaki śliczny
Kasiek ślicznotka z Hani :)

nadrobiłam dzisiejszy dzień w czytaniu :) no i madzius sie pojawiła i sporo nowych i mimo to atmosfera zaczyna się ocieplać :)
 
Perfecta - dzięki Ci kochana!!Przepisik i sorki że tak marudziłam;-) A Jaś cukiereczek, to z bańkami fajne
Obiecałam - obiecałam :) Dzisiaj się nie dało napisać tego w dzień bo Jasiowi idzie 2 jedynka i cały czas brak koncentracji:) Dopiero jak zasnął to dałam radę:)
To ja przepraszam za opóżnienie:)
Kochana chili możesz zastąpić pastą red curry , green curry lu yellow curry.
Przepis na pierożki , które są z tym rosołkiem przepyszne także mogę Ci napisac , jest prosty bardzo:)
 
Te featc to właśnie nazywa kursu- od roku można to właśnie w takiej formie robić przedtem tylko w formie studiów. Kurs jest 10miesięczny a studia 2letnie, wybrałam wiec kurs. Do 2012każdy pracownik przedszkolny w irlandii powinien posiadac level 6 a ten właśnie taki daje+za lepsze wykształcenie dostanę podwyżkę:-)
 
dobra spadam do łóżeczka lulu bo rano trzeba wstać
edit:właśnie mały się obudził to pospałam
 
Ostatnia edycja:
Jeju jakie sliczne maluszki:) slodziaszki:)
to i ja przedstawie wam mojego Kacperka:)
4j8lg.jpg
 
reklama
Obiecałam - obiecałam :) Dzisiaj się nie dało napisać tego w dzień bo Jasiowi idzie 2 jedynka i cały czas brak koncentracji:) Dopiero jak zasnął to dałam radę:)
To ja przepraszam za opóżnienie:)
Kochana chili możesz zastąpić pastą red curry , green curry lu yellow curry.
Przepis na pierożki , które są z tym rosołkiem przepyszne także mogę Ci napisac , jest prosty bardzo:)
A pamietasz o mnie??
 
Do góry