reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
czesc dziewczyny
dziekuje bardzo za życzenia dla kubusia;) rety, nie wiem kiedy te 7 miesiecy minelo, wydaje mi sie urodzil sie tak niedawno eh ;)

wszytskiego najlepszego dla Ignasia Iguni Łukaszka i Olka


dzisiaj z Kubusiem lepiej, kaszle jeszcze, ale katar chyba mniejszy, jutro pojdziemy z nim do pediatry, zeby jeszcze raz go osłuchala

zdjecia dzieciaczkow wspaniałe!!!!


moja kolezanka, ktora jest w ciazy z trojaczkami bedzie miala 3 chłopców, wilejajowe, kazdy inny hehehe niezla jazda bedzie jak zaczna chodzic ;)

a na dzien babci i dziadzia zrobimy koszulki ze zdjeciem Kubusia i napisem "jestem babcia Kubusia " jestem dziadziem Kubusia", musze tylko papier do prasowanek kupic i sami wydrukujemy, moja kolezanka zrobila tak w zeszlym roku i podobno dziadkowie oszaleli ze szczescia ;)


czy ktoras z Was robila sobie trwala, styling albo headline, jak efekty?

pozdrawiam , a chorowitkom zycze szybkiego powrotu do zdrowia ;)
 
Ostatnia edycja:
No własnie tak się kiedyś zastanawiałam że rodzicom bliżniąt , trojaczków czy czworaczków ect. To chyba jak zaczynają raczkować, chodzić to ZEZ ROZBIEŻNY się robi:):):) Bo każde w inną stronę:)
A tak poważnie to podziwiam i chylę czoła dla osób z bliżniętami i więcej!
 
No własnie tak się kiedyś zastanawiałam że rodzicom bliżniąt , trojaczków czy czworaczków ect. To chyba jak zaczynają raczkować, chodzić to ZEZ ROZBIEŻNY się robi:):):) Bo każde w inną stronę:)
A tak poważnie to podziwiam i chylę czoła dla osób z bliżniętami i więcej!

hehe no tak bo trzeba miec oczy z przodu i z tyłu i do tego motorek w tyłku heheh
 
Obiecałam - obiecałam :) Dzisiaj się nie dało napisać tego w dzień bo Jasiowi idzie 2 jedynka i cały czas brak koncentracji:) Dopiero jak zasnął to dałam radę:)
To ja przepraszam za opóżnienie:)
Kochana chili możesz zastąpić pastą red curry , green curry lu yellow curry.
Przepis na pierożki , które są z tym rosołkiem przepyszne także mogę Ci napisac , jest prosty bardzo:)
oczywiście że poproszę;-)

Najlepsze życzenia dla Kornelki, Ignasia, Łukaszka i Kubusia
 
no cudne te wasze dzieci;-)))) chłopaki jak malowane hehe
to zamieszczem moja Królewne ;-)
 

Załączniki

  • 054.jpg
    054.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry