reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

zaraz popiszę dalej , dopiero wróciłam z zakupów od 10 rano:(
Napiszę tylko tyle że Auchan to dupny sklep:) i nigdy tam nie pojadę więcej
Yoshe - Ja przed świętami z 2 tygodnie miałam tę sama sytuację , pojechaliśmy i przepisała cebion 2 x dziennie po 5 kropelek plus tantum verde 2 czy 3 razy dziennie I przeszła po kilku dniach , jednak radziłabym Ci wybrać się do pediatry tak profilaktycznie:)
Nakarmię syna rozładuje tabuny zakupów i do Was przyjdę a co mi tam:p
 
reklama
najlepsze życzenia dla hani, lenki i mikołaja!!! samych radości!!!!

balonik-sennik-balon-baloniki.jpg
 
Ewela- oglądałam. Mi się podobają te newborn, ale żeby traktowa je jak żywe. Hmmm... Mój Małż stwierdził, że te kobiety albo mają jakieś kompleksy , albo zdrowo narąbane w głowie.
Perfekta- co tam ciekawego kupiłaś?
 
Kochane nic ciekawego. Najpierw byłam w Nadarzynie w Maximusie i kupiłam Jasiowemy gryzak i 2 pary rajstopek i wdepłam do wietnamskiego shopu po makaron ryżowy i jakies tam jeszcze wydziwiasy:)
Potem popedziłam do Piaseczna do Auchana i żałuję bo nie dosć że nic nie ma , wybór mizerny bardzo , zwłaszcza Jasiowego jedzenia. Musiałam kupić soczki gerbera duże bo z małych tylko jabłko-winogrono było. Generalnie to zakupy spożywcze zdrobiłam.
I powiem Wam że Oszołom jest droższy o jakieś 20% niż real czy carrefour... Never ever!
W poniedziałek na szczęście mamy wizytę rano więc po niej wpadnę do rossmana dopełnić zapasy:) Jaśiuniowi.
Ale dziewczyny ,jak ja tęskniłam za Jaskiem. Tyyyle godzin to za duzo zdecydowanie dla mnie:(
 
A ja jutro znowu jade na ten psi targ...biorę 20 funtów i mam zamiar obkupic Polcię od stóp do głow :-)....Hihihi...moze i sobie cos kupię, bo ostatnio nawet o sobie nie pomyślałam przez moment....Tak to juz chyba jest że jak człowiek ma dziecko to zapomina często gęsto o sobie....
 
Dziewczyny, ja tak trochę z innej beczki - macie jakiś sposób na spranie śladów marchewki z ubrania? Czasem mi się ładnie spierze, a czasem ślad zostaje :/ Najgorzej jest z jasnymi ubraniami u małej.. Mam 2 pary spodni i jedną koszulkę na których plamy nie chcą mi zejść.. Walczę i walczę, ale coś bezskutecznie :/
 
Dziewczyny, ja tak trochę z innej beczki - macie jakiś sposób na spranie śladów marchewki z ubrania? Czasem mi się ładnie spierze, a czasem ślad zostaje :/ Najgorzej jest z jasnymi ubraniami u małej.. Mam 2 pary spodni i jedną koszulkę na których plamy nie chcą mi zejść.. Walczę i walczę, ale coś bezskutecznie :/

Czytałam że szare mysło pomaga , ale nie próbowałam bo ja staram sie zapierać plamy na bieżąco i wtedy nie ma problemu:)
Agi- Jesssuuu jak ja Ci zazdroszczę:) Chyba bym na takim targu wszystkie oszczędności przepuściła i tirem do domu wróciła:)
 
reklama
witajcie :)
BUZIAKI DLA DZISIEJSZYCH I WCZORAJSZYCH SOLENIZANTÓW!

arica- ja próbowałam nawet vanish'em i nic na palmy nie pomaga :/
twardy- no nick masz niezły, nie obraź się ale chyba wszystkim się jednakowo kojarzy hihi :D zresztą wczoraj widzę twarda polewka tutaj była :D A jaki Ty masz ten monitor że Ci piszczał? Mój zapiszczał jak się nie mylę to 2 razy i był dobrze przypięty (ja mam taki co się do pieluszki lub półśpiochów przypina) więc jestem pewna że był wtedy bezdech :( Spróbuj małego przekręcać tak jak dziewczyny radzą, tylko jak zaśnie,z moim można wtedy robić co się chce :) tyle że mój nigdy się na brzuszku nie kładzie, całe szczęście :)
 
Do góry