reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej dziewczyny mam pytanko co sadzicie o chodzikach dla dzieci? kiedy najlepiej go kupic i czy wogole go kupować bo niektórzy mówią ze chodziki spowalniają rozwój dziecka. co o tym sadzicie?
 
reklama
Dzisiaj ten sam obiadek ze szpinaczkiem, co wczoraj, a mała ładnie zjadła swoją mini porcyjkę:dry: I przy tym kichnęła, aż wszystko wokół zzieleniało, łącznie z mamy białym sweterkiem:dry: Chyba muszę zacząć ubierać fartuch do karmienia:-D

hehe bo Emilka chce już wiosnę:)
Ewa i Julcia ja jestem przeciewna ;)Na studiach non stop maglowaliśmy ten temat, mieliśmy babke która pracuje od lat z dziecmi jest naprawde uczoną i doświadczoną kobietą i ona opowiadała nam trochę o tych chodzikach dlatego ja nie bede praktykować;)
 
A mój Jaiek ma Chicco i w nim siedzi ( dopiero od wczoraj załapał podczas skakania w nim ,że sie przesuwa). Przynajmniej mam go na oku jak np gotuje. Max do godziny w siedzi dziennie ale są dni ,że wcale. Ja tam jestem za. Córka się wychowała na chodziku, nie była spowolniona ( miała 9 miesięcy jak sama zaczęła chodzić) Nie jest przez to krzywa czy opóźniona. Uważam ,że używany w miare rozsądku nie jest szkodliwy. A widzę ,że lekarze coraz więcej wymyślają ,żeby pokazać niby jacy mądrzy są. Niedługo to się okaże ,że mleko modyfikowane ma coś w składzie szkodliwego ( ze słoiczkami już coś było ). Tyle.
 
Witajcie ja tylko na chwilkę zdać relacje ze szczepienia. Mamy wkońcu za soba ostatnie szczepienie, teraz przerwa 5 miesięczna. mały waży 10,1 kg i ma 74 cm wzrstu:-)Duży, proporcjonalny chłopczyk:-)Powiedziałam jej ze Oskar zaczął wstawać sam w łóżeczku i spytałam czy mam mu na to pozwalać na to się mnie zapytała czy chcę go na siłe przywiązać do łóżeczka:-)Stwierdziła tylko że trzeba zaufać swojemu dziecku bo ono wie najlepiej co może a co nie. Więc ja zaufam Oskarowi, skoro uwaza że jest na tyle silny by stać to niech stoi:-DPonieważ od tyg podaję małemu danonki - zapytałam również i o to - również w tej kwestii nie widzi przeciwskazań. Mogę podawać już malemu chlebek:-)to tak na szybkiego bo mi młoddy robi porządki w Wiktoii szyfladach:-)

Wszystkiego najlepszego dla Krzysia i Kacperka!
 
Jeśli chodzi o siedzenie to ja podaje małemu palce jeśli widzę że chcę usiąść i siedzi tyle ile da radę później odpoczynek i znów do pozycji siedzącej jeśli chce, nic na siłę :-) i nie otaczam go poduszkami żeby podtrzymywały.
Z chodzika nie będziemy korzystać, jakoś nie jestem do niego przekonana jak już to jeździk :-)

Jak długo może trwać czkawka??? :-D
 
reklama
Witajcie ja tylko na chwilkę zdać relacje ze szczepienia. Mamy wkońcu za soba ostatnie szczepienie, teraz przerwa 5 miesięczna. mały waży 10,1 kg i ma 74 cm wzrstu:-)Duży, proporcjonalny chłopczyk:-)Powiedziałam jej ze Oskar zaczął wstawać sam w łóżeczku i spytałam czy mam mu na to pozwalać na to się mnie zapytała czy chcę go na siłe przywiązać do łóżeczka:-)Stwierdziła tylko że trzeba zaufać swojemu dziecku bo ono wie najlepiej co może a co nie. Więc ja zaufam Oskarowi, skoro uwaza że jest na tyle silny by stać to niech stoi:-DPonieważ od tyg podaję małemu danonki - zapytałam również i o to - również w tej kwestii nie widzi przeciwskazań. Mogę podawać już malemu chlebek:-)to tak na szybkiego bo mi młoddy robi porządki w Wiktoii szyfladach:-)

Wszystkiego najlepszego dla Krzysia i Kacperka!
Super podejście;\)Gratuluję klocka;)
 
Do góry