reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Swoją drogą jestem ciekawa kiedy u moich rodziców będzie ksiądz po kolędzie.....
Tak mnie zmieszali z błotem jak chciałam ochrzcić mała że szok....Mój tata powiedział że w tym roku nie przyjmie...a on codziennie w kościele na mszy jest....Ale znając życie to przyjmie tylko może coś niemiłego powiedzieć.....i oby ksiadz nie przyszedł jak ja będę w Polsce bo napewno wyjdę wtedy z domy...Jeszcze tylu złych słow na mój temat jak od nich nie usłyszałam...

Kuźwa, chce zmienić suwaczek bo ten mi się znudził i nie mogę od godziny już to rozpracowuję...jakaś ciemna masa jestem...Help!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
heja

eagle-gratuluje 1zabka :)
ewelinka-super, moj tez czeka kiedy tata uslyszy ale mala sie nie garnie do tego, tylko mama i bubu(na bulte wola hehe cwaniara)
ewela-piekna para z tomaszka i lenki :)

Wszystkiego dobrego dla POLI-sto lat!


Ja dzis skonczylam wczesniej :-)
nocka w miare spokojna do 3 potem byly pobodki co chwilka, wieczorem zuza dostala goraczki nie obylo sie bez calpolu :( ostateczie wstalo o 6 dostala butle i calol bo znow temperatura jej podskoczyla do 38, pospala z tata do 10 a o 14 znow goraczka i calpol... teraz spi slodko. Dobrze ze na pol roku spokoj ze szczepieniami..:tak:
wogle to czuje sie nieciekawie jakby mnie cos bralo, ale czego sie dziwic jak pol przedszkola na antybiotyku-kazdy kaszle, psilka na ciebie i wyciera smarki w twoje spodnie...ehh uroki ;-)

mykam na kawe i ciastko
 
Witajcie popołudniowo,

Ale miałam młyn w pracy.... nie miałam nawet kiedy was podczytywać:-( A do tego i tak wyszłam o 15:30 czyli później niż zwykle a roboty miałabym jeszcze conajmniej do 18-19:szok: Masakra... ale muszę to sobie wszystko rozłożyć w nast tygodniu.

Ale świetna parka z Tomusia i Lenki:-) Czyżby następne swaty:baffled:

ewelinka - właśnie to jest niesamowite w dzieciach kiedy one się tego wszystkiego uczą:-) Cudowne jest to że wie do kogo powiedzieć mama a do kogo tata:-) U nas nadal obroty na boki, czasem na brzuch no i wczoraj wywrotka w wanience z brzucha na plecy tak fikała plum plum:-D:-DSzkoda że ta bransoletka jednak nie taka jak byś chciała:-(

iiwka - u mnie przychodzi sie pytać;-)

ewela - trzecią paczkę?? Ja jeszcze ani jednej nie dostałam:szok:

Agi - a co ten ksiądz się Ciebie tak uczepił?:confused:

Odebrałam dzisiaj wyniki małej. Niby lepsze niż ostatnio, ale nadal jakieś poniżej podanej normy, chociaz wiem że trzeba przymknąć oko bo to norma dla dorosłych:p
 
zdec - no rozumiesz , dziecko bez ślubu...Obaj księża tak na mnie naskoczyli jakbym conajmniej ze 20 osób zabiła...No gorszej grzesznicy nie znali....Na szczęscie w Kościele Garnizonowym kapelan nie robił problemów i ochrzcił mała normalnie na mszy w niedziele.!!!!
 
zdec - no rozumiesz , dziecko bez ślubu...Obaj księża tak na mnie naskoczyli jakbym conajmniej ze 20 osób zabiła...No gorszej grzesznicy nie znali....Na szczęscie w Kościele Garnizonowym kapelan nie robił problemów i ochrzcił mała normalnie na mszy w niedziele.!!!!

To chyba wszędzie tak jest!!
 
reklama
Do góry