reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie laseczki!

Ewelinka
- gratuluję postępów małej, nigdy nie wiadomo czym nas jutro zaskoczą! :)

Agi - sto latek dla Poluni!!! :)ahhh, z tymi księżmi... nie wypowiem się na ich temat bo by mnie z forum wyrzucili ;)

Ewela
- ja nie dostałam ani jednej paczki... :( szkoda

Lena - oby wyniki byłe dobre na oko lekarza też ;)

My po wizycie u neurologa... oczywiście musiałam dostać za swoje... NIE STAWIAĆ NIE SADZAĆ i takie tam... bla bla... uważam że dobrze się mały rozwija więc po co te wszystkie uwagi??? Znów dała skierowanie na rehabilitacje bo ona widzi jeszcze dość duże napięcie w nóżkach?!?!? musimy się z mężem zastanowić czy pójdziemy czy też nie, uważam że ta baba przesadza... moi rodzice sadzali mnie i stawiali i jakoś nie mam problemu z chodzeniem ani z czym kolwiek... a co do napięcia w kończynach dolnych to jakoś nie zauważyłam żeby było coś nie tak... mówi że mały za bardzo prostuje nogi jak czuje coś pod nóżkami... a co ma robić??? ahh... już sama nie wiem co o tym mam myśleć... z tego wszystkiego go nie zważyła... w piątek do przychodni, zobaczymy co ona powie

Miłego dnia kochane!!!
 
reklama
Lena- kiedys przepisywalam i bralam 2zl za strone, ale to bylo z 10 lat temu!!

Athena- ja w sumie po sklepach latam sporo, ale dziecięce kupuje głownie w h&m a tam juz przeceny praktycznie nie ma. Wiem ze w mothercare teraz jakoś sie zaczela wiec tam warto sie przejsc..
 
Athena- w Tesco bylam wczoraj i juz nie ma tych przecenionych rzeczy. i wogole towaru bylo malo, przynajmniej tam gdzie ja bylam.
 
Szok!:szok: moje dziecko wlasnie zjadlo 200 ml mleka i to 2 .Zwykle jadla 100 a tu prosze i dalej sie drze o jeszcze boje sie zeby jej to nie zaszkodzilo

W najgorszym wypadku zwymiotuje. Kamil potrafi wypić 210 mleka a potem jeszcze 100 herbatki :-)

Moje dziecko zasnęło ale zjadło tylko 100ml i to godzinę przed snem więc pewnie długo nie pośpi.
 
Właśnie w mathercare byłam przed nowym rokiem i coś już tam było ale niewiele może teraz będzie taniej bo na letniej przecenie nieźle się tam obłowiłam za niewielką kasę, ale pewnie najtaniej będzie pod koniec stycznia tylko pewnie już będzie trudno o rozmiar...W H&M ostatnio kupiłam małemu ekstra spodnie jeansowe za 20zł :)
Ciekawe jak z ciuszkami w Tesco, jakie są ceny i czy coś jeszcze zostało, może jakość tego Disneya nie jest jakaś super ale są bardzo ładne i dość tanie.

Moje dziecko obgryzło mi pilota od telewizora...z każdej strony znać jego ząbki, już więcej diabeł nie dostanie swojej ulubionej zabawki :), muszę mu znaleźć jakiś stary pilot bo to najlepsza zabawka.

He he. My też dzisiaj znaleźliśmy dla Jasia starego pilota, bo te co używamy to za bardzo ślinił :)

Moja pierwsza próba z You Tube :) Tylko się nie śmiać
YouTube - Pierwsze próby siadania :)
 
reklama
Do góry