reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzięki bo właśnie to będzie pierwszy raz(jak mieszkam w bloku,bo w tamtym roku jak chodził to nas nie było) jak ksiądz będzie chodził po kolędzie a to co innego niż przyjmować go w domu na wsi.
 
reklama
Hejka
Jejku moje dziecię w końcu zasnęło...Dzis obudziłą się ostatecznie o 7.40....Oczu nie mogłam otworzyć....zawsze się budzi....ok 8.30....

lena - czekamy na wieści o wynikach....
ewelinka - to musi byc cudowne usłyszeć już takie świadome mama czy tata...Ja to pewnie się poryczę jak usłysze...bo u nas narazie takie nieświadome mamuuuuu....czasami wychodzi... :-) Gratulacje dla Zosi za nowe umiejętności!!!
eagle - no Twoja córunia to już w ogóle świadomie mówi jak Cie kocha...Jejku ja też juz bym chciała cos takiego usłyszec...ale to jeszcze kawał czasu...
gosiagro - Ach Ty to masz dobrze, z tymi dyżurami męzunia....!!!
zdec - współczuję nocki!
milka, gosiagro - oby te ząbki wyszły jak najszybciej....aby dzieciaczki się nie męczyły...U nas sie spokoiło...Na horyzoncie żadnego zębola nie widać...ale i z dziąsłami lepiej już chyba tak nie dokuczaja Polusi bo skończyło się ich tarcie...
ewela, paula - śliczna parka się zapowiada....
magdziak - gratuluje że pierwszy dzień w pracy za Tobą...na pewno z każdym dniem będzie lepiej...jejku ja też za 2 miesiące i wracam i juz mi smutno z tego powodu!!!!
ewuś - kochana nami sie nie przejmuj....ucz się pilnie a my o Tobie nie zapomnimy i będziemy czekały z niecierpliowścią na każdy Twój post!!!!
koriander - gratki z powodu samochodu, a jaki to będzie....????(wścibska baba ze mnie :-) )

I dalej pustka w głowie...Kurdę co komu jeszcze miałam napisać.... Bozę czyżby to już demencja starcza ....w wieku 33 lat....????:szok:
 
ewela-ja dostałam 2
agi-najlepsze życzonka dla Polci:tak:
Przyszła ta moja branzoletka no i znów jestem wkurzona bo dwa takie mniejsze koraliki nie wchodzą na branzoletke :angry:będe musiała dokupić jeszcze łańcuszek to może na niego wlezą i wydałam 200 i jeszcze niezbyt zadowolona jestem:no:
 
Dzień Dobry
poczytam Was za chwilkę jak zrobię sobie jakieś śniadanko

ale muszę się pochwalić mamy pierwszego ząbka lewa dolna jedyneczka
obstawialiśmy że górne wyjdą pierwsze bo ma takie dziąsła opuchnięte a tu niespodzianka, dziś rano ugryzł mnie w palec i już wszystko się wydało:-)

Serdeczne gratulacje!!!:-) My dalej nic:-(

eagle gratuluję:-) jak ma napuchnięte dziąsła to teraz pewnie ząbki posypią się jedne po drugich, a u nas cisza:-(

czy Wasze dzieci też BZYKAJĄ (pozycja jak do raczkowania, ale ruchy przód-tył) ???
mój już jakieś 2 tygodnie tak intensywnie to robi, a ruszyć nie chce, jak coś to pełza i to coraz szybciej. Wczoraj śmieliśmy się z niego bo po panelach pędził do kapcia, jak mój mąż powiedział "gdzie idziesz" to Mały zatrzymał się, odwrócił do nas głowę i powiedział "pa" :-D i popędził dalej. domyślam się że to nie było ,świadome, ale fajnie wyszło:-)
Ha ha. Mój Jasiek też "bzyka". Czasami sięgnie po grzechotkę ale nóg nie daje do przodu więc pada płasko na brzuch.:-)

Żebym ja to wiedziałą;)
Dzisiaj idę po odbiór wyników!!

Powodzenia z wynikami. Mam nadzieję ,że jesteś zdrowa jak rybcia:tak:

A to z wczorajszego spotkanka Tomaszka i Lenki :-)

Zobacz załącznik 314715

Hmmm, hmmm. Jaka śliczniusia parka :-)

Agi78 sto lat dla kochanej naszej Polci, pol roczku minelo jak jeden dzien!!! Dzuzy buziak kochane!! I milego dnia

Asiek chyba ci umknal moj post.. skad jestes z opolskiego? Kto wie moze sie znamy :-)
ewela ale fajna parka rosnie w Ustroniu ;-)
ewelinka super!! My nadal proobujemy nauczyc papa, powoli chwyta Kosi kosi lapci strasznie to lubi, fajne te nasze dzieci sie powoli robia :-)
ewus ty sie rzestan przejmowac BB, wpadaj tylko raz na jakis czas dac znac co i jak, a jak beda jakies ciekawe akcje to obiecuje ze ci streszczenia na zamknietym bede wstawiac:-) No i niedlugo zaczne przepytywac z angielskiego...:nerd: Ucz sie na prawde warto (chociaz przed matura mialam ochote wszystko zostawic i uciekac :sorry2:)

Ja zaraz uciekam na pierwsza jazde po stu latach :-D

No to powodzonka na jeździe:-D

eagle - super z tym mówieniem kocham mamę:-), nim się obejrzymy i nasze maluchy będą tak mówić:tak:; gratuluje ząbka!

Milka - to zębolek tuż tuż:-) ja czekam na drugiego powinien wyjść na dniach:tak:

ewus - nami się nie przejmuj, powodzenia! Podziwiam Cie, ze wszystko tak łączysz:tak:

magdziak
- pierwsze koty za płoty:-)

emalia - a jakie jest twoje marzenie zawodowe?

zdec - współczuje nocki, u mnie dziś ok, bo maż miał dyżur:-p;-)

ita - tak, tak Maja tez bzyka:-D:-D

Lena - jak wyniki?

ewela - śliczna para!!

ewelinka - to rzeczywiscie zmasowany skok:-D gratuluje nowym umiejętności Zosi:-)

koriander - powodzenia na jeździe, tylko nikogo nie zabij:-p:-p;-);-)

Położnictwo;-)

ewela-ja dostałam 2
agi-najlepsze życzonka dla Polci:tak:
Przyszła ta moja branzoletka no i znów jestem wkurzona bo dwa takie mniejsze koraliki nie wchodzą na branzoletke :angry:będe musiała dokupić jeszcze łańcuszek to może na niego wlezą i wydałam 200 i jeszcze niezbyt zadowolona jestem:no:

Ale masz pecha z Tą bransoletką. Najpierw tak długo nie przychodziła a teraz taki zonk. Szkoda:no:
 
emailia- mamy takie samo marzenie zawodowe :)

Ewelinka- ja tez cezkam na bransoletkę :) Zamowiłam sobie na lilou.pl a na imieniny mam dostać jeszcze dwie przywieszki- dziewczynki z wygrawerowanymi imionami:)
 
reklama
Nie martw sie, moja kolezanka co tez rodzila w czerwcu i przeciez wsio wypisywala w szpitalu tez nie dostala. Ale pytam ,bo Pa ula dostala,a ja nie,a mieszkamy w tej samej dziurze :szok:

:-D :-D :-D :-D Dobre :-) :-) to u Was wszystkie mają okres w tym samym czasie?? :-) :-)

Wyniki na moje oko dobre ale zobaczymy co lekarka powie;)

Pewnie potwierdzi Twoje przypuszczenia :-D

ewela-ja dostałam 2
agi-najlepsze życzonka dla Polci:tak:
Przyszła ta moja branzoletka no i znów jestem wkurzona bo dwa takie mniejsze koraliki nie wchodzą na branzoletke :angry:będe musiała dokupić jeszcze łańcuszek to może na niego wlezą i wydałam 200 i jeszcze niezbyt zadowolona jestem:no:

To faktycznie pech, ale jestem Ci wdzięczna bowiem całkowicie mnie zniechęciłaś do zakupu biżuterii przez internet.


Moje dziecko leży na wersalce i piszczy, krzyczy i znów piszczy a od czasu do czasu wydaje niecenzuralne odgłosy :-) :-) w dodatku pierdzi śliną więc zaraz body będą do przebrania. Jak tu go nie kochać :-D
 
Do góry