reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Ja zadnej paczki nie dostalam bo nic w szpitalu nie wypelnialam..
Tylko te pieluchy z pampersa, ale to juz w domu przez net zamowilam.
 
Niech mi któraś powie jak się filmy na You tube daje, ale tak żeby wszyscy nie widzieli. Może być na PW. Właśnie Jaśka złapałam jak siada w huśtawce :)

W prywatności ustawiasz opcje niepubliczny i wtedy zobaczą ci którym dasz linka lub opcje prywatny będą to mogli oglądać wybrani użytkownicy YOU Tube. Ja korzystam z pierwszej opcji z linkiem , bo moi rodzice to na you tube niezarejestrowani nie są
 
Ja żadnej paczki jak dotąd nie dostałam... :-(
Polcia nakarmiona , napojona śpi....P. dzwonił że bedzie niedługo w domku....Super....

Lenka - dobrze że wyniki wyglądają ok!
ewelinka współczuję z tą bransoletką
emalia - ja robie tak samo jak gosiagro z filmikami...mozliwośc obejrzenia maja tylko osoby posiadające link do filmiku!

W imieniu własnym i Poluni dziękujemy za życzonka...Kochane jesteście!
 
reklama
ita - tak, tak Maja tez bzyka:-D:-D
:-D:-D:-D Wcześnie zaczyna, chyba za dużo postów Leny dawałaś jej poczytać :-D:-D:-D
Laski a ja mam pytanie jak to jest z księdzem po kolędzie w bloku???
Przychodzi najpierw ministrant się pytać czy się księdza przyjmie czy jak???
U nas dzień wcześniej chodzą ministranci i pytają, a potem jeszcze w dniu kolędy też najpierw ministranci przychodzą powiadomić, a za 5-10min ksiądz przychodzi:biggrin2:
Wszystkiego najlepszego dla POLCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry