reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
A ja wpadam się pochwalić ,że miałam przed chwilą telefon ,że wygrałam w konkurscie "gerber moja pierwsza zima "!!!!
Kupon o wartości 200zł do Chicci lub reserved :) Co lepsze?
 
Cześć dziewczyny:-) U mnie noc masakryczna - mała budziła się chyba z 10 razy:-( Doradźcie mi czy jakbym ją na noc nakarmiła modyfikowanym to czy powinna przespać w miarę całą noc? Bo do tej pory jest tylko na cycusiu:-) i już się zastanawiam, że może jej nie wystarcza?
Co do diet to ja nigdy nie umiałam wytrwać do końca:zawstydzona/y: Najwięcej schudłam podczas karmienia piersią - mam już 11 kg mniej niż przed ciążą:-), ale wszystkim przechodzącym na dietę, jak również ćwiczącym życzę powodzenia:-)
Miłego dnia:-) i wszystkiego najlepszego dla Jasia:-)
my jestesmy tylko na mm i pobudki w nocy sa, niezaleznie od tego czy samo mleczko wypije czy z kleikiem na gesto zrobie wiec wydaje mi sie ze to chyba nie ma nic wspolnego
babcie maja to do siebie ze wszedzie widza glodne dzieci:)

czesc;)
Witajcie! u mnie zaćmienie było pięknie widać! ;)

Jutro do lekarza, ale i tak Was zapytam... na pewno już było na ten temat pisane ale ja mam sklerozę... ;)
Mój mały ostatnio zjada bardzo mało... tzn. trzy razy mleczko po maksymalnie 100ml, dwa razy kaszkę po 100ml, jakiś obiadek i deserek (deserek zawsze cały, ile bym nie dała to zje) czytałam że w tym wieku dziecko powinno wypijać nawet 200ml mleczka na raz a Damian za nic w świecie nie che więcej... czy to normalne????
zobaczysz jak przybiera, jezeli wszystko jest w normie to nie ma czym sie przejmowac, widocznie mu wystarcza
my mamy zwyklego niekapka i na pozniej kubek z lovi 360 stopni, wiecej nie zamierzam kupowac bo w koncu tez musi nauczyc sie pic ze zwyklego kubka

Karo 1000 zl to niezle szalenstwo choc przy cenach dzieciecych ciuchow to realny wydatek, swietna babcia
Perfecta sto lat dla Jaska

u nas w dalszym ciagu podwyzszona temp bez innych objawow, jutro chyba przejade sie jeszcze raz gdzies do lekarza
KasiaJanicka mozesz podac namiary na pediatre do ktorego jezdzisz z Fifim prywatnie?

wkurzylam sie w superfarmie, nie dosc ze bebilon podrozal o cale 5 zl to jeszcze mialam kupon na pampersy economy a te mi mowia ze moja paczka to economy + 30% i na nia znizki nie ma
a czy sa 4+ bez tych 30%?
 
my jestesmy tylko na mm i pobudki w nocy sa, niezaleznie od tego czy samo mleczko wypije czy z kleikiem na gesto zrobie wiec wydaje mi sie ze to chyba nie ma nic wspolnego
babcie maja to do siebie ze wszedzie widza glodne dzieci:)


czesc;)

zobaczysz jak przybiera, jezeli wszystko jest w normie to nie ma czym sie przejmowac, widocznie mu wystarcza

my mamy zwyklego niekapka i na pozniej kubek z lovi 360 stopni, wiecej nie zamierzam kupowac bo w koncu tez musi nauczyc sie pic ze zwyklego kubka

Karo 1000 zl to niezle szalenstwo choc przy cenach dzieciecych ciuchow to realny wydatek, swietna babcia
Perfecta sto lat dla Jaska

u nas w dalszym ciagu podwyzszona temp bez innych objawow, jutro chyba przejade sie jeszcze raz gdzies do lekarza
KasiaJanicka mozesz podac namiary na pediatre do ktorego jezdzisz z Fifim prywatnie?

wkurzylam sie w superfarmie, nie dosc ze bebilon podrozal o cale 5 zl to jeszcze mialam kupon na pampersy economy a te mi mowia ze moja paczka to economy + 30% i na nia znizki nie ma
a czy sa 4+ bez tych 30%?

W BIEDRONCE w stałej cenie 36 z gr;\)
 
chyba żadna:-D ja wytrwałam do 27 dnia, ewelinka i agast padły chyba po 30 kilku dniach no i Lencja nie wiem po ilu
U mnie na 22 się skończyło ale od 1 zaczęłam znowu. Od początku roku aby mieć prosty rachunek, zobaczymy jak będzie teraz :)))

nie da rady muszę jej udzielić głosu:

vn o70uhg h nj7 jjn j dx mnvn0ob - 9cb
'9er7981 esb v vhy

:)
emalia - gratki, nie wiem co bym wybrała:)
 
cześć,
tylko sie przywitam i uciekam - ciągły brak czasu :/ Natan ostatnio bardzomarudny, mało je i cały czas trzeba go nosić no i znów nutramigenu nie chce pić a było już tak dobrze :/ ja i mąż chorzy, a małego chyba zaczyna coś brać :/
pokrótce tyle u mnie :)
 
hej Kornelcia :) moje śpią wiec mam chwilke :p

ja wczoraj w biedronce widziałam hugiesy w tym kartonie po 37 zł :) ale kumpela pojechała do innej i mowiła ze po 39 były wiec nie kapuje :p

no to popisałam dzieć nr 2 sie budzi ;/
 
emalia - super! Gratuluję:) Ja bym wolała chicco:) Ale w sumie w reserved na przecenach możesz kupić za to więcej... sama nie wiem...

Ciociu Leno jeszcze nie wiem, ale znając mojego męża to i pewnie będziemy, bo przecież deski sobie nie odpuści dopóki śnieg leży:-D

Klementinka A czemu podrożał??:szok: Przeciez 5zł to nie 1punkt procentowy:wściekła/y::wściekła/y: Kurcze może mój pepti też podrożeje?
 
reklama
athena wcale ci się nie dziwię. Mi też strasznie brakowało kontaktu z ludźmi.
A propos kontaktu wszyscy sobie tu już poszli do domu i nie ma z kim gadać więc też zawijam:p Przecież jutro też jest dzień:) Pędzę do mojego słoneczka;)

Do wieczorka dziewczyny;)
 
Do góry