reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Hej
Przywitam się i tu!!!!
Boziu juz nie pamietam co komu miałam opdisać....
karo - gratuluje teściowej....Trochę załuję że nie ma tu moich rodziców...bo oni na Polcię też by majatek wydali...No ze mna byłoby gorzej...hihihihih :-D.....
Asiek 83 - witam!!!!
Kasiek - moja je tak...W nocy raz mleko mm 180ml, rano wstaje je też ok 180ml mleka....za jakieś 3 godzinki słoiczek deserku....Potem cały obiadek za jakieś 2 godzinki...po obiadku znów deserek....po nim mleko modyfikowe i tu je od 150ml do 210ml i 2 godzinki po mleku kaszka od 150ml do 200ml....Ale też przechodziłam przez okres buntu jedzeniowego...raz w ogóle nie chciała mleka, innym razem obiadki były bleeee
perfecta - Szczęścia zdrówka i samych radosnych chwil dla Jasia....

Zmykam bo pilnuję dziewczynek....i właśnie jedna zaczęła płakać....nie moja ....
 
Ja sie witam tak na szybciutko bo dzien marudy :-D No i musze sie pochwalic, kupujemy auto a od jutra biore jazdy zeby sobie odswiezyc, pocwiczyc jazde na autostradzie i omijanie rowerow. Jupiiii tak sie ciesze, juz wiem avena co ostatnio czulas ;-)
anecznik dzieki za tabelke, juz niedlugo zaczynam :-)

gosiagro jak dietka?? Powiedz z jakiej strony bierzesz przepisy np na chlebek?

Asiek witaj, a skad dokladnie jestes z opolskiego??

kurczę idę się zabrać za jakieś sprzątanie bo mnie ksiądz z odkurzaczem w ręce zastanie :)
ale będę was śledzić żeby nie było :D
powodzenia na koledzie :) i ciesze sie ze kontrola udana :)
witajcie;)
ja juz wrociłam z badań jutro wyniki;)
I kase dostałam za urlop;)mmmm fajnie ale spac mi sie chce masakrycznie!!
u nas nocka super zreszta jak zawsze;)od 17 do 8;)
super ta kaska, ale ci zazdroszcze nocek :cool:
Hej
u mnie zacmienie tez bylo super widac:-)

No i dziewczyny mamy drugiego ząbka :-D mam nadzieje ze teraz troszke odpoczniemy i maly bedzie grzeczniejszy.... :dry: choc górne dziąsła są mocno napuchniete.... ;]
gratuluje!
u nas ok, jutro jedziemy do tego spa co wam pisałam- już się nie mogę doczekać;-)
co do innych rzeczy to u nas ok, mała trochę lepiej śpi w nocy. Byłyśmy z teściową na zakupach wyprzedażowych dla małej....1000 zł poszło....ale za to tyle pięknych ciuszków na przyszły rok kupionych;-) mnie też obleciało- nowa marynarka, dresiki adidasa i ze 2 bluzeczki;-)
karo milego pobytu w spa! Pochwal sie ciuszkami na watku :) A ja twoje zdjecia widzialam i jestes laska nie wiem gdzie ty nadwage masz??:confused2:
A dzisiaj robię hummus ciecierzyca już się gotuje - jadłyście kiedyś?
Ja humus kiedys robilam a teraz mam na rogu tureckie delikatesy i robia tam tak pyszny delikatny i puszysty ze mi sie juz nie chce samej miksowac :-DAle uwielbiam go, swiezy chlebek, dobra oliwa z oliwek, troche humusu i harrisy, mniam :tak:
STO LAT DLA JASIA!
A ja wpadam się pochwalić ,że miałam przed chwilą telefon ,że wygrałam w konkurscie "gerber moja pierwsza zima "!!!!
Kupon o wartości 200zł do Chicci lub reserved :) Co lepsze?
gratki! Ja chicci nie znam a reserved zawsze fajne
nie da rady muszę jej udzielić głosu:

vn o70uhg h nj7 jjn j dx mnvn0ob - 9cb
'9er7981 esb v vhy
czesc Nelcia:-D
cześć,
tylko sie przywitam i uciekam - ciągły brak czasu :/ Natan ostatnio bardzomarudny, mało je i cały czas trzeba go nosić no i znów nutramigenu nie chce pić a było już tak dobrze :/ ja i mąż chorzy, a małego chyba zaczyna coś brać :/
pokrótce tyle u mnie :)
zdrowka dla was, a jak z zabkai u was? Moze to przez nie??
 
Ostatnia edycja:
witam! i przepraszam ze długo nie pisałam ale nie miałam dostępu do internetu. Musze sie pochwalić:tak: moja Julka dzis pierwszy raz sama usiadła!!!! :) jestem strasznie dumna!
 
eagle - super, że na kontroli wszystko ok:-)

zdec - co ty tu o odchudzaniu mówisz, przecież ty patyk jesteś:-p

Kasiek
- będzie dobrze u lekarza, trzymam kciuki!

eagle - właśnie po to stworzyłam suwaczek, by mieć dodatkowy doping:-)

ewela - ja też swoich postów nie widzę:eek:

Lena - ty to masz te nocki <zazdrości>

ElizaEm - gratulacje!

zyrraffka - super z tym spaniem, oby tak zostało, a najlepiej żeby żadnej pobudki nie było:-)

Perfecta- ciekawe rzeczy pichcisz:tak:

karo - miłego pobytu w spa:-) babcia ma gest:tak:, chociaż ja na moją teściowa tez nie mogę narzekać;-)

emalia - super, gratuluje!!:-D Ja wybrałabym Reserved

Klementinka
- dokładnie tak jak piszesz babcie by tylko jedzenie dawały bo przecież dziecko głodne:szok:

Lencja - to trzymam kciuki abyś tym razem do końca doszła

nadika - dużo zdrówka dla Was!

zdec- fajnie masz z tymi godzinami pracy że można sobie wyjść wcześniej:tak:

koriander - a dobrze:-) 1 kg do tyłu:-) a chlebek to np z tej stronki, jest mnóstwo stronek z przepisami, dopiero powoli przez nie przechodzę
Przepisy Dukana - Dukanowy chleb - faza 2

super z tym autkiem:-D
 
W BIEDRONCE w stałej cenie 36 z gr;\)
ale ja jeszcze ciagle ten comfort kupuje, pewnie dlatego inna cena
Klementinka A czemu podrożał??:szok: Przeciez 5zł to nie 1punkt procentowy:wściekła/y::wściekła/y: Kurcze może mój pepti też podrożeje?
no wlasnie! mnie tez to wkurza bo ceny poszly w gore o wiecej niz 1%, wykorzystuja to @#$%^%##@

Gosiagro juz czuje jak bede Jaska odchudzac po kazdej wizycie u dziadkow, oni ciagle by mu jesc dawali i na mnie gadaja ze za malo mu daje
 
Ostatnia edycja:
ale ja jeszcze ciagle ten comfort kupuje, pewnie dlatego inna cena

no wlasnie! mnie tez to wkurza bo ceny poszly w gore o wiecej niz 1%, wykorzystuja to @#$%^%##@

Gosiagro juz czuje jak bede Jaska odchudzac po kazdej wizycie u dziadkow, oni ciagle by mu jesc dawali i na mnie gadaja ze za malo mu daje
wiesz co ten comfort jest w intermarche w starej cenie;)
 
Obraz 013.jpgOto moje pyszności:)
Obraz 015.jpg
 
reklama
Do góry