reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kasiulka, Eagle dziękuje za odpowiedzi. :-)Wydaje mi się, że to nie zależy od temperatury, ani od tego w czym śpi, gdyż wcześniej w miarę przesypiała. Dopiero od paru dni się tak budzi, a wszyscy wokół (ciotki, babcie) powtarzają, że to dlatego, że głodna, że pierś już jej nie wystarcza, że powinna dostać mm. Mi się wydaje, że może ząbki idą?

Eagle powodzenia na kolędzie, my mamy dopiero w połowie stycznia

Kasiek myślę tak jak pozostałe dziewczyny, że nie masz się co martwić.

Lena zazdroszczę przespanych nocek.:-)Mało tego Ty nawet cały wieczór masz dla siebie:-)
 
reklama
zyraffka-to widze że moja Zośka zajada mniej więcej tyle samo co Łukaszek:tak:
lena-ja też dziś jakaś śpiąca chodze chyba taka pogoda

Już mi się humor zepsuł czekam już od wczoraj na przesyłke bo zamówiłam sobie bransoletke z tych koralików srebrnych modułowych czy tam pandora czy beads różnie na nie mówią juz tydzień przed świętami a oni przysłali dziś wiadomóść że dziś wysyłają teraz to przyjdzie pewnie koło piątku dopiero:(


tylko 3 dni różnicy między nimi, wiem,ze to bez znaczenia jeśli chodzi o apetyt:) ale tak sobie porównałam hihi
 
witajcie;)
ja juz wrociłam z badań jutro wyniki;)
I kase dostałam za urlop;)mmmm fajnie ale spac mi sie chce masakrycznie!!
u nas nocka super zreszta jak zawsze;)od 17 do 8;)


nie dziwię się teraz,zemasz tyle czasu na gotowanie, boga ...:)) U mnie nocki lepiej 2 razy pobudka i wstawanko o 6 lub 7. Porównując to co było to rewelacja:)
 
Eliza_eM - Gratulacje !!!

Ja chyba mam dzisiaj dzień świstaka , jakieś dziwne rzeczy robie i komputer odmawia posłuszeństwa jeszcze.
Muszę jeszcze zadzwonić do sklepu orientalnego by mi spakowały potrzebne rzeczy a mąż odbierze i zapłaci jak zwykle :) aż się boję że jakaś gafę trzasnę przez telefon:p:) I mi zamiast pasty tamaryndowej po złości wężową jakąś zapakuję:p:p:p
 
kpi- witaj w klubie- u nas też córeczka tatusia, już chyba się przyzwyczajam;-)

avena- gratuluję prześwitów i oby szybką ząbki wyszły

u nas ok, jutro jedziemy do tego spa co wam pisałam- już się nie mogę doczekać;-)
co do innych rzeczy to u nas ok, mała trochę lepiej śpi w nocy. Byłyśmy z teściową na zakupach wyprzedażowych dla małej....1000 zł poszło....ale za to tyle pięknych ciuszków na przyszły rok kupionych;-) mnie też obleciało- nowa marynarka, dresiki adidasa i ze 2 bluzeczki;-)

zdec- gratuliję roli cioci;-)
ewela- super sukcesy łobuza, moja Mila jeszcze nie ten etap...na razie robi "brzuszki" podnosi głowę i nogi jakby się chciała podnieść do siedzenia ale nie ma siły jeszcze;-) komicznie to wygląda;-)
lena- 9 kg!! solidna waga! u nas ledwo 8 kg
Asiek83- witam na forum. I nie o to chodzi ze nowe mamy są niemile widzane tylko o to że jesteśmy nieufne bo spażyłyśmy się już... ;-)

co do odchudzania to koniecznie musze się wziąść za siebie bo wyglądam mega tłusto...ale nie wiem właśnie na jaką dietę przejść....;-(

athena - a gdzie kupiłaś meridię? masz namiar na kogoś kto sprzeda? ja mam tylko listek bo został mi z kuracji dawno temu...a teraz chętnie bym kupiła

Perfecta- zdrówka i sukcesów dla Jasia

jeśli chdzi o jedzonko, my bez cyca, to u nas o 8.00 190 ml kaszki, później deser, ok. 14.30 obiad- ok. 200 ml zupy z mięsem albo jakiś obiadek ze słoika, na podwieczorek teraz daję jej drugą kaszkę tak ok. 150 ml, a na kolację ok. 200 ml zupy z mięsem drugi raz. musiałam zamienić mięso z kaszką bo po wieczorniej kaszce małą bolał brzuch w nocy...

Eliza- gratulujemy ząbka
 
Perfecta a ty z tego sklepu orientalnego to coś jesz??? Pasta wężowa?? Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujj\

Eliza gratuluję ząbka!

karo masz nieziemską tą teściową. Tysiąc wow:szok: Jeszcze tyle na małej ciuszki na raz nie wydałam, chyba muszę to nadrobić:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Perfecta a ty z tego sklepu orientalnego to coś jesz??? Pasta wężowa?? Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujj\

Eliza gratuluję ząbka!

karo masz nieziemską tą teściową. Tysiąc wow:szok: Jeszcze tyle na małej ciuszki na raz nie wydałam, chyba muszę to nadrobić:-D:-D


To taki żart był.... Ja nie wiem czy wogóle takie coś jest:p
A ze sklepu orientalnego jemy i to dużo:) Sosy sojowe , sosy sambal olek , teryyaki , paste tom yum, paste tahini , makarony ryzowe , ryże , i wiele wiele innych produktów bo nie cierpię tao tao a jak widać jestem fanatyczką kuchni dalekiego wschodu i w produkty orientalne tylko w sklepie orientalnym się zaopatruję:)

A dzisiaj robię hummus ciecierzyca już się gotuje - jadłyście kiedyś?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry