reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć:-)


Mój mały "Binladenek" w odróżnieniu od swojej siostry bardzo lubi spac i lezec na brzuszku.
Nie lubi zasypiac na plecach,jak go tak położe to odrazu przekręca się na bok jeden czy drugi a potem szybciutko na brzuszek.
W nocy układa sie w tej pozycji i wędruje po łózeczku i jak uderzy głowa w szczebelki albo łapki mu zdrętwieją to zaczyna popłakiwać a ja wedruje po nocy żeby go inaczej połozyc.Czasem zdarza sie ze przychodze a on na śpiąco stoi "na czterech" i buja sie w przód i w tył :-)



jak bym opowiadała o moim Kacperku :-) zachowuje się identycznie

Gosiagro - powodzenia na diecie, trzymam kciuki :-)
ita - cześć :-)

Dużo zdrówka i wszystkiego Najlepszego dla Jasia
 
reklama
ja też się witam
miałam wczoraj podczytać zaległości jak dzieciaki pójdą spać ale efekt był taki że i ja przed 21 też już spałam, nie wiem jak wy to robicie że siedzicie tu po nocach?
dziś też już przychodnia zaliczona z obojgiem do kontroli i na szczęście już prawie po chorobie
teraz mój śpi po nocy, Asia ogląda bajki a najmłodszy bawi się w łóżeczku wiec korzystam i z kawką biorę się za lekturę, mam nadzieję że nikt i nic mi nie przeszkodzi....
choc powinnam trochę posprzątać bo ksiądz po kolędzie popołudniu ma przyjść, ale co tam jeszcze zdąrzę :)
 
Ten internet tu chodzi jak czołg:-( Masakra....

Współczuję nocek...:-( Widzę że sporo z was nie wyspanych:-( Moja niby fajnie śpi, ale mogłaby rano spać dłużej zamiast wstawać koło 6, a potem już koło 8-9 iść na drzemkę:no: Chociaż jak jest weekend to potrafi pospać dłużej - do 7:-D

Powodzenia w sprzątaniu i odchudzaniu;-) To ja chyba też nie długo muszę zacząć, bo wszystkie się szprychy zrobicie, a ja będę sama jedna taki grubasek:-) No i jak piszecie o bałaganie to mam teraz wyrzuty sumienia, bo zostawiłam mojej mamie zlew pełen brudnych garów i suszarkę ciuchów do prasowania..niby mówiłam żeby nie sprzątała, ale dobrze ją znam;-)

edit) U nas tego zaćmienia nie widać:-( Przynajmniej tu...
 
Witajcie! u mnie zaćmienie było pięknie widać! ;)

Jutro do lekarza, ale i tak Was zapytam... na pewno już było na ten temat pisane ale ja mam sklerozę... ;)
Mój mały ostatnio zjada bardzo mało... tzn. trzy razy mleczko po maksymalnie 100ml, dwa razy kaszkę po 100ml, jakiś obiadek i deserek (deserek zawsze cały, ile bym nie dała to zje) czytałam że w tym wieku dziecko powinno wypijać nawet 200ml mleczka na raz a Damian za nic w świecie nie che więcej... czy to normalne????
 
ewela, zdec dziękuję za rady co do pościeli, chciałam kupić same poszewki bo wypełnienie - kołdrę i poduszkę już mamy, bo ostatnio jakoś tak często małemu przebieram, chciałam tą niebieską z Kubisiem Puchatkiem ale w tej chwili nie maja jej w ofercie, poczekam może jeszcze będzie... jak nie to będe szukać czegoś innego
ewela, Anik gratulacje dla chłopaków, ale zdolniachy mój to daleko w tyle jest:-)
Kasiek także dziękuję, zaraz popatrzę na allegro:-)
a co do leżenia i spania na brzuszku u Tomka absolutnie nie wchodzi w grę, nie lubi i koniec, za to córcia bardzo lubiła i odkąd nauczyła si,ę sama przekręcać na brzuch to tak śpi i zostało jej to do tej pory, sporadycznie śpi na boku a tak to tylko na brzuchu
magdziak miłej pracy i powodzenia dla Zuzi na szczepieniu
Asiek83 witaj i pisz śmiało, my przecież nie jesteśmy wcale takie "niedobre"
to chyba nie ma znaczenia czy mm czy cyc? mój na cycu bardzo szybko zaczął przesypiać noce i wstawać na karmienie raz lub dwa w ciągu nocki
gosiagro w takim razie powodzenia w dietowaniu, będziemy mobilizowały gdyby coś
i suwaczek nawet jest...:tak:
Milka26 a co u Was?
anecznik także powodzenia na diecie życzę i w ćwiczeniach, mojemu też pasowałoby się brzuszka pozbyć, ale jak się piwko lubi to co zrobić;-)
Perfecta najlepszości dla Jasia oraz spóźnione dla Natalci i Karolci
ita85 cześć
agast22 u nas też tego zaćmienia nie widać, za to mgła taka że szok

i to by było na tyle dziecię nie pozwala na poczytanie więcej
 
Kasiek wydaje mi się że nie masz się czym przejmować. Każde dziecko pije tyle ile ma ochotę, podobnie jak dorośli jedzą ile chcą. Jedni dużo inni mało. Z tego co piszesz pije 500ml + deserki i obiadki, może trochę mało, ale jeżeli przybiera normalnie na wadze to nie masz się czym martwić, widocznie jemu to wystarcza.
 
Kasiek wydaje mi się że nie masz się czym przejmować. Każde dziecko pije tyle ile ma ochotę, podobnie jak dorośli jedzą ile chcą. Jedni dużo inni mało. Z tego co piszesz pije 500ml + deserki i obiadki, może trochę mało, ale jeżeli przybiera normalnie na wadze to nie masz się czym martwić, widocznie jemu to wystarcza.

Co do wagi to dopiero jutro się dowiem czy ładnie przybiera... mam nadzieje że jest ponad 8kg, bo ostatnio był ważony jakieś 2 miesiące temu i ważył 7400
 
reklama
Do góry