reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam!Siedze w pracy i nie chce mi sie wziąść za robote tylko pije kawke:eek:
Najlepszego dla Jasia!
KASIEK-moja też ostatnio bardzo mało zjada tylko cyc a prócz niego pół słoiczka owocków pół słoiczka zupki i 70ml góra 100ml kaszki na noc niewiem czym ona sie tak pasie bo wazy sporo
 
reklama
Kasiek myślę że całkiem sporo je, może nie mleka ale dość dużo kaszki a do tego obiadki i deserki
dziecko samo się nie zagłodzi, a jeśli nie chce więcej to widocznie tyle mu wystarcza

mój zjada kaszki ok 100ml, mleko ok 180-190 ml plus 2 łyżeczki kaszki na kolacje do tego w ciągu dnia ok 2-3 łyzki owoców ( więcej gadzina nie chce) i odrobinę coś w stylu marchew plus ziemniaczki ( bo dopiero wprowadzamy inne rzeczy) a tak to tylko cyc
ewela ja też nie widzę
 
Kurcze to moja to mały obżartuch:
Rano zjada 150ml kaszki, ok 13 pół słoika obiadku i pół owoców, ok 15 150ml mleka, ok 19 200-230ml kaszki, w nocy 230ml mleka i jeszcze czasem nad ranem 100ml... I powiem wam że w sumie to gruba nie jest... może tylko trochę pyzata:p
 
kasiek - Myślę,ze nie masz się czym martwić. Mój zjada 3-4 razy mleczko z cyca, słoiczek owoców i pół słoiczka obiadku (czasaminie chce obiadku wtedy cyc) i na kolację kaszkę okoó 60-80 ml i cyc. Pije z 20 - 50 ml soczku, czasem chrupka przekąsi czy biszkopcik, co do wagi to też nie ważył mało. Mój 14 grudnia ważył 7900, skończył wtedy pół roczku
 
Ostatnia edycja:
kurczę idę się zabrać za jakieś sprzątanie bo mnie ksiądz z odkurzaczem w ręce zastanie :)
ale będę was śledzić żeby nie było :D
 
cześć!
brak mi czasu bo mamy małe przemeblowanie i kupiliśmy nową szafę którą trzeba złożyć a to takie klocki lego:-D
serdeczne życzenia dla Jaśka perfektowego
che che eagle u nas w zeszłym roku zastał nas w trakcie klejenia kafli na schodach :-Dale oczywiście mój księdza zbył że jeszcze nie mieszkamy ale w tym roku już się nie da sciemnić:-D
 
witajcie;)
ja juz wrociłam z badań jutro wyniki;)
I kase dostałam za urlop;)mmmm fajnie ale spac mi sie chce masakrycznie!!
u nas nocka super zreszta jak zawsze;)od 17 do 8;)
 
zyraffka-to widze że moja Zośka zajada mniej więcej tyle samo co Łukaszek:tak:
lena-ja też dziś jakaś śpiąca chodze chyba taka pogoda

Już mi się humor zepsuł czekam już od wczoraj na przesyłke bo zamówiłam sobie bransoletke z tych koralików srebrnych modułowych czy tam pandora czy beads różnie na nie mówią juz tydzień przed świętami a oni przysłali dziś wiadomóść że dziś wysyłają teraz to przyjdzie pewnie koło piątku dopiero:(
 
Ostatnia edycja:
Hej
u mnie zacmienie tez bylo super widac:-)

No i dziewczyny mamy drugiego ząbka :-D mam nadzieje ze teraz troszke odpoczniemy i maly bedzie grzeczniejszy.... :dry: choc górne dziąsła są mocno napuchniete.... ;]
 
reklama
Ja to jakaś nienormalna jestem chyba:):p Wstałam rano , nakarmiłam Jasia , usiadłam do bb z kawą , wypiłam kawke iiii położyłam się spac:p:) i spaliśmy do 10

A poza tym napisałam posta i mi komputer się wydupił , zawiesił i musiałam zrestartować:(:(
Kasiek - mój Jaś je bardzo podobnie , mniej prrybiera na wadze bo strasznie ruchliwy się zrobił. Lekarka mówiła że to normalne w tym wieku , dzieci ząbkują więc apatyt jest mniejszy i mniej przybieraja bo zaczynają siadać, rraczkować , obroty na brzuchu itp więc więcej spalają. Zaproponowała bym częściej może karmiła ale mój Jasiek przyzwyczajony do trybu 3 h ani nawet nie myśli o butli i ostro protestuje jak mu podaję. Do póki nie jest dziecko apatyczne, rozwija się w dobrym tempie , nie jest płaczliwe to widocznie "ten typ tak ma" i wydaje mi się że sam sobie reguluje ile ma zjeśc bo przecież jakby był głodny to byś słyszała:):):). Nie przejmuj się tym zbytnio:)
Ewela- (wczoraj wyszło mi z głowy jak pisałam posta ) - WOW jestem pod wielkim wrażeniem jak Tomaszek już samodzielnie stoi:):) super GRATULACJE. Mężowi wczoraj pokazałam zdjęcie bo mi nie wierzył i był w szoku:)
magdziak- powodzenai na szczepieniu!
Magdam - dobrze że już wracacie do zdrowia
eagle - pod dywan pozamiataj:) będzie szybciej i więcej czasu na bb:)
emalia - nie dziwie Ci się strachów po tym filmie.... Ja po wczoraj oglądniętnej "Lawinie" miałam pożarowe sny dzisiaj....

WSZYSTKIM ODCHUDZAJĄCYM POWODZENIA I WYTRWAŁOŚCI ŻYCZĘ
ja się kurcze poddałam z jogą jak zaczynałam kilka miesięcy wstecz. Sił mi brakowało. Ale noworoczne postanowienie jest i tez zaczynam od nowa tylko jeszcze nie wiem kiedy:) Na pewno w tym tygodniu .... albo następnym....
A przez te święta to 2 kg schudłam z nerwów , więc muszę utrzymac tendencję spadkową:)

U nas zaćmienie było widać , aż mi się na wzrok rzuciło od tego patrzenia i miałam przez kilka minut przed oczyma rózowa plamę ....
 
Ostatnia edycja:
Do góry