reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie,

gosiagro mało w ciąży przytyłaś:szok:

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów:)

Zbieram się powoli do pracy. Życzę wam miłego dnia;)
 
reklama
Witam wszystkich! mnie tylko jeden dzień nie było a już mam tyle zaległości! ja też od 4 dni jestem na a6w, ostatnio 10 dni wytrwałam ale to tylko dlatego ze zawsze cwiczyłam wieczorem a miałam duzo roboty wtedy i strasznie pozno zaczełam chodzic spać...ogólnie to tez biore rozbieg do odchudzania takiego z karmieniem, zamierzam nie jesc słodyczy, pieczywa, duzo ruchu itd mam nadzieje ze mleko nie zaniknie. A tak w ogóle to po tych 10 dniach było widać spore efekty i to mnie njabardziej mobilizuje. Ja dzis jestem jakaś zmeczona a nie powiem nocka super, mała zjadła o 22 potem o 24 a pozniej dopiero o 5 i od tej pory juz nie spi wiec powinnam być wyspana. Dziś musze troszke w domu ogarnąć bo taki syf sie zrobił że nic mi sie przez to nie chce.Miłego dnia.
 
Wszystkiego najlepszego dla JASIA z okazji 7miesięcy!

Zaraz wyruszam do pracy-padnieta jestem jak nie wiem, mloda jakby przeczowala ze matka ja chce na caly dzien opuscic..byle do 6 :( mam nadazieje ze skoncze wczesniej.

Milego dnia dziewczyny
 
I ja sie witam.
Noc tragedia. Wczoraj pomalowaliśmy sypialnie i musieliśmy spac w salonie. Niby nowe łóżko rozkładane z materacem ale tak nie wygodne ,że szok. Jasiek w wózku spał. A na domiar złego nie mogłam zasnąć się bałam. Jak się kąpałam to coś w domu pierdzielło i stary mi nagadał ,że to duchy ( po filmie Paranormal Aktivity mam mega schize). Niewyspałam się!!!
Zdecku, Magdziak i pozostałe mamusie pracujące- miłego dnia w pracy :-)
Ola- jak skończysz u siebie to dawaj do mnie , bo u mnie też syfek ;-)u

Jasieńku kochany, wielu radości i dużo zdrówka od cioci I Jasia :)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny:-) U mnie noc masakryczna - mała budziła się chyba z 10 razy:-( Doradźcie mi czy jakbym ją na noc nakarmiła modyfikowanym to czy powinna przespać w miarę całą noc? Bo do tej pory jest tylko na cycusiu:-) i już się zastanawiam, że może jej nie wystarcza?
Co do diet to ja nigdy nie umiałam wytrwać do końca:zawstydzona/y: Najwięcej schudłam podczas karmienia piersią - mam już 11 kg mniej niż przed ciążą:-), ale wszystkim przechodzącym na dietę, jak również ćwiczącym życzę powodzenia:-)
Miłego dnia:-) i wszystkiego najlepszego dla Jasia:-)
 
Cześć dziewczyny:-) U mnie noc masakryczna - mała budziła się chyba z 10 razy:-( Doradźcie mi czy jakbym ją na noc nakarmiła modyfikowanym to czy powinna przespać w miarę całą noc? Bo do tej pory jest tylko na cycusiu:-) i już się zastanawiam, że może jej nie wystarcza?
Co do diet to ja nigdy nie umiałam wytrwać do końca:zawstydzona/y: Najwięcej schudłam podczas karmienia piersią - mam już 11 kg mniej niż przed ciążą:-), ale wszystkim przechodzącym na dietę, jak również ćwiczącym życzę powodzenia:-)
Miłego dnia:-) i wszystkiego najlepszego dla Jasia:-)

Nie wiem czy to jest kwestia mleka. Hania jest tylko na cycu, a w nocy budzi się maksymalnie dwa razy. Może problem leży gdzies indziej? Może masz za ciepło albo za zimno w pokoju w którym mała śpi, a może śpi w czymś, w czym jej niewygodnie. Przyczyn może być dużo
 
reklama
Witam,

u nas noc ciężka:-( od 2 do 4 wstawałam chyba z 8 razy, jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło:-(, idzie jej drugi ząb i mógłby już wyjść!!!

zdec, magdziak - miłego dnia w pracy

emalia - u ciebie w nocy widzę kiepsko tak jak i u mnie:-(

ita - cześć:-) co tam?

Sto lat dla solenizantów!!!
 
Do góry