reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

gosiagro hallooooo??

A gdzie GosiaGRO??

No właśnie gdzie podziała się gosiagro???

Jestem, jestem:-D:-D:-D dzięki za pamięć:-)
Otóż od wczoraj jestem na diecie Dukana:-D:-D i miałam mniej czasu na bb, bo zajęłam się czytaniem o tej diecie jak i szukaniem przepisów. Stwierdzam, ze chyba nie będzie tak źle, najgorsze to odrzucenie słodyczy. Juz 2 dni nic słodkiego nie jadłam dla mnie to ogromny sukces, hhihi:happy2:
A jak tam inne mające się w planach odchudzać:-p:-p koriander, ewela;-);-)

Sto lat dla Natalci i Karolinki:-)

21995930.gif
 
reklama
Tylko uważajcie dziewczyny na tej diecie Dukana, ona niby działa ale dzisiaj słyszałam w windzie rozmowę kobiet, gdzie jedna mówi że przechodzi na tą dietę, a druga że też była ale jej zaszkodziła:( Nie usłyszałam już dlaczego bo wysiadałam... ale uważajcie;) W sumie mój kolega schudł na tej diecie 12kg, ale jak widziałam jego gotowane obiadki to fuuuuuuuu.... odżywiałam się tak przez dwa miesiące jak karmiłam i nigdy więcej... toż to katorga jest;)
 
Witajcie :)
Ja dziś tylko na momencik, jestem po całym dniu w pracy i jestem mega zmęczona..
Czytałam, że niektóre z dzieci śpią w nocy na brzuszkach - hehe u nas to nie do pomyślenia, a poza tym wciąż jeszcze nie mamy opanowanej umiejętności przekręcania się więc samodzielny obrót na brzuszek nam raczej nie grozi.
Anecznik - czy pojawiły się u Kamilka, mentalnego braciszka Kornelki, jakieś nowe umiejętności?
 
Hejuś!

Wiem że jest mnóstwo dzieci które nie raczkują tylko od razu zaczynają chodzić... ciekawe jak będzie u Damisia. W każdym bądź razie nie garnie się za raczkowanie, natomiast tak jak i Dżinks i Oskarek, staje sztywno na nóżkach, ale nie sam tylko jak go podtrzymuję. Jaki jest wtedy zadowolony! W środę do kontroli do neurologa... na pewno mi się dostanie za sadzanie dziecka i pozwalanie na stanie na nóżkach, ale nie da się inaczej!!! Mały za nic w świecie nie chce leżeć... a niech sobie mówi co chce, nie widzę żeby się źle rozwijał więc też nie widzę w tym problemu.

Laski, czy Wasze szkraby śpią na brzuszku? Mój często chce w nocy spać na brzuchu ale ja się boję żeby się nie udusił i kładę go na pleckach lub na boczku... w dzień czasami śpi na brzuszku ale go cały czas obserwuję o sprawdzam czy oddycha... ;)
Mój mały "Binladenek" w odróżnieniu od swojej siostry bardzo lubi spac i lezec na brzuszku.
Nie lubi zasypiac na plecach,jak go tak położe to odrazu przekręca się na bok jeden czy drugi a potem szybciutko na brzuszek.
W nocy układa sie w tej pozycji i wędruje po łózeczku i jak uderzy głowa w szczebelki albo łapki mu zdrętwieją to zaczyna popłakiwać a ja wedruje po nocy żeby go inaczej połozyc.Czasem zdarza sie ze przychodze a on na śpiąco stoi "na czterech" i buja sie w przód i w tył :-)
 
Gosiu ja byłam na tej diecie całe 5 dni:-D:-D:-D Fakt spadłam z wagi od raz po pierwszym dniu(biegałam też przez pierwsze 2 a później spacerki bo przecholowałam po cesarce) no i pierogi były silniejsze:-D:-D:-D
A tak na serio to źle się czułam od 4 dnia głowa mi pękała więc dałam sobie spokój,no i jedyne co mi brakowało to kromeczki chleba;-)
Chyba poprostu nie byłam za bardzo do tego przygotowana:tak:
Też jak Zdec słyszałam złe opinie ale efekty są dobre.Jak przerwałam to oczywiście od razu zrzucone kg powróciły...
Trzymam kciuki!!!I wierzę że Tobie się uda bo ja się poddałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do ŚLEDZACYCH MNIE...CZYTAJCIE DO WOLI A JA MAM TO WSZYSTKO GDZIEŚ>! JAK CHCECIE TO CHETNIE WIĘCEJ O WAS NAPISZE< ABYŚCIE MIELI CO CZYTAĆ

Hahahahhahahhahahahha to ja też profilaktycznie jakby ktoś mnie śledził i chciał o mnie/sobie więcej wiedzieć to niech może napisze na PW będzie łatwiej:p
 
[FONT=&quot]Cześć dziewczyny!:-) Jestem mamą Martynki, która urodziła się 06.06.2010 r.:-) Mam nadzieję, że pozwolicie mi dołączyć do Waszego grona chociaż wiem, że nowe mamy nie zawsze są mile widziane.:-( Postaram się udzielać w miarę możliwości:-) Moja córeczka już pełza, od miesiąca sama siedzi, od jakiś dwóch tygodni wstaje, no i ma dwa ząbki:-)[/FONT]

Witaj na forum :-)

Zdolniacha z Twojej córeczki, bo moja urodziła się 2 dni później i ani nie siedzi sama ani nie wstaje hihihi :-)

No, ale ząbki mamy za to cztery ;-)
 
reklama
Do ŚLEDZACYCH MNIE...CZYTAJCIE DO WOLI A JA MAM TO WSZYSTKO GDZIEŚ>! JAK CHCECIE TO CHETNIE WIĘCEJ O WAS NAPISZE< ABYŚCIE MIELI CO CZYTAĆ I RACJA PO WIECEJ CIEKAWOSTEK ZAPRASZAM NA PW CHĘTNIE COŚ CIEKAWEGO NAPISZE>

no nieźle ;-)

Słuchaj, mam do Ciebie pytanie bo jak dobrze pamiętam siedzisz w sprawach socjalnych itp

Jeśli przejdę na urlop wychowawczy, a jestem samotną matką i nie będę miała żadnych dochodów to co i od kogo mogę dostać na dziecko? I gdzie mam złożyć odpowiednie wnioski?

Będę wdzięczna jak mi pomożesz ;-)
 
Do góry