reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Co do diety to ja mam zdanie, ze chyba nie ma takiej, która by nie miała jakiś wad, trzeba do tego rozsądnie podchodzić i tyle, jak tylko pojawi się coś niepokojącego to oczywiście z niej zrezygnuje.
iwwka - ja upiekłam specjalny dietowy chlebek;-)
athena - mąż je obiad taki jak ja jako przystawkę:-D a potem potrafi sobie coś upichcić:-)
anecznik - to gratulacje dla męża!

Maja tez lubi spać na brzuchu, z początku się bałam, ale śpi tylko na materacyku i jest już duża, więc raczej nic sobie zrobić nie może.

to ile przytyłas w czasie ciąży??
 
reklama
Anecznik a jaka to tabelka?? skad ja wziac bo mi sie te A6w jakies takie skomplikowane wydaje..

Przyślij mi swojego e-mila na PW to Ci ją wyślę, fajnie tam wszystko jest opisane.
Udało mi się wkleić tylko nie wiem czy będzie coś widać.


Lena - też robię tą sałatkę :-) jak dla mnie to jest bardzo fajna :-)
 

Załączniki

  • Aerobiczna 6 WEIDERA.jpg
    Aerobiczna 6 WEIDERA.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
Lena- na ostatniej wizycie miał 74cm, a rośnie w oczach :)
Atena- ja doszłam do połowy,a efekty były umiarkowane
Też lubie sałatkę z zupek. Na chrzcinach furorę zrobiła. Jest dużo przepisów. A ty Lena jaki masz? Wklej proszę na odpowiednim wątku :)
 
reklama
Laski, czy Wasze szkraby śpią na brzuszku? Mój często chce w nocy spać na brzuchu ale ja się boję żeby się nie udusił i kładę go na pleckach lub na boczku... w dzień czasami śpi na brzuszku ale go cały czas obserwuję o sprawdzam czy oddycha... ;)
Moja się denerwuje, jak dłużej poleży na brzuszku, więc spanie na brzuchu jeszcze nie dla niej;-)
magdziak Krótkiego i przyjemnego dnia w pracy:tak: I mało krzyku przy szczepieniu:-)
Ja się chyba jutro na ważenie małej wybiorę.
Do ŚLEDZACYCH MNIE...CZYTAJCIE DO WOLI A JA MAM TO WSZYSTKO GDZIEŚ>! JAK CHCECIE TO CHETNIE WIĘCEJ O WAS NAPISZE< ABYŚCIE MIELI CO CZYTAĆ I RACJA PO WIECEJ CIEKAWOSTEK ZAPRASZAM NA PW CHĘTNIE COŚ CIEKAWEGO NAPISZE>
:-D:-D:-D
Stwierdzam, ze chyba nie będzie tak źle, najgorsze to odrzucenie słodyczy. Juz 2 dni nic słodkiego nie jadłam dla mnie to ogromny sukces, hhihi:happy2:
A ja dziś za to prawie na samych słodyczach (+jajecznica rano)- byłam z wizytą u rodziców, a tam świeża drożdżówka i gofry się do mnie uśmiechały :-) a wieczorem spotkanie ze znajomymi i wielką bombonierką :-)
Powodzenia w diecie :tak:

Mała pierwszy raz została na noc nakarmiona kaszką (przez tatusia). Na razie smacznie śpi :-) A ja spotkałam się ze znajomymi w pubie:-) I dawno tyle nie słyszałam angielskiego- wystarczył jeden obcokrajowiec, a nawet między Polakami większość rozmów toczyła się po angielsku:-D
 
Do góry