reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

kurcze laski ale produkujecie
ja jeszcze jednego nie nadrobiłam z czytaniem a tu juz kolejne kilka stron
może wieczorem się uda, jak mój pójdzie na nocke do pracy :) bo tak to co zasiądę to o coś miauczy że znów komputer

a czy była dziś ewela? kochana chciałam zapytać o pościel z kubusiem puchatkiem którą kupowałaś a jest fotka na wątku zakupowym, pamiętasz może od jakiego sprzedawcy kupowałaś bo link juz nie działa
 
reklama
:-)
ewela28 - fajna ta konsola zaczynam się nad nią zastanawiać, za ile kupiliście??

Już znalazłam w sieci :-) czyli najpierw konsolę musiałbym kupić a potem jeszcze czujnik, e to mój na to nie pójdzie :-)

eee to na raty wezcie ,a mozna trafic na konsole razem z kinectem :-) szczerze polecam na spalenie sadełka hihi :-D

eagle kurcze nie pameitam,ale zdec tez kupywala od tego sprzedawcy ,poczekaj niech pomysle Informacje o Użytkowniku Dzieciecy_Sen - Aukcje internetowe Allegro Dzieciecy sen
 
Tak mi też się wydaje że dziecięcy sen, ale szczerze to ja nie polecam ten pościeli... jak bym miała kupować jeszcze raz to bym inną kupiła... szczególnie żółtej nie warto...
 
:-)

eee to na raty wezcie ,a mozna trafic na konsole razem z kinectem :-) szczerze polecam na spalenie sadełka hihi :-D

Mi się takie nowinki techniczne bardzo podobają, zresztą ja wciąż sobie na kompie lubię pograć. ale mój to nie bardzo więc pewnie sama musiałabym grać, albo poczekam parę lat na Kamila :-)
 
Mi się takie nowinki techniczne bardzo podobają, zresztą ja wciąż sobie na kompie lubię pograć. ale mój to nie bardzo więc pewnie sama musiałabym grać, albo poczekam parę lat na Kamila :-)

Skąd ja to znam;) Do nie dawna tłukłam jeszcze w The Sims3:)Teraz już szkoda czasu, no i trochę go brak:)
 
a czemu nie? ja jestem bardo zadowolona, nie gniecie sie, ltwo prasuje, mila w dotyku .

Strasznie nie podoba mi się to wypełnienie kołdry i poduszki, jest płaskie, a nie takie jak zazwyczaj są mięciutkie, dlatego wogóle tego nie używam, mała narazie śpi pod kocykiem... na moim baldachimie obrazek kubusia jest w kolorze sraki... :(
 
Strasznie nie podoba mi się to wypełnienie kołdry i poduszki, jest płaskie, a nie takie jak zazwyczaj są mięciutkie, dlatego wogóle tego nie używam, mała narazie śpi pod kocykiem... na moim baldachimie obrazek kubusia jest w kolorze sraki... :(

le cos trafilas, mi sie ta kolderka bardzo miekka zrobila w trakcie uzytkowania.
 
reklama
Do góry