reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

gossiagro fajnie ze sie na diete zdecydowalas, trzymam kciuki za efekty i motywacje! Co do niebezieczenstwa diet mysle ze kazda moze byc niebezpieczna jesli sie nierozsadnie ja stosuje.

athena hehe o co chodzi :-p

Kasiek nie zamartwiaj sie, nie zmuszasz przeciez Damianka do stania i siadania, moja uwielbia siedziec jest wtedy przeszczesliwa, nie wyobrazam sobie ze nie mialabym jej sadzac dopoki sama nie usiadzie:shocked2: W jej tempie zdarzy sie to pewnie za jakies 2-3 miesiace :blink: Mam nadzieje ze neurolog poprawi ci humor zamiast na ciebie krzyczec

Ja bylam kiedys na kopenhaskiej, wielu jej przeciwnikow twierdzi ze moze wyjalowic organizm, grozi anemia, itp itp. Ja dzieki niej nie tylko schudlam ale nabralam dobrych nawykow (mniej soli, nielaczenie weglowodanow z miesem i warzywami). Potem niestety ciaza a po niej to eh.... czekam na koniec karmienia zeby zacisnac pasa :-D
 
reklama
Gaja dostałą obrazek;)A ja idę ciuchy wyprać;)
Jas tez dostal obrazek, ktory zaraz chcial miec w buzi i tak go pogniotl ze bylo mi glupio
Eagle - ja polecam pościel firmy Feretti, i wypełnienie i sama pościel jest super... delikatne i mięciutkie, sprawdza się bardzo dobrze... ja kupowałam w sklepie i za cały komplet, bez baldachimów i jakiś tam zbędnych dodatków dałam koło 280zł, może i dużo ale warte swojej ceny ;)

Taki komplet my mamy: Zobacz załącznik 314306mały jak był malutki to uwielbiał gadać z tymi kucykami na ochraniaczu ;)
tez mam feretti ale dla mnie ich posciel jest troche za cienka, Jas marzl pod nia
za to ochraniacz jest super
 
Karolinko i Natalko - wszystkiego co najlepsze!!!!!!!!!!!!!

Ewela - brawo!!Pięknie Dżinks stoi

Kasiek - Iga czasem w nocy się obracała na brzuszek, ale od niedawna ma podusię i już tego nie robi, ewentualnie na boczki:-) a sadzanie nie jest zabronione

Lena - jaka dzielna Gaja, Iga to wyje przy każdej szczepionce

Asiek - witaj:-) Nowe mamy są zawsze mile widziane:tak:

Perfecta - hihihi, Iga też z prędkością światła przemieszcza się do pilotów, telefonu i gazet:-) Gazety wprost uwielbia, żadna zabawka nie jest tak fajna:-)

Anecznik -
za A6W się zabierasz????

magdziak
- powodzenia w pracy

Athena - :laugh2::cool2: hehehehehe dobre

Co do pościeli to ja mam 1 kpl AMY i jest super!!!!!

Też idę na zamknięty i wiem czego tam się spodziewać:-D:-D:-D:-D:-D
 
Jestem, jestem:-D:-D:-D dzięki za pamięć:-)
Otóż od wczoraj jestem na diecie Dukana:-D:-D i miałam mniej czasu na bb, bo zajęłam się czytaniem o tej diecie jak i szukaniem przepisów. Stwierdzam, ze chyba nie będzie tak źle, najgorsze to odrzucenie słodyczy. Juz 2 dni nic słodkiego nie jadłam dla mnie to ogromny sukces, hhihi:happy2:
A jak tam inne mające się w planach odchudzać:-p:-p koriander, ewela;-);-)

Sto lat dla Natalci i Karolinki:-)

21995930.gif

Ja zaczynam od jutra, najpierw ograniczę słodycze i inne grzeszki a potem przejdę na dietę plaż południa (praktycznie taka sama jak ta Dukana tylko pod przyjemniejszą nazwą :-) ) Ponieważ zaczynam ograniczanie od jutra to dziś jeszcze się wszystkim opychać a zostało mi trochę słodyczy i chipsów po sylwestrze :-)

Tylko uważajcie dziewczyny na tej diecie Dukana, ona niby działa ale dzisiaj słyszałam w windzie rozmowę kobiet, gdzie jedna mówi że przechodzi na tą dietę, a druga że też była ale jej zaszkodziła:( Nie usłyszałam już dlaczego bo wysiadałam... ale uważajcie;) W sumie mój kolega schudł na tej diecie 12kg, ale jak widziałam jego gotowane obiadki to fuuuuuuuu.... odżywiałam się tak przez dwa miesiące jak karmiłam i nigdy więcej... toż to katorga jest;)

Wydaje mi się że każda dieta w której jakiś składnik jest wyeliminowany jest groźna dla organizmu, dlatego do wszystkiego trzeba podchodzić ze zdrowym rozsądkiem.

Witajcie :)
Ja dziś tylko na momencik, jestem po całym dniu w pracy i jestem mega zmęczona..
Czytałam, że niektóre z dzieci śpią w nocy na brzuszkach - hehe u nas to nie do pomyślenia, a poza tym wciąż jeszcze nie mamy opanowanej umiejętności przekręcania się więc samodzielny obrót na brzuszek nam raczej nie grozi.
Anecznik - czy pojawiły się u Kamilka, mentalnego braciszka Kornelki, jakieś nowe umiejętności?

Nie wiem czy to nowa umiejętność, ale coraz dłużej samodzielnie siedzi i mniej się chwieje :-) Ostatnio jak położyłam go na brzuchu to miałam wrażenie że unosi dupkę do góry tak jakby do raczkowania, ale pewnie tylko mi się zdawało to leniuch przecież :-) a co nowego u Twojej małej ??

Anecznik -[/B] za A6W się zabierasz????


Dokładnie tak :-) miało być od jutra ale znów mi mój tabelki nie wydrukował więc pewnie zaczniemy od środy :-)


Która mi zęba wyrwie??? :-( :-(

Moje dziecko śpi, mąż wcześniej z pracy czyli jeśli o nas chodzi to ładny początek tygodnia :-) a i dostał dziś przedłużenie umowy i to na czas nieokreślony :-D
 
reklama
Co do diety to ja mam zdanie, ze chyba nie ma takiej, która by nie miała jakiś wad, trzeba do tego rozsądnie podchodzić i tyle, jak tylko pojawi się coś niepokojącego to oczywiście z niej zrezygnuje.
iwwka - ja upiekłam specjalny dietowy chlebek;-)
athena - mąż je obiad taki jak ja jako przystawkę:-D a potem potrafi sobie coś upichcić:-)
anecznik - to gratulacje dla męża!
koriander - ee tam, trudne nie jest;-) jak chcesz to podaj maila ci prześle, w necie też szybko znajdziesz:)

Maja tez lubi spać na brzuchu, z początku się bałam, ale śpi tylko na materacyku i jest już duża, więc raczej nic sobie zrobić nie może.
 
Ostatnia edycja:
Do góry