reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Eagle - ja polecam pościel firmy Feretti, i wypełnienie i sama pościel jest super... delikatne i mięciutkie, sprawdza się bardzo dobrze... ja kupowałam w sklepie i za cały komplet, bez baldachimów i jakiś tam zbędnych dodatków dałam koło 280zł, może i dużo ale warte swojej ceny ;)

Taki komplet my mamy: ponny-carmel.jpgmały jak był malutki to uwielbiał gadać z tymi kucykami na ochraniaczu ;)
 
Feretti rzeczywiście mają dobre te pościele, ale czasem można trafić na promocje:) Może szczególnie teraz w okresie wyprzedaży;)
 
My też mamy Feretti ale Safarii i jestem bardzo zadowolona:-) Przede wszystkim ochraniacza nie trzeba prać w całości tzn. z wypełnieniem:-)
 
Heja!

Ostatni dzien wolnosci-od jutra do pracy cos czuje ze bedzie ciezko i dzieciaki dadzom mi popalic...
Musze sie pochwalic ze moja zuza zaczela sie przemieszczac narazie co prawda powoli i blizej nieskoordynowanie jej to idzie ale ja sie ciesze ze bylam swiadkiem kolejnego postepu mojej malutkiej :)
Od jutra mala z tata przez cale 3dni-mam nadzieje ze da mu popalic i zmieni zdanie ze opieka nad dzieckiem+pranie+sprzatanie+ gotowanie jest przeciez latwe' przyjemne i jak mozn byc meczace?!


Kasiek-zuza czesto sie obraca na brzuch w poszukiwaniu smoka w nocy ale pote, jest kwik bo nie moze sie odwrocic spowrotem...spi na pleckach z nogami w rozkroku i reka pod glowa .)

Asiek-witaj

Sto latek dla NATALKI I KAROLINKI rosnijcie zdrowo :)

Brawa dla wszystkich dzieciaczkow po szczepieniach-zuzie tez czeka to jutro

Milego wieczoru :)
 
Hello;)Wózek dziadek zrobił wnusi popłynął całe 10 zł;)
My już po szczepieniu Gaja się smiała jak ja kłuła;)
Waży 9200 mierzy 70;)
najlepsze jest to ze dzieci na korytarzu beczały a ona sie zanosiła ze śmiechu az sie patrzyli na nia jak na dziwologa;)

Dzielna ta moja synowa i całkiem spora. Dobry kilogram cięższa od Jasia. Za to Jasiek jak to na faceta przystało dużo wyższy :)

[FONT=&quot]Cześć dziewczyny!:-) Jestem mamą Martynki, która urodziła się 06.06.2010 r.:-) Mam nadzieję, że pozwolicie mi dołączyć do Waszego grona chociaż wiem, że nowe mamy nie zawsze są mile widziane.:-( Postaram się udzielać w miarę możliwości:-) Moja córeczka już pełza, od miesiąca sama siedzi, od jakiś dwóch tygodni wstaje, no i ma dwa ząbki:-)[/FONT]

Witam :) Napisz coś więcej o sobie. Skąd jesteś, ile masz lat, czym się zajmujesz?

Sto lat sto lat dla DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW


Gratulacje dla dzielnych szkrabów że tak pięknie zniosły kłucie!
Kasiek - mojego Jaśka "przyłapałam" na brzuszku kilka dni temu. W nocy sam się przekręcił i to był jedyny raz:) Natomiast śpi na boku i wpycha nosek w ochraniacz jak śpi więc ja też wstaję i sprawdzam czy wszystko u niego ok. Przesuwam go w dół łóżeczka a on i tak wędruje do ochraniacza:) sie przytulić
Co do raczkowania to Jasiek kilka dni temu zaczął ale na razie to są próby przemieszczania z mało skoordynowanymi ruchami rąk i nóg. Z pupą do góry czasem na prostych nogach. Daje radę ogólnie zwłaszcza jak na drugim końcu materaca widzi pilota od cyfry plus to szybciutko się przemieszcza:) Raczkowaniem bym tego nie nazwała , ale początki ma wspaniałe jak na mamusi gust:)
Siedzi już samodzielnie bez gibania:)

A ja mam od sylwestra kryzys małżeński i dobrze że Jasiek jest bo bym zdołowana non stop chodziła:(


Co się bidulko stało? O co poszło?

Heja!

Ostatni dzien wolnosci-od jutra do pracy cos czuje ze bedzie ciezko i dzieciaki dadzom mi popalic...
Musze sie pochwalic ze moja zuza zaczela sie przemieszczac narazie co prawda powoli i blizej nieskoordynowanie jej to idzie ale ja sie ciesze ze bylam swiadkiem kolejnego postepu mojej malutkiej :)
Od jutra mala z tata przez cale 3dni-mam nadzieje ze da mu popalic i zmieni zdanie ze opieka nad dzieckiem+pranie+sprzatanie+ gotowanie jest przeciez latwe' przyjemne i jak mozn byc meczace?!


Kasiek-zuza czesto sie obraca na brzuch w poszukiwaniu smoka w nocy ale pote, jest kwik bo nie moze sie odwrocic spowrotem...spi na pleckach z nogami w rozkroku i reka pod glowa .)

Asiek-witaj

Sto latek dla NATALKI I KAROLINKI rosnijcie zdrowo :)

Brawa dla wszystkich dzieciaczkow po szczepieniach-zuzie tez czeka to jutro

Milego wieczoru :)

Powodzenia w pracy.

Dużo całusów od ciotki i Jasia dla Natalci i Karolci :):-)
 
Dzielna ta moja synowa i całkiem spora. Dobry kilogram cięższa od Jasia. Za to Jasiek jak to na faceta przystało dużo wyższy :)



Witam :) Napisz coś więcej o sobie. Skąd jesteś, ile masz lat, czym się zajmujesz?



Co się bidulko stało? O co poszło?



Powodzenia w pracy.

Dużo całusów od ciotki i Jasia dla Natalci i Karolci :):-)

A ile moj ziec mierzy??
 
Dziękuję za miłe powitanie:-)
Mam 27 lat (jeszcze:-p), mieszkam pod Opolem i od dziś jestem na wychowawczym:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry