reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

agast to pędź po te słoiczki, bo z łóżeczka nic ci nie zostanie;) Jagódka świetna, a jakie ma rzęsy:)

gosiagro na pewno nie jest tak strasznie jak piszesz;)

_avena_ super że mała zdrowieje;)

A moja jak usnęła po 9, tak dalej śpi, ale dzisiaj chyba odpuszczę jej spacer, boję się żeby z tego gardła coś więcej się nie zrobiło:(
 
reklama
iza Michaś rzeczywiście super siedzi i widać że zadowolony z prezentów:)

emalia - kurcze pod pachami jak boli to nie za ciekawie, może jakieś nie daj boże zapalenie węzłów chłonnych:( Trzymaj się bidulko, oby na dzieciaki nic nie przeszło:(

Ktoś tu kiedyś pisał o karmieniu dziecka na śpiocha, jak to wygląda? Normalnie jak śpi włożyć mu butelkę i podnieść lekko główkę?

Aniu kochana, w pachwinie a nie pod pachą. Od wczoraj biorę antybiotyk na własną rękę. Zobaczymy czy się poprawi. Jak jakiś wirus to powinno przejśc:-)

zdec - na śpiocha karmisz bez podnoszenia główki, jak podasz butelkę to powinna zassać i zjadać. A jakie fajne pierwsze słówko :)
Kajdusia, Ewuś - bądźcie silne!
Izia - Michaś wygląda na zadowolonego :)
katarzynaj - jaki fajny Filuś z legendarną zabaweczką :) A teściowa też dziś u Was była?
kpi, ewela - super, że jesteście zadowolone z chrzcin!

My dziś mieliśmy dom pełen gości, a wcale się tak nie zapowiadało... Co jedni odchodzili to ktoś inny przychodził, fajnie tak :) Nelunia spokojna, grzeczniutka, zachwycona zabawkami. Ja już dziś bez mlecznych rarytasów :( wczoraj jednak trochę pojadłam sobie :) a wieczorem z W. całe wino wypiliśmy, on trochę a ja całą resztę :)

W. od kilku dni się coś źle czuje, a dziś jest kiepsko boli go głowa bardzo bardzo i kuje w okolicach serca, martwię się o niego.. Już go chciałam na pogotowie wysyłać ale się nie zgodził, póki co poszedł do mojej mamy zmierzyć ciśnienie. Martwię się o niego.............. :(

Zdróweczka dla Twojego :-)

mam pytanie, czy wasze maleństwa mają już ząbki?? moja Julcia jak na razie ciągle śmieje się dziąsłami :D ale za to w wigilie pierwszy raz powiedziała mama:D:D

No jak byś czytała to co piszemy to łatwo zauważyc ,że 3/4 dzieci ma już ząbki i to nie jeden a nawet już cztery :tak:

Witam
U nas ospy ciąg dalszy :-( Szymek biedny wysypany i jeszcze ma gorączke ponad 39 i ponad 40 co chwile mu zbijam i po paru godzinach znowu :-( Lakarka nas pocieszyła że Kacperek nie powinien zachorować bo ja już chorowałam i on dostaje w moim mleku antyciała , za to my z mężem mamy uważać bo od tej ospy możemy półpaśca załapać :-(
Kajdusia , ewuś - życzę dużo zdrówka
ewela 28 - cieszę się że chrzciny się udały :-)
agast22 - gratuluję ząbków :-) u nas też już są cztery i chyba następne dwa idą :-)
A my wczoraj mieliśmy pierwszą rocznicę ślubu :-)

Oj z tymi choróbskami. Zdróweczka dla Szymcia, oby na Was nie przeszło.

ale tu dziś cisza...halo halo święta się już skończyły:-) a co robicie w sylwestra? wychodzicie gdzieś? co z dziećmi? do nas przychodzą znajomi i teściowa zaproponowała mi zeby Klara u nich nocowała ale na to się nigdy nie zgodzę....

My na pewno w domu, bo to za wcześnie jak dla mnie na imprezy, no i małego bym nie zostawiła jeszcze na tak długo. Może znajomi do Nas przyjadą i też bedzie fajnie.

Aniu - razem to my już 8 lat jesteśmy ale jakom mąż i żona to dopiero rok :-)

Dołączam się do gratulacji z okazji pierwszej rocznicy ślubu Madziu:-)

Dzisiaj Jasiu dał nam pospac prawie do 10:-D Zaraz jedziemy do Marino bo małż ma wolne a dzieci dostały kase pod choinkę więc coś się kupi. Małemu chce body kupic z Disney albo Cherokee a Ola sobie sama coś wybierze.
Wszystkim chorowitkom zdróweczka a dla mojej synowe wielki buziak:tak:

Wszystkiego naj naj dla wczorajszego półroczniaka Kubusia (Cobry):-)
 
Witam sie i uciekamy zwiedzac Amsterdam z babcia no i Lila moze troche zabytkow nie na spiocha zaliczy :)
Olafasola ja jeszcze karmie i ciagle slodycze zre- przez to chyba mi sie tak ich chce, a ty?
gosiagro witaj w klubie to co laski zaczynamy razem sie odchudzac?
Kajdusia, ewus jak tam u was???
Pozniej odpisze reszcie milego dnia!


Jeszcze tylko 11 miesiecy 3 tyg i 6 dni do Bozego Narodzenia!!:szok:
 
A mi właśnie wcięło cały post, który od ponad godziny z przerwami tworzyłam :(
Jak znajdę czas to napisze raz jeszcze..
Hohoho Koriander nieźle ten suwaczek teraz wygląda:)
 
:) moja chęć na słodycze jest stopowana tym, że większości nie mogę jeść ..Ale coraz to więcej takich bez mlecznych udaje mi sie wyszperać.. z jednej strony to fajnie ale z drugiej nie do końca :)

Teraz pora się przestawić znowu na jedzonko eliminacyjne.. Wczoraj było najtrudniej, na stole jeszcze mnóstwo smakołyków a ja już nic nie mogłam z nich ruszyć, dziś już zaczęłam karmić Nelkę, ale się do mnie przyssała, dobre pół godziny jadła, to robiła sobie przerwę uśmiechała się do ucha do ucha i znowu ssała :)
Milka-a jak sobie na czekoladę pozwoliłaś to karmiłaś spotem tak? Ja to robię, sobie przerwę i dopiero dobę po tym jak coś mlecznego jadłam potem karmię.. W sumie to od końca lipca zrobiłam sobie takie 2 przerwy, na chrzciny i teraz dzień na święta, kolejna pewnie na Wielkanoc będzie.
Teraz pora uzupełnić zapasy mleczka w lodówce.

My wciąż bezzębi, niemobilni i bez chęci na jedzonko inne niż mleczko - czyli w tej kwestii nic się nie zmieniło
W. już dziś troszkę lepiej, jednak umówiliśmy się, że pójdzie do lekarza.
 
Lencja - a nie próbowałaś czegoś wprowadzić do diety?? mi lekarka powiedziała (kiedy jeszcze myśleliśmy że młody ma skazę), że kiedy skończy pół roku będę mogła spróbować coś wprowadzić jeśli się uda to super jeśli nie to znów kilka miesięcy odczekać i znów spróbować.

Zdec - mój Kamil też miał okres buntu przeciw butelce, trwał jakieś 2-3 dni i przeszedł. Może niektóre dzieci tak mają :-D


Dziewczyny macie jakieś postanowienia noworoczne??? Pochwalcie się jakie :-D
 
Ostatnia edycja:
anecznik jeszcze o tym nie myślałam, do Nowego Roku jeszcze kawałek czasu:)

Lencja to dobrze że Twój mąż pójdzie do lekarza, zawsze lepiej wszystko sprawdzić:)
 
reklama
Witajcie Mamuśki!
współczuje wszystkim chorym maluszkom i ich mamą, mocno was ściskam i zycze powrotu do zdrowia szybkiego!!!
moja malutka nszczascie zdrowa i wesoła,tak ją zmeczyły sweta ze wczoraj poszła spac o 19 (zasneła w sekundzie hihi) i nawet butli nie zjadła(zawsze po kąpieli butla z mlekiem i kaszką ze 250ml) ostanie jedzeni było o 17;-) o 4 rano dopiero zawołala o butel z mleczkiem i dalej spac do 8;-) szalenstwo
ja wigilie i I dzien swiat miałam u siebie i tak sie zmeczyłam ze zapowiedzialam ze za rok wyjezdzamy w góry i nie przyjmujemy zadnych gosci, mąż potwierdził, za rok nas nie ma- przeskakujemy świeta:-)
Niuia dostała tyle prezentów od rodzinki i od nas ze nie wiem gdzie to pomieszcze a i tak najwieksza frajda jest z gniecenia i darcia kartek w zeszycie a nie z zabawek hehe
teraz jestem sama w domku, przez swieta nic nie jadłam a zaraz ide do wyrka poczytam książke i wsune ze 3 kawałki makowca ,sernika i tortu!!! teraz ja ma swieta haha!!!
buziaki dla was

 
Do góry